» »

Maturantski -> IOS -> Katera agencija?!

Maturantski -> IOS -> Katera agencija?!

rh^ ::

Ojla, zanima me (predvsem od tistih z izkušnjami) s katero agencijo ste šli oz ste slišali ad je dobra (od kolegov) za maturantske izlete. V razredu smo se zmenli da gremo na Ios in smo dobili že 2 pondbe od Mondiala in Jupiterja. Cene so iste, zanima pa me katera ima največ "ugodnosti", pa še če je še kšna druga agencija kul!!

tnx za odgovore!!

darh ::

za drugega ne vem... samo o Mondialu pa ne vem povedat nič dobrega... kot zastopnik za razred sem se menil z njimi... ker se seveda v klasu nismo mogli zment kam in kako, se je stvar zavlekla... tip me je klical 2x na teden če smo se že odločili... ok naj mu bo.. gre mu za biznis... samo, ko me je klical v NEDELJO ob 21:00, mi je pa prekipelo... sej ne da sem spal al pa kej.. samo ni način da nekoga kličeš v nedeljo ob devetih zvečer nooo... :)
Excuses are useless! Results are priceless!

rh^ ::

Mene predvsem zanima od tistih ki so bili na Iosu kako je blo in s katero agencijo so šli :\

darh ::

:D ok...
Excuses are useless! Results are priceless!

abcde7 ::

EJ mi smo šli s Palmo v Toskano, pa najbl dolgočanga vodiča smo mel...;(( Ja sam ene cerkve smo cel dan gledal, freske, bajte....;((

Sam sej itaq se skor nč ne spomnem kva je govoru-še vem ne kva sm gledal....


ssej je blo pa zvečer bolš.... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: abcde7 ()

andper ::

Živjo!

Mi smo bili letos na maturantskem izletu na Iosu, šli smo z Mondialom in zadeva je izpadla res fenomenalno. :D

Mislim, mene pa še nekatere druge je dost skrbelo to, ker sem v marsikaterei reviji ali pa na marsikateri spletni strani prebral, da je mnoge določena agencija pošteno zaje*ala in da na koncu nič ni bilo tako, kot bi moralo biti. In ravno zaradi tega sem imel predsodke pred vsemi temi agencijami. Mondial pa smo izbrali, ker so pač prejšnje generacije iz naše šole potovale z njimi in so agencijo rade volje priporočali.

No in, na našo srečo/veselje se je potovanje izteklo res super, mislim stopnja organiziranosti je bila visoka, program je bil vsekakor pester in zabaven, naš vodič je bil več kot car.. skratka, zdi se mi, da boljše niti ne bi moglo biti.

Žal pa te plati, ki jo je omenil xbite, ne poznam (nisem bil zastopnik razreda), tako da glede tega nimam komentarjev.

Upam, da se boste pametno odločili, kakor koli se že pač boste. :)

rh^ ::

Jaz sem tudi predstavnik razreda, ampak jim nisem dal tel. št. ampak samo oni meni njihovo... hehehe:D :D

bigbug ::

Hej,

Hmm ja mi smo sli pa z Jupitrom in smo vsi mnenja da bomo izlet ponovili seveda z isto agencijo!nekateri so se sicer nekaj pritozevali samo so si sami krivi8-O

Vodici so vsi mladi in znajo poskrbeti za zur(nismo spali vec kot dve uri na noc:))
Cez dan organizirajo izletke po otoku,piknik,aqualand,......vedno zur!

zvecer naredijo pa po diskotekah oz na plazi skupne zure z vsemi maturanti z tem da za pijaco poskrbijo tudi oni:)

Mislim mi smo se imeli NORO z njimi:D

P.S:mi smo bili na Krfu!


lp

ChiefThunder ::

mi smo šli na Ios s Jupitom.
vi pejte s Mondialom, so mi nekak bolje delovali. :))

0.5 Heineken vabi. :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

rh^ ::

Ma naše punce so vse za Mondial, fanti smo pa nekateri za Mondial drugi za Jupiter... Vrjetno bomo res z Monidalom šli...

aja še neki me zanima tisti mondial nevem kaj ki dobiš vijola zapestnico pa imaš neke ugodnosti... lahko poveste kaj npr., ker ni vse za vrjet tem ki ti to predstavijo ker se jim gre za $$$:D

andper ::

Hehe ta 'mondialmania' kartica oz. zapestnica (k ja bla pr ns sicer oranzne barve :D) se je izkazala za kr uporabno. Mislm, pr ns so to direkt vsi naročil an.. k se je na avtobusu blo treba odločt, a bi vzel to al ne, je pač eden vzel, pol smo pa še kr vsi ostali.

