» »

Program za pošiljanje datotek?!

Program za pošiljanje datotek?!

promocija ::

pozdrav!

Zanima me, če obstaja kak dober program za pošiljanje datotek med osebami? Tako kot je recimo Skype kjer se da tudi pošiljati, samo da bi bil predvsem bolj zanesljiv (skype včasih prekine prenos, pošilja z 0.5 kb...) pa da bi se dalo tudi malce večje datoteke pošiljat, okol 100 mb in več ??
Hvala za vsak info!
LP
ni podpisa

Nanthiel ::

Meni je uspelo lepo poslati eno 180MB datoteko prek MSN Messengerja in mislim da je šlo zelo blizu moje max. Upload hitrosti (512kbit).
Sem pa sprejel že veliko (15+) ~130MB datotek brez napak, in prenost je bil hiter.

Sem pa poskusil poslati eno ~750MB datoteko, pa je prekinilo, ampak ne vem kaj je bil razlog; mogoče je eden od routerjev mel kakšno težavo - ni me bilo pri računalniku, ko se je prekinilo. (Mogoče je tisti, kateremu sem pošiljal, resetiral računalnik, ali kaj podobnega).

;-) ::

Preko MSN-ja nisem prenašal še večjih datotek od 70MB, vendar so ble te vse brez napak...kaka napaka je sploh lahk?

promocija ::

Z MSN-jem se sploh ne da pošiljat datotek z končnico .exe, ker da so lahko okužene. Drugače pa imam z Msnjem same slabe izkušnje...včaish sredi prenosa javi da datoteke ni mogoče poslati, in v zadnjem času sploh ne začne prenosa, medtem ko uporabnik datoteko že sprejme še meni vedno piše: "čakanje osebe da sprejme prenos" :\

Tako da, če še kdo ve za kaj uporabnega poleg MSNja in Skype-a?
LP
ni podpisa

Freezy ::

Prjatu je poslav 2 filma (700MB) po MSN-ju. Nevem točno kolk časa mu je vzel.

gandi ::

Probi tule...

Nejc Pintar ::

Tudi meni bi koristilo kaj podobnega ker tile IM programi zadeve nimajo najbolj dovršene zadeve.

kuvanasarma ::

men je ratal preko msn-ja poslat nenkrat 32 GB fajlov ubisvu 7 dvd-jev pošilal je 3 dni pri polni hitrosti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676024 (16665) tilinho20
»

Kje shraniti 817MB datoteko (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
675012 (3654) CaqKa
»

Internet se spreminja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
526130 (4137) MrStein
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117679 (13359) 64202
»

Napake pri prenosu datotek

Oddelek: Omrežja in internet
7942 (856) Tr0n

Več podobnih tem