» »

Dober rač...ni ne dela!

Dober rač...ni ne dela!

defort ::

Doma imam 2.4 ghz 512 rama ddr 80 gb disk (7200) geforce FX 5200, zdaj ko pa špilam igre mi pa vse šteka kar sigurn nebi smelo. Zdej je pa zanima kaj je to krivo. Imam XP, pa procesor je celeronov.

Azrael ::

GF FX 5200, po mojem mnenju, ali slabi driverji. si nogoče prebral ta članekna S-T ?

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Grey ::

Hja Celeron...Katere igre pa igraš?

LapD ::

Jah tud grafična ni glih najbolša tak da boš vrjetno mogu malo zmanjšat resolucijo. Pa procesor ni celeronov ampak je intelov:D

Phoebus ::

Dejte no fantje lepo vas prosim. Ta masina je zvau itak da ne bi smel stekat razen mogoce kje pr max detajlih.

Ti poglej ce mas kaksno zadevo ki ti laufa v ozadju, kot npr. kaza, kaksen TV soft (se mi je zgodilo na eni masini da je vse stekal ko je bil kabel od antene izstekan ker je nonstop skeniral kanale), kaksni cudni drajverji al kej.... pa to dol vrz al pa ugasn ko igras pa bo.

flipflop ::

Katere igre ti štekajo,kakšne so nastavitve (glajenje robov,...),kaj laufa v ozadju,...

Mavrik ::

Hmm... celeron pa res ni pretirano primeren za igre. Pa tudi grafična dvomim da lahko kaj zahtevnejšega poganje z vklopljenim FSAA.
The truth is rarely pure and never simple.

BoLhCa ::

graficna NI PRIMERNA za nobeno igro>:D
tuki vam dam moje rezultate s testa na moji kisti, ki mislim da je dosegla svoj nenaviti maksimum!
3D01: best perf. - 4897
best perf. + 2AA&8AF - 2604
3D03: best perf. - 1008
best perf. + 2AA&8AF - 593
CodeCreatures: best perf. - 1409
+ 2AA&8AF - 884
Ut2k3: - 56,4 / 36,7
+ 2AA&8AF - 30,8 / 17,5
zdej pa sami razmislite ali JE sposobna poganjati nove igre ali ne!
aja bil pa je to model Asus V9520 Magic/T (FX5200)!
lp, .bolhca.

TribesMan ::

Ja ta grafika smrdi že od daleč... Ta karta je dobesedno samo marketing, DX9 & stuff. Že v DX8 zadeva ni sposobna enga pametnega prikazovanja, kaj šele DX9.
Kupi nešto drugo.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Microsoft ::

A ni celo tak, da je GeForce 4200Ti boljša od te, FX5200?

Mim grede, jst mam AMD 1800XP+, 512 DDR 2100, 60GB, pa to grafično. vse nenavito. Ko špilam recimo GP4 na max detajlih, stvar rahlo upočasni, ko se izpiše kakšno ime na zaslonu. Dela pa vse na 1024 resoluciji. Vietcong demo mi dela bp pri najboljših detajlih, tudi Batttlefield 1942 mi dela bp, pa CMR 3.0. Kake bolj zahtevne igre pa še nisem pognal.

Mam pa najnovejše gonilnike. Mislium, da so 45.23 al neki tazga. Pa še tist directX9.0, čeprav grafična podpira do 8.1.

Tak da po moje bi res lahka bla kriva grafična...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Grey ::

Po moje:
1. updejti si igre do konca kokr obstaja
2. najnovejše driverje za GeForce
3.izključi kakršnekoli programe v ozadju, ko igraš igre. s tem boš naredu uslugo procesorju
4.izključi vse dodatne FSAA in AF nastavitve, nastavi na application in pa quality(sicer js lahk igram na mal višjih nastavitvah :)) ampak vseen) in poiskušaj do katere stopnje ti bojo igre delale normalno.

JimiBtn: men dela vse brez problema tko da...don't talk crap


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

na kasnih sistemih igrate FEAR

Oddelek: Igre
231799 (1143) pivo
»

Na voljo 7800GTX grafične kartice proizvajalca Chaintech (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
809500 (6159) Tilen
»

Počasna fx 5900 lx (WinFast A350LX) ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331294 (823) nAVID
»

Zakaj vsi tako kritizirate....

Oddelek: Strojna oprema
301998 (1268) nodes
»

GeForce FX 5200 vs. Radeon 9700 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
573302 (2717) Dead_Eye

Več podobnih tem