» »

VELIK problem z GeForce6600 GT !!!

VELIK problem z GeForce6600 GT !!!

chad ::

ravno sem si jo kupu, dam notr, naložim nove driverje potem pa tole:





in to se zdej pojavlja povsod! Pri fifi05 so po igrišču kr ene črte, pri Streets of LA(zgornja fotka), pri Undergroundu 2 je vse skupaj zamegljeno! Da popizdiš!!:O :O :O bi se komu slučajno kej sanjal kaj bi lahko blo narobe? driverje mam, tko da je še večji šit!
to je premišljeno napisan post!!!
  • spremenil: chad ()

BaRtMaN ::

Bo treba mal link popravit.

Sicer pa probaj še enkrat naložiti gonilnike in/ali DirectX.

boštjan ::

chad, a si mel prej radeona?če ja ,ti priporočam program driver cleaner,ki ti popuca staro šaro od driverjev
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

chad ::

ja, sm mel Radeon 9200 atlantis
to je premišljeno napisan post!!!

chad ::

zdj sm si naložu driver clener, pa me zanima, če morm dat čist vse dol, vključno z nVIDIA driverji, al lahko samo od ATIja zbrišem?
to je premišljeno napisan post!!!

boštjan ::

priporočam ti,da prvo odinštaliraš driverje,ki jih maš zdaj gor,restartaš in v safe mode zaženeš a program in popolnma spucaš,radeon in geforce driverje,restartaš in v normal mode naložiš 6600GT driverje
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

clancy ::

Boštjan, imam iste težave z to grafično kot Chad.
Sem probal odinštalirat drajverje po tvojih navodilih in ni nič boljše. Imaš še kakšen drug predlog?

boštjan ::

ja ponavadi format pomaga,da pa ne boš prehitro formatiral,sprobaj grafo še v drugi mašini,če maš to možnost seveda
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

bastadu ::

Chad: Lahko samo še poveš, za katero znamko grafične gre?

clancy ::

Upam, da ni kriva grafična. Sem prej imel tudi GeForce-a 4 mx-440 od Leadteka in je vse delalo OK!
Bastadu, moja grafična je od Leadteka.

Dr_M ::

men tista slika v privem postu spominja na mojo graficno, ko ji sokca zmankuje.
ce mam prevec navit cpu, ucas kr mal textur zmanka. ponavad glih na sredini slike.
mam pa macase 300W, semprona na cca 1950mhz in radeon9500pro.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

Predlagam format, meni driver cleaner ni pomagal.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Stampl ::

men dela enako crte pr fifi2005
to mi dela k m si jo dol potegnu...prej sm mel pa na cd pa crt ni blo

Grey ::

Ni ga čez clean install Windowsov:D.

Bobb ::

Kaj pa, če je treba kakšen patch gor dat zaradi te grafe, tako, kot pri FarCry?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobb ()

chad ::

za bastudu-ja : prej sem mel ATIja 9200 Atlantis zdej mam pa GeForce 6600 GT!

sem poskusu 2x z Driver Cleanerjem pa ni ratal, še vedno je ATI gor, še vedno se nek drži! a obstaja še kakšen drug program k ma isto funcijo kot driver cleaner? če ne, mi ne preostane druzga kot da si windows še enkrat naložim

glede fife : besede so premalo



[moderator: sem spremenil sliko v JPG;)]
to je premišljeno napisan post!!!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: bastadu ()

b00 ::

chad: kolk mocnega(svoh) napajalca mas?
blah?

Stampl ::

chad cist enako mi dela
jst mam 300W atx.
drugu pa je proc amd 2100
geforce ti4200(mal navita)
512sdr

chad ::

in kaj si storu potem? ti še vedno tko dela?
to je premišljeno napisan post!!!

bastadu ::

chad: Uprašu sem, katere znamke (Leadtek, MSI, XFX...) jo imaš? To že tak u naslovu piše, da gre za GeForce 6600 GT:P

aja še en tip: drugič daj sliko v format *.jpg, ker *.bmp je preglomazna zadeva za net (sploh za dialup userje);)

mitkos ::

Jst mam podobne težave v drugih igrah NFS U2, Medal of Honor PA, HL. Imam pa grafo od eVGA 6600GT na PciE. Sedaj pa ne vem kaj je narobe, pregrevanje, driverji, švoh napajalnik ( vendar dvomim Imam namreč od ENERMAXA 430W ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitkos ()

Crimson_Shadow ::

Če imate možnost, jo probajte še v drugi kišti. In če je tudi v tej kišto isto, potem nesite grafo zamenjat (reklamacija).

