» »

Multifunkcijska naprava

Multifunkcijska naprava

Klemzz ::

zanimam se za nakup multifunkcijske naprave...ta more met skener, printer, fax...na to se ne spoznam nč, če se sploh splača da je še fax zravn, al se to splača posebi kupt...rabu bi pa za s.p.

cena ni ovira, pretiravat pa spet ni treba

mersol ::

Priporočal bi ti da kupiš fax posebaj oz sam veš koliko prostora ti lahko zavzame zadeva.Povedal ti bom obe možnosti kar se mi zdi najbolje.
1. Da kupiš MFC brez faxa in sicer Samsung mfp 4200 k ga dobiš že za dobrih 32 tisoč Glej bolha ter posebaj fax in sicer je najceneje če kupiš kakšnega rabljenega panasonica. Vsekakor pa mora biti oz. je še vedno najceneje (pa naj kdo zanika) na termo papir, katerega kupiš po rolah za ... hmm 1000 sit ?!? Kar se pa Samsunga tiče pa kupuj obnovljene tonerje po slabih 11 tisoč Glej Cosmo

ali pa
2. Da kar kupiš vse v enem in sicer najbolje da izbiraš med Samsungom scx4521F ali HP kakšnim izmed serij 3050 ali pa Canon L100 oz 120.
Cene tonerjev so enake 10.990 z ddv - popust če vrneš praznega. Samsung ima 3000 strani in je omejen z varovalko, medtem ko hp in canon imata tonerje za 2000 strani - Cosmo tonerji so polnjeni tudi do 50% več ;)


Vsekakor pa ne kupuj inkjet mfc naprav.

lp. m

Klemzz ::

Samsung scx4521F je kr uredu zadeva, kje bi se pa dal to kup...novo seveda

//: a se da mogoče tut barvni toner kupt za tole zadevo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

mersol ::

V Samsunga scx4521 ne mores dat barvnega tonerja not.

Klemzz ::

jp sm že ugotovu, barvni so tok drgai, najdu sm enga canona za 250k 8-O

ALF ALF ::

Multifunkcijska naprava z lasersko osnovo, ki bo povečini opravljala funkcijo tiskalnika in fotokopirnega stroja, je brez dvoma najboljši nakup HP!
Priporočam nakup HP LaserJet 3055 All-in-One ali boljšega, saj ti modeli omogočajo že tudi plosko skeniranje/kopiranje.
Nižja cena naprav Samsung SCX pa naj si bo to model 4521 ali 4720 je zelo očitna prav tako pa tudi kvaliteta, predvsem tiskalnika in toner kartuš. Predvsem tu odločno odsvetujem obnovljene enote!!!

Če pa bo naprava uporabljana kot zelo obremenjen fax in bo to njena primarna naloga se je pa vredno ozreti za napravami Cannon.

Pozdrav!

dolenska ::

kaj pa Konica Minolta mc2490MF. Ima tudi fax stane pa 210 jurčkov. Aja itak je barvna mašina. Konica Minolta mc 2490MF

Furbo ::

Jaz sem ravnokar kupil HP LaserJet 3390, cca 160,000 , ker je ravno neka akcija, sicer 200k. Dobra stvar, ce rabis 2 predala pa vzemi 3395. Malce bolj resno zgleda kot tiste igrace 3050 in 3055.

Nikakor pa ne vzemi ničesar na ink-jet tehnologiji, sem mel to prej in je zadeva ob par prejetih faksih spraznila vse barvne in črno glavo v par mesecih, na račun čiščenja glav.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Klemzz ::

sm kr use posebi kupu, me je pršlo cenej :\ to pa jasno da more bit lasrsko, inkjet je porazna stvar


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222327 (1911) mersol
»

Katero multifunkcijski tiskalnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
184302 (3724) specialc
»

Katero multifunkcijsko napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
63829 (3658) Vikking
»

Kateri laserski tiskalnik????

Oddelek: Kaj kupiti
151853 (1544) dolenska
»

laserska all-in-one (multifunkciska) naprva

Oddelek: Kaj kupiti
61106 (993) Dr Zoidberg

Več podobnih tem