» »

Razvijanje slik ????

Razvijanje slik ????

Gambino ::

Kterara firma prek neta poceni in kakovostno razvija slike ???

amigo_no1 ::

v google napiši:
ePhotoLab

kajpravis ::

Jaz sem jih poslal v DM in jih prevzel v petek. Zelo zadovoljen in cena je ugodna. 25 sit je po moje dobra cena.

Looney ::

Tukaj imaš za 19 sit.

Aja... naredijo jih pa v šestih urah.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

Lery ::

Müller od 15 sit Link. 8-O 8-O

Lp

Lery ::

Harvey-norman od 17sit Link.:D :D

Lp

Meamoto ::

Odvisno, kaj rabiš.. Če hočeš samo print na papirju, so vsi linki zgoraj OK. Če pa hočeš kakovostno izdelano sliko, pa boš plačal tudi par SIT več in se oglasil pri kakšnem fotografu.

Looney ::

Menda ne bo šel nihče naročat stotih ali več "kakovostno izdelanih slik".... ta kvaliteta namreč sploh ni slaba.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

Meamoto ::

Looney, sem prvi, ki bo to naredil.

Namreč, če hočeš sliko za malo več kot spominček iz dopusta ali žurke, potem kvaliteta JE slaba (beri: napačno razmerje barv, slaba globina, nerealna belina, etc, etc..)

Looney ::

Kaj naj ti rečem... preveč denarja imaš!;)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

bzp ::

Meamoto: kje narocas?

Jaz sem nazadnje poslal v mixi, pa se mi zdijo nekako blede slike ...

BluPhenix ::

Jah ali pa rad vidi da dobi dobre fotografije.

Jaz sem včasih tudi pošiljal tako, dokler nisem opazil, da zadeve niso čisto uredu, kot je že napisal, čudne barve, čudni in nerazumljivi rezi fotografije (original ima še malo več okvirja kot tiskana), čidne črte po slikah itd.

Kupujem termosublimacijski tiskalnik, nekako se odločam za Samsunga, tisk je 42SIT na fotografijo, kar je zelo solidna cena. Fotografija pa pride takako kot iz foto studija oz. glede na to, da zadevo lahko fanj skalibriraš še boljša.

Mislim, sej ne narediš 100 slik iz neke žurke, ali dopusta ... no ok nekateri mogoče delajo tako ...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Meamoto ::

Looney: Daleč od tega, ampak sem pač pripravljen odštet par SIT več za kvaliteto. Rajši 50 za dobro sliko kot pa 15 za (meni osebno) neuporabno...

bzp: City Park v Kopru ali Art Foto v Izoli, odvisno, koliko se mi mudi.. Ne naročam pa jih preko neta, kljub temu, da pri obeh možnost tudi obstaja.

Tody ::

Tele slike za 15 sit so narejene po principu next next next in se ne ustavlja pri nobeni sliki. Takoj ko zaposliš človeka ki ima uč ni več računice...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razvijanje fotografij?

Oddelek: Zvok in slika
158575 (5260) lebang1
»

Nasvet za nakup 72 cm tv-ja

Oddelek: Kaj kupiti
81624 (1410) Tomay

Se en friendly tip Slo-techovcem- Benq DC2300 v HArveyu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20314313 (11001) TribesMan
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635989 (5090) Caligula
»

Digitalna videokamera

Oddelek: Kaj kupiti
291915 (1569) Caligula

Več podobnih tem