» »

Nezadovoljen z nakupom - vračanje robe

Nezadovoljen z nakupom - vračanje robe

Fifty ::

Zanima me, če kdo ve, kako je s tem če nisi zadovoljen z nakupom. Ali lahko kupljeno vrneš v nekaj dnevih brez razloga??? Pri Enaa sem kupil monitor vendar z njim nisem zadovoljen, pa me zanima če ima kdo že kakšno izkušnjo z vračanjem ter če ti vrnejo denar ali si moraš izbrati kaj drugega.

Primoz78 ::

Fifty pocekiraj njihove pogoje poslovanja na spletni strani...drugace pa imas pravico vrnit blago v 8-ih dneh. Blago mora biti v original embalazi neposkodovano, itd...pisi jim oz. jih poklici ce ne najdes na strani...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Fifty ::

tnx, sm še to me zanima, pač vem da mora biti blago nepoškodovano, amnpak sem pač odprl embalažo preizkusil monitor, saj drugače tako ali tako ne gre :D , ker na njihovi strani piše, da mora biti originalno zaprto, neuporabljeno, samo potem ne vem, kako je lahko kupec nezadovoljen s tem kar je kupil, če ne vem kaj je v škatli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fifty ()

perci ::

Primoz, ne nakladaj o osmih dneh.

V kolikor je blago kupljeno preko interneta ali telefonske prodaje, ga lahko vrneš v nepoškodovani embalaži v 15 dneh (stroški poštnine seveda padejo nate).

V kolikor je blago kupljeno v navadni trgovini, ni štacuni potrebno vzeti robe nazaj. Boljši trgovci to prakso vseeno imajo.

Fifty ::

ja že, da mora biti nepoškodovano blago, ampak ali to pomeni neodprto ali pač lahko odprto ter preizkušeno ter da potem dam vse nazaj v embalažo in sam zaprem. Kako zdej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fifty ()

Matek ::

Če je normalno odprto, ni nič narobe, ne sme pa biti embalaža uničena ali izdelek kakorkoli poškodovan.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sc0ut ::

To pomeni, da si odprl, ampak nisi raztrgal tistega kartona, v katerem je stvar. Najboljše je, da si samo selotejp prerezal. Če pa si ovojnino raztrgal pa mislim da ni vredu.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

miwche ::

tako, ja. embalaža samo ne sme bit rastrgana, valda si jo moral odpret in potem se prepričat da nisi zadovoljen z izdelkom. samo pa moraš vse priložit kar je bilo notri (ker naredijo delovni nalog in to preverijo) in nazaj lepo zalepi škatlo s selotejpom pa je.
~ there are more alpha males than beta testers ~


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vračilo miške g502 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7110890 (6177) svecka
»

Kaksne pravice ima kupec, ce z izdelkom v 8 dneh ni zadovoljen? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
537517 (5641) Nutcracker
»

vračanje izdelkov (mimovrste, enaa etc) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
577335 (5146) Double_J
»

Povsem nov laptop.. na servisu že več kot 1 mesec. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
887104 (5694) Zheegec
»

Big Bang vračilo/menjava artikla

Oddelek: Kaj kupiti
497770 (6092) marestrnad

Več podobnih tem