» »

Satelitski zastonj internet???

Satelitski zastonj internet???

titan1 ::

Zadnjič sem ravno prebiral o tem, pa me zanima, če še ta zadeva slučajno deluje ker na teh forumih je bil datum že star tudi do petih let. Baje enostavno potrebuješ sat.krožnik,sat.kartico skynet program in z malo znanja zadevo lahko porihtaš, da ti sicer lahko vleče enosmerno iz satelita in le exe.file.. Kdo ve kaj o tem in kako se zadevi streže? :\
Bronx

bastadu ::

DeletedUser ::

titan1: dela... ne samo za exe fajle ampak vse kar se prenaša... ampak če imaš dsl/cable pol
pozab na to... škoda hdd-ja...

titan1 ::

Saj ravno v tem je problem, ker nimam nobene povezave z netom razen isdn. Tu pa si nabijam račune tudi do pičlih 25-30 tisoč toarjev. S tem pa bi enkrat rad zaključil in boljše da ta denar vložim v nekaj kar mi bo vsaj malo v tolažbo, ker se telekom tako ali tako ne bo skupaj spravil da že to enkrat porihtajo to njihovo razpadajočo omrežje. Zato še enkrat prosim kdo ve kaj o tem kako to izpeljat ker na foromu so stare teme po dve tri leta.:\
Bronx

Spajky ::

Pri tolko keša kot praviš, da plačuješ oderuškemu monopolistu si poglej TO ali pa če imaš v vidni razdalji do par km kakega frenda z ADSL/VDSL/Cable si zrihtaj wifi dostop brezžičnom magari če mu plačuješ Net in sam nabaviš antene in ostalo. (v enem letu boš si odplačal ziher!).

Zna pa bit, da ima v tvojem kraju kdo postavljeno WLAN dostopno točko (šola, knjižnica, bife etc); s kakim frendom s prenosnikom in vgrajenim Wlan kartico se malo zapeljita naokoli :D preverit zasičenost z mikrovalovi ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neznani virus onemogoči vse programe za zaščito in upočasni sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
194466 (3989) nokia6310
»

Dial-up obupanec

Oddelek: Omrežja in internet
462879 (2003) Pesimist
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151032 (105934) amigo_no1
»

Antena

Oddelek: Omrežja in internet
91449 (1250) Spajky
»

Težave z ASUS WL-500g router-jem

Oddelek: Omrežja in internet
91209 (1099) pujsek_

Več podobnih tem