» »

club 3 D 7600 gs problem

club 3 D 7600 gs problem

Alessio983 ::

imam problem s to grafično , imam jo na AGP vodilu in naložene nove gonilnike 91.47. vse igrce mi štekajo , čeprav jih na novo naložim , ni važno na kako resolucijo dam vedno šteka, pa se čist ustavi slika pa spet spusti, med igro večkrat.


nikoli ni bilo problemov , zdaj pa so se začeli pojavljat. Imam 768 MB , amd semprona 2800+ 64 in to grafično

kaj bi lahko bilo

Vanich ::

Ta kartica ne dela nobenmu. Poglej malo po forumu.
Vrni nazaj v štacuno, čimprej.

Škero ::

Jst mam glih tako grafično in men dela čist kul! Ampak samo v špilu, ko pa hočm nehat igrat pa mi ceu komp zašteka in ga morm resetirat!!???
Zase ne vem kva je narobe ampak ti pa lohk probaš z drugimi driverji ......?

sthep ::

ej paketko, res da je mal off topic, ampak a mi poveš kakšne igre ti delajo s tako grafo pa na kaki resoluciji jih špilaš. Sprašujem te pa zato, ker mam podobn računalnik pa razmišljam, da bi kupu novo grafo v rangu te.

Alessio983 ::

ma igrce so lavfale vse na resoluciji 1280 X 1024 , glatko , ni bilo zapletov zaj pa kar naenkrat ne še na 800 X 600 isto dela , šteka , tk da to je neki z drajverji pomoje


zanima me ali obstaja , mislim kako se reče programu ko ti zbriše drajverje dov čist , da lahko ponovno jih naložiš

LP Paketek

Klemzz ::

Alessio983 ::

evo pobi , grafična ponovno dela. s tem programom kjer je link zbrište kar je od nvidie pa naložte na novo pa bo

kartica pa je še kr vredi sam gonilnikov še ni tapravih , se mi zdi da so to prehitr vn dali vse skup

Klemzz ::

probi tele driverje

jancko ::

men dela super
jancko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1129951 (1176) opeter
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744745 (18668) X-Hair
»

VELIK problem z GeForce6600 GT !!!

Oddelek: Strojna oprema
292076 (1163) Engineer_SLO
»

zakaj dela malo fps v CoD

Oddelek: Igre
151117 (885) sh4rk
»

Dober rač...ni ne dela!

Oddelek: Strojna oprema
10962 (762) Grey

Več podobnih tem