Khm, pa hudiča no, a imajo res take probleme s teli čipi (6600GT), da pridejo že iz tovarne defektni? (Že ničkoliko uporabnikov ima zelo podobne probleme.)
We create worlds

chad ::

znamka je XFX . sej bom zdej šel windows dat jalo na novo gor, kakšen bo rezultat vam še sporočim
to je premišljeno napisan post!!!

AtaStrumf ::

Berite:

Leadtek Winfast PX6600 GT TDH

XFX 6600GT Extreme Gamer Edition

GF 6600 Noise and Heat

GF6600 so znane, da se hladilniki zelo hitro nagnejo (pripeti, samo na dveh točkah in asimetrične oblike) in izgubijo kontakt z GPU-jem, tako da se vam po moje pregreva. Preglejte kako kaj hladilnik stoji na kartici, pa prešlatajte jo mal, tako rebra hladilnika, kot tudi PCB od zadaj, kjer je GPU nalotan. Če je presenetljivo hladno (rebra) in/ali zelo vroče (PCB) pol je to to. Vzamite hladilnik dol, očistite pa namažte s svežo pasto (naj bo ista na pogled kot original (bela/bela, srebrna/srebrna), če bo treba v garancijo, drugače samo enakomerno razmažite pasto, ki je že gor!!!!) in previdno hladilnik postavite nazaj gor pa mislim, da bo pol vse OK.

Stampl ::

men dela enako in ni 6600gt. in tudi pregreva se ne

kuglvinkl ::

Sem bral po tujih forumih, da so z nekaterimi XFX težave.
Your focus determines your reallity

AtaStrumf ::

Kaj je zdaj a ste pogruntal v čem je problem?

clancy ::

Sem na enem forumu prebral, da naj bi bili na nekaterih karticah poškodovani cevovodi grafičnega jedra.
Jaz sem svojo grafično včeraj odnesel nazaj v trgovino in so jo poslali na servis. Nevem, če bo zamenjava ali popravilo. Sicer pa, ko dobim grafično nazaj, sporočim kaj je bilo z njo narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clancy ()

Bobb ::

Imam INNO 6600GT P4 1,8 780MB RAM (266MHz) in 4X AGP vodilo na Gigabyte plati napajalnik 300W.

3DMark 2003.....6800
3DMark 2005.....2800

Kaj bi se bolj poznalo, boljši procesor ali plata z 8xAGP vodilom?

Ne morem tudi dobiti barvne slike na TV, samo črnobelo. Sem probal z original gonilniki na cdju, pa 66.93, pa 71.03.

Vse delam kot prej, sem imel že GF MX2, GF5200, GF5600.
Hvala za nasvete.

Lp
Bobb

Engineer_SLO ::

pri dotičnih testih se ne bo nič od naštetega prav hudo poznalo,ker pač testi izkoriščajo bolj moč kartice in njeno delovanje,ostalo pa jih ne zanima preveč...

procesor je že kar star,verjetno pa tudi plata ni zadnji krik več,tako da zamenjaj oboje če hočeš tekoče igrati novejše igre,ker te potrebujejo tudi kaj drugega,kot pa samo dobro grafiko....

kar se pa tič črnobele slike pa ti ne bi vedel kaj pametnega svetovati,razen da verjetno nekje obstaja nekaj s čimer moraš preklopiti iz ntsc v pal.... :wink:
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura GPU previsoka?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71559 (1276) EvilDare
»

Kaj dokupiti/izobljšati

Oddelek: Kaj kupiti
331233 (874) Stallone
»

Katero firmo izbrati ? ter zakaj ?

Oddelek: Kaj kupiti
131604 (1158) Buggy
»

Nov računalnik na PCI-E.

Oddelek: Kaj kupiti
282439 (1420) Jeronimo
»

Ati vs. Nvidia

Oddelek: Kaj kupiti
171847 (1597) ricola78

Več podobnih tem