» »

router Linksys WRT54G-EU problem!

router Linksys WRT54G-EU problem!

chucki ::

Kupil sem zgoraj omenjeni ruter in imam problem. Vsakih par ur vcasih tudi dan mi internet neha delovati. Po resetiranju ruterja pa spet deluje. Kaj bi lahko bilo? Imam ga pa povezanega preko kabla.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Caniggia ::

Si morda rešil težavo??

salesky ::

Lahko ti zafila število povezav in ti zablokira. To se lahko zgodi če maš ful torrentov pa če recimo nimaš SP2 tudi.

chucki ::

JA nesu sm ga nazaj ker je podn od podna pa sm dobil WRT54G-GL ta pa deluje super. Tako kot da nebi imel ruter sploh. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

amigo_no1 ::

Če kje še stakneš WRT54G v4 ali v3.1, potem ga zagrabi z vsemi štirimi ;)

Caniggia ::

No jaz imam v7.

Ruter vsaj enkrat na dan zmrzne. Nov Firware za ta ruter pa proizvajalec ne ponuja, ker uporabllja popolnoma drug chipset kot ostale verzije tega ruterja.

Zanima me, če je kdo prav tako imel podobne težave s to verzijo in ali obstaja kak alternativni firmware.

Zanimivo pa je, da je proizvajalec prepričan v brezhibno delovanje saj ponuja 3 leta garancije.

chucki ::

Kje pogledas verzijo ruterja?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Caniggia ::

na spodni strani piše ver: X

chucki ::

Men pise v:1.1
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

sh4rk ::

Živjo jst sm dons dobu Linksys WRT54GL rounter in ga prklopm na racunalnik vse tako kot kaze na tistih slikcah na cdju in ko pridem do 7 strani mi napiše TOLE drgac lucke mi na routerju pa tudi svetijo in zj nevem kaj naj naredim :(

jan01 ::

Ne uporabljaj tistih čarovnikov(v slo. se sliši še slabše)
Da ti ne bo treba delati ponovnega zagona, le disabliraj lan povezavo in začasno ustavi servis network connections(start->run->services.msc)
Pojdi v network .-connection in daj lastnosti lan povezave. Izberi internet protocol tcp/ip iz seznama->propertise(lastnosti) in sam nastavi:
npr če vzamemo 192.168.x.x nastavi: tvoj ip na 192.168.1.6 (namesto 6 drugo številko). Subnet mask 255.255.255.0, default gateway 192.168.1.1(no tukaj eni pravijo malo drugače...) in še dns adress 192.168.1.1(no lahko bi tudi dns napisal dns naslov pravega serverja...)
Ponovno startaj ustavljen service in enabliraj lan....

sh4rk ::

Thank you sam mi je zj ze en prjatu ustimov tko da je ql vseno hvala ;)

Tomay ::

Sem pred kratkim dobil v4 samo mi je po nekaj tednih delovanja zaštekal (vse lučke so gorele konstantno). Nobenih torentov ali drugih p2p programov. Original firmware. Po moje je WRT54GL identičen verziji 4.

Glede zmrzovanja pa je problem to, da router sledi povezavam 5 dni:

As shipped, the Linksys firmware crashes under heavy peer-to-peer network traffic, such as BitTorrent. The reason for this crash is that Linux's connection tracking by default keeps track of old connections for five days. This five day limit quickly overwhelms the router when there are a high number of network connections, such as with BitTorrent, and can only be resolved by power cycling the router. For a detailed tutorial on how to permanently fix this issue on a pre-v5 router see the uTorrent FAQ.

vir: wiki

Je pa en popravek tudi za vxworks, samo pri normalni uporabi do tega sploh ne bi smelo priti.
Voodoo 4Ever

Spc ::

Ti Linksys routerji so sramota za Cisco systems in linksys.
:(
 

crayz43 ::

sam imam identičen router kot je v naslovu in deluje odlično do sedaj še nisem imel nobenih težav, uporabljam ga pa že pol leta.

5er--> ::

Tema pa je stara ze 3 leta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981534 (13295) brez-imenko
»

težave z Linksys Wireless- WRT54G routerjem

Oddelek: Strojna oprema
423578 (1497) AC_DC
»

Linksys WRT54G In Tomato Firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7418259 (11196) Hayabusa
»

Zaflešan Linksys wrt160nl

Oddelek: Omrežja in internet
91253 (990) Spc
»

Linksys WRT54GL ne dela???

Oddelek: Omrežja in internet
4011440 (8951) Kyou

Več podobnih tem