» »

zakaj dela malo fps v CoD

zakaj dela malo fps v CoD

sh4rk ::

Mam kartico 9800 pro in mi steka v igri call of duty me zanima zakaj :'( ko sem sam na serverju ko sm sam na serverju mi dela 227 FPS ko je folk ko je folk na serverju mi pa dela 154 FPS kle se 2 sliki ko sm sam serverju ko sm sam ko je folk ko je folk kle mam se test od 3dmarka 3dmark am mogoce ve kaj je narobe da mi tko steka v igri? moj comp nForce plata procesor amd 2500 barton 1024 rama 40 diska ... :(
  • spremenil: sh4rk ()

VuLc4n0 ::

sam pri 54 fps NI štekanja, pri 54 fps bi moglo delat gladko
http://christinalake.cjb.net

sh4rk ::

mal steka samo vsen nebi smelo delat tok mal fps :(

Bass0 ::

54-im slikam na sekundo jaz ne pravim štekanje, kaj šele 150-im! Si siguren, da imaš realna pričakovanja od tega sveta? :D

Drugače pa, kar je nad 60 fps je za človeške oči in možgane skoraj (ali pa popolnoma) vseeno.

Ne razumem... Sigurno si dal najmanj 70 jurjev za zadevo, za katero niti dobro ne veš, čemu naj ti služi in kakšne so njene zmogljivosti. Pravzaprav te verjetno starši razvajajo. Kako pa bo, ko ti bodo kupili motor? Boš pričakoval, da lahko greš 150 km/h skozi ovinek? Pol te bodo pa z žličko pobirali z asfalta. :|

Ah, saj nisi sam kriv. Samo pamet v roke! Po svetu leži dovolj čtiva, da si lahko prebereš, kako hitre so grafične kartice in motorji.

sh4rk ::

ma ne ti men da sm dal 70 jurjov dal sm 90 pr mlacomu :/ nevem neki ne stima in pomijem ni kriva grafa :-s

Deathlike M Tito ::

kak mas disk? lohk ti disk komaj diha za ostalo masinerijo.
do what i say not what ive done!

MrX ::

tole je čudn k jst mam r9700 pa mi skoz laufa na 125fps.

sh4rk ::

ja mam disk 2 leti star maxtorja 37.2 GB 7200 ubratov sej drgac mam tud cel windows v pizdi :D sam tko vse teste ql uprav tko kot je treba ane sam k sm pa v spili pa je folka k dreka pa mi lepo zacne manj fps delat :\

chucki ::

ce imas vlki ping na serverju ti tudi FPS-ji padejo. Probi it na en server z nizkim pingom do 50ms.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

sh4rk ::

ni to krivo :-s probal am drgac tko k zacenmo igrat sm zmeri jst prvi v igri uni se se konektajo dela ql potem pridejo not sam sesede se vse skp :'(

sh4rk ::

ahm ja no spet sm nekaj cudnega ugutovu :O sam na serverju, folk na serverju pa pogljte MEM USAGE in kaj menite zdaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sh4rk ()

Deathlike M Tito ::

morde drajverji, morde windowsi, morde sam spil .... bwo:\
do what i say not what ive done!

sh4rk ::

am windowsi niso spila ni ker mi to dela pri vseh drajverji tud niso k sm vse sprobu :) od 3.7 naprej :D vse isto jeba ...

sh4rk ::

...

Grey ::

Kaj se sekiraš če ti laufa 54fps? Lahk da ti je tm na uni sliki glih neki dol padl(neki debris pa dim je videt na sliki 2) lahk da maš AA in AF do konca nastavljen...to se zelo pozna. Pa na kaki resoluciji to laufaš..tut nisi nč reku. MEM usage je dost majhen glede na to da je špil grafično dost zahteven. In nemogoče je da ti laufa s tolkimi fpsji ker še XT ne premore tok velik fps 220??!?LOL Razen seveda če maš na 640 pa vse efekte na LOW kar pa pri tvoji kišti ni verjetn.

sh4rk ::

ej pa men pada tud pod 54 tud do 30 .... mam AA in AF vse nazaj
skloplen tko da laufam pa na 1024 resoluciji pa vse vse nastavitve dokonca ker tega problema nimam samo pr call of duty se pr drugih spilah ko igram enemy territoy ko je folka na miljone gor mi pade fps na 30 pesda pol mi pa skos laufa na 75 moj prjatu ma isto grafo 9800 pro pa 22000 proc intela pr enemy territoy mu dela skos 85 fps in vec nc ne pada pod 85 .. pa sen frend ma 9700 pro pa intela 2400 vse ql dela tko kot je treba nc fpsji ne padajo pa tako sranje skos mu dela 125 fps in vec pri call of duty tud ko je na miljone folka gor pa tko ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

router Linksys WRT54G-EU problem!

Oddelek: Omrežja in internet
153179 (2025) 5er-->
»

se splaca kupiti ABIT KV8PRO K8T800 +SB+LAN+SATA?

Oddelek: Kaj kupiti
9955 (806) Oblivion
»

MandrakeLinux 10.0

Oddelek: Operacijski sistemi
461913 (1323) sh4rk
»

nForce 2 driverji in Mandrake linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1094553 (3741) sh4rk
»

Pogled v windowsih-kako zamenjat

Oddelek: Pomoč in nasveti
9704 (573) miki16

Več podobnih tem