» »

Kako vi očarate punco?

Kako vi očarate punco?

«
1
2

;-) ::

Greš z punco ven...to je prvo srečanje z njo na 4 oči, drugeče se poznata le na videz...veš da sta si všeč! Časa imaš..."preveč"!!!

Kaj se z njo pogovarjat 4,5,6 ur??? Men po pol ure zmanka idej pa mi dopizdi pa se raje skregam:) Drug dan to obžalujem, sam sm preveč trmast da bi se opravičo...

Predlogi? Pa ne glede opravičil, ker se ne mislim opravičevat, zanimajo me predlogi glede pogovora...da nebo nasledn tedni isto:D

Od začetka šolskega leta sem že 2x zajebal na čist isti način:D

Gwanaroth ::

Si pa res omejen, da ne veš kaj punci povedat in to sprašuješ na geek forumu..
Lights often keep secret hypnosis..

;-) ::

Sej pa je loža:D da se sprostimo malo:D

MihaFirst ::

jst še za pol ure pogovora ne najdem gradiva...

sicer je pa Gwanaroth zelo dobro povedal >:D
www.gamma.si

_marko ::

->jst še za pol ure pogovora ne najdem gradiva...

Jaz ga mam za par ur, če je punca ta prava...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Looney ::

Tudi tišina je včasih lahko prijetna. Drugače pa je tem še preveč. Ker se ne pozanta, se lahko pogovarjata o tem kaj se vama je zanimivega zgodilo lani ali ko sta bila še otroka in podobno.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

;-) ::

edward, Gwanaroth
torej sem jaz omejen ker sprašujem na g33kovskem forumu in nimam več kot za za pol ure gradiva, to sta povedla kod da sta še vidva bolj omejena g33ka ker še za pol ure nimata:D

Gwanaroth ::

Be my Valentine, pa boš videl!
Lights often keep secret hypnosis..

Good Guy ::

dej fak ludje no dej zresnte se no....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tero ::

Samo malo si ego nabij, bodi samozavesten in bodi to kar si. Vse ostalo (tudi tema za pogovor) bo prišlo samo.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Doman ::

Kake teme.. ne morem verjet.
Če z žensko nimaš kaj govorit bodi pa samski. Je kar dosti takih kot si ti.
Al pa enga skad, potegn kako lajno, al pa 2-3 perčka pa bo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

strictom ::

Why talk with it?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

jRk0 ::

jaz ponavad recem kak je danes mrzlo/toplo/vroce, ful lepo vreme pa to je, ne? pol pa ja, aha, pa tisina pa cik skadis pa kavo spijes pa gres.

pol me pa vse klicejo pa tezijo, kdaj grema spet kam skup.
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

Good Guy ::

@jrko

to bo to ja....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jRk0 ::

aja, sam mores prit z SL65 AMG pa kluce dat na mizo :O
You fuck up once, you loose two teeth.

StajercSSS ::

Jaz z Yugotom,pa mam gor obesek od Merđota...Prej ko baba zve kak avto mam v resnic,se že jaz veselo pretegujem zjutraj v postelji ob njej.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

karafeka ::

Prej ko baba zve kak avto mam v resnic,se že jaz veselo pretegujem zjutraj v postelji ob njej.


Mislim, da EWER ni hotel zvedet, kako očaraš na mrtvo pijano babo. Ali pač? :)

Orchestra ::

EWEER:men zmanka materjala po 15 minutah,potem pa začnem streljat take o vremenu,šoli,filmih,glasbi...kr neki v glavnem

dolenc ::

Ja pohvališ se do kolk fsbja ti je uspelo pridet, pa da maš notri tccd rame. Mogoče še omeniš, da maš softmodano grafo in 21 lcd monitor, ki je HDTV ready, pa je tvoja :D

kunigunda ::

Sprasuj jo kar ti na misel pade o njej. Zenske rade govorijo o sami sebi :D

;-) ::

EWEER:men zmanka materjala po 15 minutah,potem pa začnem streljat take o vremenu,šoli,filmih,glasbi...kr neki v glavnem


Heh, to mi gre ja sam ni zanimivo:)

Prej ko baba zve kak avto mam v resnic,se že jaz veselo pretegujem zjutraj v postelji ob njej.


1. Če še ne hodim z punco se ga ne napijem pred njo- bil bi slab vtis pomoje:)

2. V taki krizi spet nisem da si nebi mogo trezne dobit...

@dolenc redka ti zna povedat kak računalnik ma, jaz pa naj bi ji o soft modih pa fps-jih...

