» »

Kaj kupiti iPod ali MP3 predvajalnik??

Kaj kupiti iPod ali MP3 predvajalnik??

rene_9 ::

Am mene zanima v čem je sploh razlika med iPod-om pa MP3 predvajalnikom? Če gledamo pomnilnik 1GB???:D
Lp!! :)

OrlyTM ::

lol ... iPod = mp3 predvajalnik.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

rene_9 ::

ja če je isto...zakaj je te iPod te dražji?;( ;((
Lp!! :)

zcetrt ::

V tem, kakšen tzar si. Seveda pa je Ipod mnogo več kot mp3 predvajalnik... Telefonski imenik, koledar...

Najprej poglej, koliko denarja imaš in razmisli, s kakšnim trudom si ga pridobil, nato pa poglej cene predvajalnikov in internetne teste (relevantne po možnosti).

Muvo V200 1GB 21000sit (-grd, ampak se ga navadiš, +praktičen, kvaliteten zvok, +navadna AAA baterija, +usb ključek)

Ipod nano 1GB cca 38000 (lep, kvaliteten zvok, -vdelana baterija, -potreben kabel)


Le moje asketsko mnenje
4.

Grimlord ::

Novi Sonyi, NW-E serija so kr luštni. poleg tega pa so mali pa cenovno ugodni. 1GB mislim da dobiš za okrog 25-30k. Seveda brez radia pa diktafona pa tega. Je pa velik tak kot usb ključ, pa še akulumatorska baterija kr dobro drži.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Doman ::

@reneboy

Preprost odgovor boš dobil z odgovorom na spodnje vprašanje:))
Kakšna je razlika med fičotom in mečko(mercedes)?

rene_9 ::

ja samo kaj je bolše iPod ali MP3 predvajalink...ker sem malo gledo pa baje iPodu po 1 letu nekje crkne baterija pa pomnilnik ma od samsunga baje...;( jaz pa itaq rabim ga samo za to da muziko poslušam...pa da kr okey zgleda!!! :D
Lp!! :)

Grimlord ::



Pick one and be happy ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Fatboyslim ::

Kolikor sem bral reviewe niso ravno vredni svojega denarja ;)

Potem že rajši kupim shuffle

alesp56 ::

z bratom uporabljava trekstor-a, KLIK in me je kr pozitivno presenetil. Edino kar je problematično so konektorji slušalk, le-te pa imajo pa v bigbangu kr pod pultom in ti menjajo v tistem trenutku ko pomahaš z garancijo.:D
in to je to...

Grimlord ::

Imel sem priložnost preizkusit tega sonya, in ti povem, da če bi kupoval mp3 player bi kupil točno tega Sonya :) . Če seveda ne bi uporabljal telefona kot mp3 player ;)

Sam se pa naj odloči kaj bi rad mel.

Edit: napača.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grimlord ()

trdoreh ::

Sploh nevem kaj se oklevas, Ipod valda!
In ne ni res, da po enem letu crkne baterija, jaz sem imel nanota eno leto, pa je baterija zdržala, preden sem ga prodal 9,5 ure (s tem, da sem ga redno uporabljal)...

p.s. ko ga imas v roki se sele zavedas, zakaj si toliko porabil...:D

Lp

iskra ::

Glede na to, da zate obstaja neka razlika med mp3 predvajalnikom in iPodom, verjetno sploh ne veš kaj kupuješ. In glede na to, da stanejo Applovi produkti v EU 30% več kot v ZDA, si omisli kakega Sonya ali kak drugi DAP (digitalni avdio predvajalnik - v to kategorijo spada tudi iPod). Če te moti vgrajena baterija, kupi kako zadevo od Creativa, ki deluje na navadne AAA baterije in si rešil ta problem.

/edit: čudna tipkovnica...
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

rene_9 ::

am..mene ne moti da je vgrajena baterija, to je meni vredu da je vgrajena samo sem slišo da rada crkne po kakem letu...jaz rečem kak naletiš, ker zaj sem mel MP3 predvajalnika pa mi je zaj niti po 1 letu crkno pa še garancija je bla samo 6 mescev!;( :D
Lp!! :)

iskra ::

No, potem se moraš samo še odločiti ali boš kupil xyz predvajalnik, ki ne potrebuje posebnega programa za nalaganje glasbe, ali boš nabavil zyx predvajalnik, ki stane xyz*1,3 s programom, ki ga boš moral inštalirati na vsak računalnik, kjer boš želel dostopati do podatkov.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

rene_9 ::

muziko si bom tak al tak samo iz svoje PC-ja nalago...tak da si bom iPoda kupo!!!:D Am..hvala za pomoč!!!
Lp!! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175623 (31321) M.B.
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
293926 (2770) koyotee
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364281 (2670) kapca81
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223962 (3003) zuzek
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707801 (5840) frikec()

Več podobnih tem