» »

vracilo dohodnine - KDAJ ??!!

vracilo dohodnine - KDAJ ??!!

robert512 ::

mislim kaj se grejo, jaz se vedno nisem dobil odlocbe o dohodnini !!!

Oddal sem jo med prvimi po elektronski poti, izpolnil sem vse do tolarja pravilno, vrnjeno morm dubit cez 300 jurjev, odlocbe pa od nikjer ... september pred vrati, kmalu pride poloznica za solanje !!!!

je se kdo, ki mu drzava ni dala odlocbe al sem edini ?

a pomaga ce kam poklices pa zatezis al mi ne preostane drugega kot cakanje ?

ender ::

Nekje so govorili, da naj bi tisti, ki smo oddajali elektronsko, prišli na vrsto zadnji...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Nemelk ::

jst sm tut še brez vrečila. vrnjeno naj bi dobil okoli 20k... o pravilno izpolnjeni napovedi pa nisem čisto prepričan :)
Nemelk ™

Stepni Volk ::

Oddal klasično po snail mali in že prejel.

"Najhitrejša pot ni vedno najkrajša." - Novi izrek zen-computerizma.
neobjavljeno.blogspot.com

LoneWolf ::

Drzava izdaja dohodninske odlocbe do konca oktobra. Jaz jo vsako leto dobim proti koncu novembra, po obveznem vabilu na davcni urad v zadnjih dneh oktobra.
Zganjat paniko ze sredi avgusta je nepotrebno.

robert512 ::

ja vse ki poznam (pa teh ni malo) so ze zdavnaj dobili ....

krneki ::

Si pač med zadnjimi desetimi odstotki, ki bodo dobili odločbe. Je*** ga...

STASI ::

Nekje so govorili, da naj bi tisti, ki smo oddajali elektronsko, prišli na vrsto zadnji...

Ne vsemu verjeti. Sem že julija dobu, pa sem jo elektronsko oddal.

je se kdo, ki mu drzava ni dala odlocbe al sem edini ?

Veliko vas je še, ne skrbeti. Država ti bo že vrnila, ni pa nujno da vse. Mogoče boš pa plačal.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

Adrijan0 ::

Kar jz vem bi mogli konc tega meseca vsi dobiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

DominusSLO ::

Jaz sem jo oddal čisto normalno na pošti, pa še nič ;((
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Morfejus1 ::

Tisti, ki še niste dobili odločbe lahko pričakujete poziv Davčne uprave, ker imate napačno izpolnjeno napoved. Vsi tisti, ki so jo imeli pravilno, so jo namreč že dobili. Tako je na TV povedal direktor davčne.

Izak ::

Ko jih j*be. Še tistih 200 jurjov k zaslužim, morm 50 jurjov čakat eno leto. Mrš z to državo ušivo! Naj jih kdo drugi kreditira.

Ja tudi jst še nism dobu. ;(

kekz ::

Mislim, da je njihova logika, če ti morajo preveč vrniti, si najbrž izpolnil napačno. >:D

Jaz sem odločbo že dobil in vrnili so mi 70 jurjev. Moral bi dobiti okoli 300 jurjev. Pritožil sem se tudi že in za zdaj še nič odziva. Sicer je pa to zadnjič, da mi toliko vračajo (se mi je ponesrečilo). Letos sva z ženo namreč kar oba prijavila otroke, da bomo naslednje leto doplačevali. Zakaj bi jaz kreditiral državo, in potem me ta skuša še ogoljufati ;(( ?

bili_39 ::

Preveri na svojem davčnem uradu!

Tudi jaz še nisem dobil preplačane doodnine. Razlog je (tako vsaj pravijo na DURSU), da banka ni poslala potrdila o obrestih - nekaj sto tolarjev.

matvoz ::

Tudi jaz se cakam. Sicer na samo 20k, a denar je denar..

St@jler ::

Sem oddal po elektronski poti, dobil sem sredi julija. :D

gzibret ::

;( Jaz tudi čakam na mojih 50kSIT. Pa glih zdejle rabim denar ;((
Vse je za neki dobr!

Zeberdee ::

Jaz pa sem dobil obvestilo, da imam posest v Šenčurju in zato ne dobim odločbe.
Zavestno seveda nisem lastnik nobene njive in ničesar.

MiranRxx ::

Jaz tudi cakam na vracilo.
Vsa leta dobivam med zadnjimi. Pa je vse OK. Seveda so nekateri dobili nazaj. Ampak tako povprek je moja ocena, da se zamuja predvsem pri tistih, ki kaj nazaj dobijo.
Drzava ima tako cas, da zbira denar, ter ga pocasi obraca. A veste da v drzavni vreci nekaj tolarckov manjka, zelje so velike.
Cakam, pa nic ne morem.

borchi ::

vsem, ki še čakate na vračilo preplačila dohodnine se zahvaljujem v mojem in imenu države. ker cenejšega kredita kot to ni.

btw, prvi med dacarji je za javnost enkrat skrušeno dejal, da bo on moral doplačati. ker sem bil med samimi navadnimi smrtniki, ki smo povečini vsi dobili vrnjeno preplačilo, sem komaj zadržat pomilovalni smeh, ko se vsem tako zasvetile učke, češ, vsaj nekaj pravice je še na tem svetu, ON mora plačat, MI pa dobimo nazaj...

potem smo se pogovarjali o tem kako lepo je, če nimaš nobenega kredita, ker so krediti tako dragi. no, kakor za koga. nekateri jih dobijo zastonj, nekateri pa jih plačujejo ne da bi sploh vedeli.
l'jga

krho ::

Jazsem nazaj dobil začetek julija, ok v bistvu smo pri nas dobili vsi nazaj, razen očeta. (Čaka sedaj na poziv davčne uprave).
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

mmmato ::

Jst tud še nisem dubu, avgusta so menda na dopustu :>

suntrace1 ::

Še en kle ki čaka na to *I* dohodnino - takoj letos začnem aktivno iskati zaposlitev v tujini, Sloveniji in njeni vladi (levi IN desni) pa se zahvalim za zastonj šolanje na fakulteti >:D Morda se vrnem na starost, mal prdet in težit slovencem, ker to je še edini narodni šport tukaj.

Zeberdee, ti pa lepo pejt na DURS naj ti izdajo potrdilo o lastništvu zemlje in jim plači tistih par jurjev, pa boš prišel do poceni parcele. Drugače pa v tožbo zaradi povzročitve duševnih bolčein ob izgubi zemlje >:D

Zeberdee ::

@suntrace1:
nekaj podobnega smo hoteli narediti ja, ampak je malo predrag "špas" (plačati bi moral 1000 €)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dohodnina 2007 - Nateg? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17013011 (8913) Ziga Dolhar
»

Predizpolnjene davčne napovedi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
718767 (5150) poweroff
»

Letosnja dohodnina - izplonili? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11011131 (8302) kekz
»

Plačilo kazni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110181 (8068) Airskull
»

e-dohodnina

Oddelek: Omrežja in internet
446454 (4437) romci

Več podobnih tem