Heh eni niste prav razumeli:D Ni problem da si nemorm punce dobit, toto šolsko leto sm mel 2 orenk priložnosti za orenk bejbi...sam ko sma bla skupaj mi je vprašanj zmankalo po pol ure pri prvi pa sm se skregal (češ da če nima več kaj za povedat grem domov, dolgčas mi je lahk doma) pr drugi sma se dobla parkrat pol pa je na msnju začela gnjavit da ji nimam več ka za povedat:D (ja HALLO ura je 5 zjutraj kaj ti naj govorim!!!)

Dobro zastopim da se meniš intenzivno pol ure ali uro sam po 5 ur skupaj pa je preveč za mene:D zato sem vas povprašal za nasvete:)

TESKAn ::

Lej, če ti ne moreš govorit, potem jo napelji, da bo ona govorila o sebi:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jRk0 ::

prav geek si ti meni, celo 2 orenk priloznosti so ble toto solsko leto =)

a ce bi ti tip mal kdaj pa kdaj ven pogledal, pa ne postavljal takih butastih vprasanj na slo-tech, mogoce v soboto kam sel bi blo mal boljse, a ves.
You fuck up once, you loose two teeth.

McHregec ::

Gresta s punco na pivo in potem mata dovolj gradiva.
Destroyer Of The Worlds.

;-) ::

jRk0 nevem kaj hočeš povedat:) sam skor vsak petek al sobota je ko sem zunaj z kolegi.

glede "prav geek si ti meni, celo 2 orenk priloznosti so ble toto solsko leto =)" pa ne mislim da sta to ble 2 fazanki ki mal lepše pogledata ampak 2 iber punci:D

root987 ::

Dej nam še slike no, prosim!

:\
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

;-) ::

ja valda

a lahk?

strictom ::

Uuuuu 8-O

A se te lohka dotaknem?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Double_J ::

Je ne očaram.

Ajvan ::

sm že par let iz vaje sam mal se pa še spomnm...

punce v splošnem zelo rade govorijo, če jim daš priložnost.
se pravi kaj jo vprašaj in pusti da se razgovori, če je fejst punca boš tud mal nakladanja potrpeu, sprašuj o temah o katerih si približno podučen do boš pameten izpadu, potem še o čem o čemer ne veš nič in ji pusti da te poduči(to se jim fajn zdi),vmes lahko poveš kkšno štorjo iz izkušenj(svojih po možnosti noben noče skoz poslušat kolegu se je to pa to zgodlo)če je primerno sčasoma bi moral pogovor stečt normalno, nikakor je ne dolgočasi z tehničnimi temami, tud nogomete ipd se vzdrži(no edin če je fan), ponavadi so skupne teme glasba, filmi,)kkšni tud še berejo)-pač za začetek, obdelaš lohka kako potovanje...
Pač pozanimaj se kaj počne o prostem času, kaj jo zanima, hobiji, če te zanimajo približno podobne stvari se boš imeu tud kej za pomenit, če se no moreš z punco pogovarjat o ničemer pa z njo itak nimaš kej počet(no, except the obvious:D; sam brez vsaj mal namazanga jezika ne bo nč;( )
za začetek zmenka kkšen kompliment ne bo odveč, pohvali kak kos oblačila, pričesko, mejkup...(če jo že dlje časa poznaš reči da je videti da je shujšala to ful pali)
če ti je težko v kafiču iz oči v oči govort predlagej sprehod, ponavadi se je veliko lažje menit na sprehodu, nakako človek dobi več uporabnih misli, pa tudi ni nerodnega zrenja drug v drugega če za trenutek zmanjka pogovora(ker pač hodiš...)
good huntin
aja pa nikar ne omahuj, če ti pupa odgovarja ji to tud povej

mnda pa nismo lih usi geeki tle:D
Najbl neumn se najbl dere

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ajvan ()

Daedalus ::

Kaj se z njo pogovarjat 4,5,6 ur??? Men po pol ure zmanka idej pa mi dopizdi pa se raje skregam:) Drug dan to obžalujem, sam sm preveč trmast da bi se opravičo...

