» »

Lep pozdrav sem zadovoljna lastnica novga sony vaiota

Lep pozdrav sem zadovoljna lastnica novga sony vaiota

roiiro ::

Lep pozdrav0:) sem kupla koncno prenosnik (sem kake tri strani nazaj sprasevala kako in kaj) na nemski strani digitalo. De... Sem ga dobila v roku 4 dni_hitro in stalo me je prenosnik + postnina je bla 1200 evrov... Je pri meni tawko da sem trenutno na svedskem... Torej bi v vsakem primeru morala polacat za postnino
sony vaio vgn-fe28b 15, 4zoll t2300 1660mhz 100gb 1024mb wmc dvdrw
double layer dl nic 56k wlan nvidia geforce mikro (vgnfe28b. G4)
http://www. Digitalo. De/deeplink. Jsp;jsessionid=6647189845bea21dfb6ce57ce6839bd0? Ext=revisit_bestellstatus je link kjer si ga lahko ogledate... Sem zelo zadovoljna in mislim da mi bo vredu sluzil... 0:)

Mam pa vprasanje za jakassa.. Kako si ti zadovoljen... Si rekel da ga bos dobil za testiranje----sony vaiota? 0:)

Aja pa se nekje sem zasledila kako to da si studentje kopujemo kompe?.. Moj odgovor je preprost zato ker jih rabimo za studirat! In ker smo dandanes vecinoma vsi premicni naokrog.. Rabimo prenosnike... In pocen prenosniki so roba ki se prehiter pokvari -. Nu to je moje malenkostno mnenje. Aja pa delamo pa si dnarce sluzimo sami:)0:)

Lep pozdrav pa hvala za nasvete0:)
  • polepsal: boštjan ()

Šimpanz ::

Zdaj pa hitr šibi baterijo zamenjat da ne boš zažgala svoje nove pridobitve.

OZZY ::

Soy..ampak namen tega posta je?

A) Da se pohvališ
B) Da kej vprašaš
c) Da podamo mnenja
d) Kat tko mal brez veze?
Go with the flow.

Poldy ::

roiiro, te popolnoma podprem. 0:) Tudi sam rabim nujno prenosnik za študij, sploh ne vem kaj bi brez njega pri urah ko prerisujem iz table kakšne skice. 0:)
In ja, tudi jaz sem si ga kupil čisto sam, čeprav me pere in češe mati, oče pa mi plačuje gretje in registracijo vozila, ah pa pustimo detajle...0:)

roiiro ::

ola OZZY tja tocka
e)ker sem v napacni forum odgovorila
sem na strani kateri prenosnik si naj kupim sprasevala in dobivala nasvete ...in sem sevedi pol tud odpisala kako in kaj je slo z mojim nakupom...sam sem narobe postirala sorry....... hahaha0:)
printer upam da se tvoj sarkazem ne bo raztegnil na ostale ....hmmm ,,,...tja baterije od sony ja v kolikor jaz vem so se zazigale v dellih...sem bile takrat v angliji ko so bli cajtingi polni slik gorecih leptopov.....pa lep dan vam zelim0:)

Opkow ::

Nocem te strasit. Samo, na tvojem mestu bi vseeno preveru, kako je s tem. Je pa res, da je moznost, da se ti kaj takega zgodi skoraj nicelna.

roiiro ::

hvala zam linkic sem si pogledala0:) lep dan roiiro


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri netbook?! (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Kaj kupiti
2230271785 (92343) MrStein
»

"Lap Top" - znamke

Oddelek: Pomoč in nasveti
387554 (6393) 34054
»

problem z garancijo prenosnika (vshop.si) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24025692 (15556) lmfao
»

TroN M87-DCWD

Oddelek: Pomoč in nasveti
184097 (3630) ant

Več podobnih tem