» »

fotokopiranje - pomanjšava

fotokopiranje - pomanjšava

whatever ::

Mene pa zanima, če imaš recimo A4 format, popisan s srednje veliko ročno pisavo, za koliko se da to okvirno zmanjšat (toliko, da se še vedno da vse prebrat)? A bi šlo recimo 10 strani A4 na 4 strani A4?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.
  • spremenilo: whatever ()

Tody ::

Odvisno od definicije srednje velika pisava in kje boš mel plonk listek in koliko svetlobe bo tam a boš to delal obojestransko in nazadnje ali znaš za sabo brat.

whatever ::

Ne bo glih plonk listek; v bistvu so samo formule, ki so dovoljene na izpitu + še nekaj zame ključnih malenkosti zraven (dejansko da se lažje spomnim poteka naloge, ne pa cela naloga), vendar vsega nanese cca 10 strani A4 formata. Zato nočem da bi mi asistent sral češ da imam preveč materiala na izpitu, pa bi rad vso stvar čimbolj zmanjšal, se pravi, zmanjšal 10 strani (5 listov) A4 formata na 4 strani (2 lista) A4 formata.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Izak ::

Verjetno boš mogu malo potestirat. Bejž k kakemu ne preveč zaposlenemu kopircu.

Tody ::

nevem kako je pri vas ampak pri nas si tud lahko mel en A4 list samo je moral biti ročno popisan in NE fotokopiran, ker je lih v tem fora da si sam zadevo narediš in napišeš pomembne stvari. Jest štekam da je snovi velik in to samo opozorim da si nared backup plan da ne boš na koncu ostal brez vsega.

kajpravis ::

Predlagam ti, da vse lepo napišeš v wordu z urejevalnikom formul in nato uporabiš program Fine print, ki omogoča tiskanje do osem strani na A4. Tudi branje napisanega je zelo preprosto, kar pa za ročno pisavo in pomanjšano na kopircu ne bi trdil.

Tear_DR0P ::

ja men je to draga na roko napisala na A4, zdej pa jst ko še dobr vidim sm znal prebrat, predavateljica pa ni vidla da mam cele naloge gor :) aja pisala je z rotringom
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

whatever ::

Hvala vsem. Fineprint program je točno to kar sem rabil :). Zadeva zna spraviti 16 strani medium pisave na 2 strani (1 list). Nikjer na asistentovi strani pa ne piše, da bi moralo biti na roko napisano.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plonkanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7523132 (10670) Grizzly
»

Bo ročno pisanje izumrlo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8018401 (14813) Jerry000
»

Kako bi lahko,če se da...

Oddelek: Pomoč in nasveti
163727 (3292) Havq
»

Kje bi dobu sliko sveta, da bi jo sprintal na 6 listov a4 format?

Oddelek: Loža
283379 (2637) trek@s
»

UV pisalo za plonkat... :)

Oddelek: Šola
378702 (6294) merihuana

Več podobnih tem