Jah, kako naj rečem - če maš temo v buči in posledično nimaš čvek materiala za več ko pol ure, to nekak ni problem punce. Beri še naprej s-t, pa se uči od boljših in pametnejših in počasi bo že :D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

;-) ::

Ajvan dobro povedal...

wtf dans sm opazoval:D in res kak punce rade o sebi govorijo:D Čist u izi sm se meno z tremi po msnju,ker je pač vsaka govorla o sebi k nora:)) -probajte

whatever ::

Beri še naprej s-t, pa se uči od boljših in pametnejših in počasi bo že


Pol jo boš šele zamoril...:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Tic ::

po msnju .... :roka_na_celo:
persona civitas ;>

blue ::

najboljši sogovorniki so tisti, ki poslišajo in skoraj ne govorijo :D (še posebaj če se pogovarjaš z ženskami)

T-h-o-r ::

sm se meno z tremi po msnju

Car 8-O


:\

mare_ ::

Pa dajte no... pač se je hotel pohvaliti, da je dve punci v živo videl. Saj za s-t se to lahko šteje kot dosežek, ne? :P

blackmumba ::

Če je prava zate, prdni v njeni družbi. Če je to ne moti, je očarana (pa ne od vonja) :D

Jackal ::

Razloži ji kako se nardi voltmod na najnovejši grafični za 1xx.xxx Sit >:D

Uspeh zagotovljen >:D

klemen22 ::

Huda tema, še hujši odgovori. NOT:\

Se strinjam s StajercemSSS. ŠE najbolj pri pameti odgovor.>:D

Sicer pa Eweer nisi se razjasnil kaj pričakuješ od teh deklin s katerimi imaš težave z 5 urnim govorjenjem. Jih hočeš samo spraviti v posteljo, povalati in na koncu cum loading v usta. Ali bi imel rad s katero resno zvezo?
Če je prva opcija potem pojdi v Interšpar k ključavničarju ter si kupi en usnjen obesek od Porscheja0:) . Ter potem pojdi v Global v soboto ter tam samo mahaj s tistim obeskom okrog po flooru0:) . Uspeh ne more izostati.
Če iščeš pa drugo opcijo (ti. dolgotrajnejše spremljevalke), v tem primeru pa če nimaš materiala za več kot nekaj minut govora se raje vprašaj, če sta sploh za skupaj?:\ Pomoje da ne!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Looney ::

Ne morem verjet, da vsi fantje samo o tem razmišljate kako boste 6 ur zdržali v stalnem pogovoru. Nemogoče, če mene vprašate. Pa kaj mislite, da smo pa punce sposobne 5-6 ur prek mize zreti v nekoga in ohranjati pogovor?:\ In, da nam je to dejansko še všeč? Pelji jo kam. Si kdaj poskusil z biljardom? Sploh si ne moreš misliti kako uporaben je. Sploh za prva srečanja. Teme kar letijo ven. Pogovor kar teče. In, če ga igraš z osebo, ki ti je všeč in ne zna igrat jo pač še naučiš. Saj veš: "Takole se prime palica! Ne, ne, čakaj ti bom pokazal!" Takoj navežeš nek stik.

Pa čisto mimogrede, če se pa moraš s punco skregat ko ti postane dolgčas, potem pa bolje, da ostaneš sam in s svojim egoizmom ne uničiš iluzij še kakšni.

Pa srečno.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

;-) ::

V biljardu sem predober>:D

miko 55 ::

enkrat probite kam me boš pelala? pa boste videl kam bo pripeljalo. lepo se je zapeljti

we_are_borg ::

Jaz jih ponavadi očaram z svojim naravnim prirojenim telesnim vonjem 8-)
death is irrelevant

MihaFirst ::

:( fantastično... ;(
www.gamma.si

vrtnyka ::

Pelji jo v zivalski vrt. Vecina zensk obozuje zivali :) Z njo se pogovarjas kaj rada pocne, jo nasmejis cim veckrat .. pac take drobne pozornosti. Samo ne dolgocasen izpasti :)
vrtnyka ma resota rada

Ziga Dolhar ::

... pa na rdečo vrtnico ne pozabi!
https://dolhar.si/

we_are_borg ::

Kaj pa na koline pol pa na vrtiljak-to jo lahko povabim ?
death is irrelevant

PALOMINO ::

Ne morem si kaj da ne bi napisal.
Kaj vse to besedičenje in ostala navlaka.

Enostavno pridete do nje (obvezno neobriti, z odpeto srajco , z zobotrebcem v goflji iz katere zaudarja po ceneni kranjski klobasi, čebuli ter pivu) in ji z globokim odločnim glasom recite:

"Al boš dauva al pa boš plaua!"

Uspeh zajamčen! Pa poročajte...da vidim...>:D

alkoo ::

LOL :D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne vem kaj naj povem...

Oddelek: Loža
283300 (2249) nokia6310
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56858121 (36643) strictom
»

Spolno nadlegovanje mladoletnice

Oddelek: Loža
407332 (4776) T0RN4D0
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312734 (4711) Snegec

Več podobnih tem