Ta zapestnca je bla zakon, ker si mel z njo v večini nočnih klubov prost vstop, mislm v tistih pač, k so že tko najbolj obiskani. Pol čez dan smo mel na plaži zastonj senčnike pa ležalnike, ki ful prou pridejo, ker ti vroč pesek dobesedno speče podplate (vsaj nekaterim no). Sicer se je pol izkazal, da je blo za ležalnike treba še useen plačat 1 euro na dan (to je popust, prava cena je bla ene 2-3), sam to je pobirou en čudn tip, k se je sprehajou mau po plazi, mi pa takoj k smo ga vidl bliz nas, smo se spokal u vodo pa je šu mem in smo tko pršli skoz zmerej zastonj. Pa super je blo, k nam je vodič vedno zrihtou, da smo mel pač s temi zapestnicami kakšnih 50% cenej določeno hrano (gyros predvsem) pa brezalkoholno pijačo v določenih lokalih, kjer smo pač jedl an. Aja pa zastonj smo mel pol še par voženj z banano pa s tubo (ki je rulala btw ;)).

Kakšne druge ugodnosti se trenutno ne spomnim.. če se pa bom, bom pa še kej dopisou. :)

rh^ ::

Aha, mega....

Komaj čakam :\ :D :D

usavko ::

Mi gremo z jupiterjem, pa me zanima, glede zapestnice. Eni pravjo, da so mel usi enake ugodnosti, pa če si meu zapestnico al pa ne, ker so jih mel skor usi. A raje uzamm zapestnico, al nej tvegam?

cryptozaver ::

IOS = IslandOfSex

Good choice 8-)

OldSkul ::

Mi smo šli maja z Palmo na maturanca po celinski Grčiji (bi si želel kakšen otok>:D ). Drugače je bila organizacija dobra, vodič-ka je bila super, v več pogledih>:D >:D . Bedne so bile samo dolge vožnje, no ni jih bilo veliko, mogoče dve. Zvečer pa itak žur do konca, večinoma v hotelih, na plaži, drugače pa 3x tudi v diskoteki. Hudo je blo, ko smo bili ob morju in ker smo bili maja ni bilo veliko turistov, tako da smo imeli vso obalo samo zase (smo skakal v vodo s pomola, norel po plaži, se ga nalival>:D itd.).

Fukomuko ::

Katero agencijo pa priporočate za otok Krf? Mondial ali Jupiter? Mi se ne moremo odločiti, saj so cene zelo podobne, program pa tudi.

matejv ::

jaz ne vem zakaj bi dal 300-400€ za en teden pijanice. Vsi omenjate samo kak žur je bil. Zmente se z razredom da vsak 200€, nakupite pijačo in boste 3 tedne non-stop pijani in bo rešeno. Sam izkušenj s tem nimam. Sam kolikor jaz spremljam, žur (pijanica) je tko al drugače. Raje se pozanimajte če so vodiči dobri, če lahko tudi kaj pametnega vidiš, ne pa da si pijan 24/7 in se tko al drgač nič ne spomniš in samo vržeš tistih par 100€ proč.

koyotee ::

Tako je, najemte eno kočo pa ste dobri ceu mesc :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hamax ::

IOS Jupiter. Ne kupt zapestnice. Js je nisem in nisem porabil niti enga eura vec kot uni ki so jo imel.

Mi smo se mel super, ampak ce gremo se kdaj, bomo sli svoja rezija, ker je ocitno predrago za to kar dobis.
Sigurno pa drugac kot z agencijo nemors organizirat 30 ljudi.

MaJsToRe ::

mi gremo od 25 avgusta do 2 spet. na IOS z mondialom avio - ladja

se mi zdi da je to najbolša ideja... ni najcenejša je pa ena izmed bolših :)

hamax ::

ladja nazaj je ubijalska.
3 dni sm spau 2h use skupi.
v atenah se mi je ze mal bledl na soncu, pol pa se 2 dni z ladjo.
edino kar mi je pomagal da sm zdrzu je bla odlicna hrana na ladji in alkohol :P

KandazaR ::

Katero agencijo pa priporočate za otok Krf? Mondial ali Jupiter? Mi se ne moremo odločiti, saj so cene zelo podobne, program pa tudi.

Mondial je boljši. Sem bil lani od sredi julija in je blo res hudo.

Trubadur ::

Ja in kako veš, da je Mondial boljši če nisi šel z Jupitrom? :\
Ocene lahko daje tisti, ki je šel z obema agencijama.

Tisti ki pa pravite, da je škoda keša...ko si tam dol pozabiš na to ;)
Pejte in se ga ubijte do konca. Ne boš mel več take šanse.

Drugače sem bil jaz v Bolgariji - Golden sands.

lp
Berite Thomasa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maturantski izlet 2013

Oddelek: Loža
94618 (4067) Venum
»

maturanc 2007

Oddelek: Loža
51833 (1713) Matek
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364092 (3487) Fatboyslim
»

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

Oddelek: Loža
184080 (3611) pingec
»

Agencija za matuanca!

Oddelek: Loža
231915 (1594) Gh0st

Več podobnih tem