» »

Athlon garancija

Athlon garancija

tec ::

Vceraj sem dobil informacijo, da se na nove Athlone XP vec ne daje garancije. Razlog zato naj bi bil, da je 90% vrnjenih procesorjev odkrusenih ali kako drugace poskodovanih s strani uporabnika. Je na tem kaj resnice ?

SLOWWWeb.net ::

Probj kupit procesor kje drugje :D, kajti kolikor jaz vem, garancije na procesorje [XP] so!
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

mirom ::

Dva meseca nazaj , ko sem kupoval svoj XP 1600 +, je bila garancija samo v primeru če si kupil BOX verzijo, torej zraven procesorja še ventilator, oboje zapakirano v AMD škatli..če bi kupil samo CPU pa baje, po besedah Mlacoma, ne bi z garancijo bilo nič.

M.

Yohan del Sud ::

Hehe. Tipo iz štacune mi je dal xp v roke, češ naj si dobro ogledam če ima kako prasko in osem dni da ga nepoškodovanega vrnem...

Nisem ga...

Wolverine ::

Zmeraj me je zanimalo, kako je z garancijo procesorjev. Torej kako je s tem?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

JLP ::

Mislm da edini k lohk rećejo kuk garancije je na nihov izdelk je proizvajalc izdelka. Se prav more nek na strani od AMD pisat.
Live long and prosper!

SLOWWWeb.net ::

Če se ne motim gre nekako takole: uvoznik kupi po doboviteljevi ceni procesorje. Običajno sta dva načina-odvisno od izdelka [ne govorim samo za procesorje]. Prav je standardna, druga pa je ta, da dobi 30% rabata če uvoznik sam jamči za garancijo [saj niste mislil, da jih uvozniki nazaj pošiljajo-preveč drago]. Proizvajalec pa lahko tudi da par CPUjov več za primer garancije. Moj pogled na garancijo.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosljivost garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6414176 (12112) solatko
»

Uveljavljanje garancije...tretjič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528953 (6375) St235
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788739 (5243) St235
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24421009 (9472) ponky
»

kupovanje pri pc-dom (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
679297 (3793) RC14

Več podobnih tem