» »

Far Cry soba Boat pomoč

Far Cry soba Boat pomoč

Scorpia ::

To ni zame, sam rabim navodila kako pri tej sobi, ko si na ladji ki se potaplja, ustreliš helikopter? Ker je vedno umre karkoli naredi :) Zaenrat sam to vem, ker ne igram jaz.

LP

karafeka ::

Amm, v keri sobi?? Če si na ladji :D

Ti samo streli helikopter dokler ne pade. Deset šutov z bazuko pa pade. Samo moraš trofit :). Pa baje je še ena možnost. Nekje v bližini je otok, kamor lahko greš pa strelaš od tam, vendar za to nisem 100%.

mojsterleo ::

jaz sem bil skrit v kapitanovi kabini in sem od tam nazigal po helikopterju (z bazuko)
mislim da mi je uspelo v drugem ali tretjem poskusu, samo foro moras pogruntat to je vse

bamfy ::

jp takoj ko plantaš eksplozif skoč dol z ladje in odplavej do kopnega in se tam skrij za eno izmed dveh palm(ta prva dva drevesa na obali). ko si za palmo te ne more zadetr tko da sam hod okol palme pa ga sm pa ke z launcherjem zadan, 8-10x bi moral bit zadost
lp
wtf?

Scorpia ::

Bamfy še vedno ne uspe, pravi da so okoli trije otoki pa velik palm, pa vsen ubije? Sprašuje kje točen naj se skrije al more it tam k je ena ladja potopljena, bl zgleda kot en čolniček?

LP

AndrejS ::

Jaz sem ostal na ladiji in se skrival za jambor (štanga)

bamfy ::

če greš od kajute z strelivom in launcherjem proti kraju kjer planteš eksplosif na desni skočiš dol z ladje in plavaš (ni daleč) do ta prvih dveh dreves k jih vidš(se pa ne spomnm a je to že del ta velkega otoka"celine" al gre za kkšen manši otoček tik pred obalo)(pogledat pa do zvečer ne morem ker sm v šlužbi:8) )
sicer pa tko kot rečeno se da verjetn še na par drugih načinov to nardit, men je pač ratal na tega,(zame se ladja prehitr potopi)
lp
wtf?

Scorpia ::

Hvala bamfy za tvoj trud, sej bom tud jaz si dal gor igro pa probal kako to gre:).

Scorpia ::

Evo uspelo je, tko da hvala usem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744946 (18869) X-Hair
»

Maturantski -> IOS -> Katera agencija?!

Oddelek: Loža
224587 (3539) Trubadur
»

za vse ki so igrali FARCRY

Oddelek: Igre
81393 (949) EagerWolf
»

Aje res SV hotla kupet F16

Oddelek: Loža
443113 (2194) BigWhale
»

SOF 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
614632 (3049) Rus

Več podobnih tem