» »

Neresnega vprašanja resni odgovor

Neresnega vprašanja resni odgovor

Yossarian ::

Ena hčerka ima rada kakav s toplim mlekom, ena pa s hladnim.
Vprašanje: zakaj se kakav s toplim mleku zmeša takoj, s hladnim pa dosti kasneje?:\
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

WarpedGone ::

Kakav mislm da je suspenzija, to je dokaj majhni delci (ki pa vseeno štejejo precejšnje število molekul) plavajo v vodi (in mlečnih maščobah etc).

V tolplem mleku se molekule vode bolj gibljejo in maščobe bolj 'tresejo' kar povzroči da se delci kakava hitreje 'razplezajo' kot pa v hladnem mleku.
Zbogom in hvala za vse ribe

Yossarian ::

Vsaka čast. Točno takšen odgovor sem potreboval
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

ReBi ::

kakav ni suspenija, ampak je raztopina. suspenzija je nehomogena mešanica dveh tekočin. naprimer olje v vodi, ali voda v olju (majoneza).

v toplem topilu se pa itak skoraj vse stvari topijo hitreje in raztopina je nasičena kasneje (sprejme več topljenca). nasičenost raztopine je meja po kateri se topljenec (kakav) ne topi več v topilu (mlek)

Tic ::

v toplem topilu se pa itak skoraj vse stvari topijo hitreje in raztopina je nasičena kasneje (sprejme več topljenca). nasičenost raztopine je meja po kateri se topljenec (kakav) ne topi več v topilu (mlek)

To bo bolj prav. Sicer pa je to čista osnova kemije, se je niste učili v šoli?
persona civitas ;>

Buldožer ::

Olje v vodi emulzija. Suspenzija-> wiki. WrapedOne ma najbrž prov.
Več glav več ve. No, ni nujno!

BigWhale ::

Ce bi kakav ne bil suspenzija potem se na dnu skodelice ne bi nabrala usedlina. Zmesaj en kakav in ga pusti nekaj ur stati. Ne bo vec rjave barve ampak skoraj bele, na dnu bo pa precej gosta usedlina.

:)

Pesjan ::

Kakav ni suspenzija, se čist lepo razstopi. Tist kar je pa na dnu, pa še ni raztopljeno, razen če ste ga tolk nasuli not, da je že nasičeno vse skupaj.

Nejc Pintar ::

Verjetno so nekatere snovi v kakavu topne v vodi nekatere pa ne. Tako da imate oboji prav.

BigWhale ::

Nejc,

Ja, bo kar drzalo. Nekako tako kot kava.

---

Pesjan, tisto na dnu so delci kakava. Ce bi prebral moj post, sem napisal, da kakav premesas in je celotna zmes obarvana. Potem se kakakovi delci usedejo na dno in zmes se spet delno razbarva.
:)

Yossarian ::

Gre torej kljub vsemu za temperaturo, da se pri toplem mleku stvari bolj raztopijo kot pri hladnem?
Jaz sem daleč od fizika.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gkovac ::

Če svetloba potuje z hitrostjo 300.000 km na sekundo... s kakšno hitrostjo potem potuje tema?
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Pesjan ::

faliv si temo pobič, vici so drugje (razen če se ne oglasi zloglasni Tomas in nabaše kaj)
@Tomas: nothing personal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesjan ()

poweroff ::

Sulc - z isto. Za zadnjim snopom fotonov, ki potujejo s to hitrostjo prihaja "prazen prostor". Prihaja pravzaprav ni najbolj točen izraz, ampak če veš, da je zadnj foton oddaljen 1 meter, potem tudi veš kako hitro bo "prišla" tema.
sudo poweroff

Lucifix ::

Imam tudi sam eno vprašanje. V službi sva se s sodelavcem šla stavit katera voda za kavo prej zavre - ali mrzla voda ali topla. Seveda sem stavil za toplo in po tanki črti stavo izgubil.

Pri obeh poizkusih sva uporabili popolnoma enake pogoje in še vedno mi ni jasno kako je možno, da je mrzla voda zavrela hitreje kot topla!

Ima kdo za to primerno razlago?

tx-z ::

|O 8-O Js bi isto stavu na toplo vodo...To je pomojm kšn trik prej kt pa zares:\ :)
tx-z

Nejc Pintar ::

IMHO je kakšna fora v razliki temperature znotraj posode.

nevone ::

>Ima kdo za to primerno razlago?

Ja. Nakladaš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Lucifix ::

@nevone: oprosti, vendar sem že pustil nezrela leta za sabo in vidim v smislu življenja tudi kaj drugega kot nabijanje v tri prazne.

BigWhale ::

Torej ti trdis, da imas 200 enakih loncev, 200 enakih grelcev in v 100 loncev das vodo, ki ima recimo 13 stopinj celzija v drugo pa vodo, ki ima 40 stopinj celzija in voda bo v tistih 100 loncih, kjer je voda nizje temperature prej zavrela?

driverx ::

hladna voda ni morala prej zavret kokr vroca.....sej za segret hladno vodo do vrelišča porabiš več energije... in ce ste segrevali po istih pogojih po tem takem bi rabla tudi vec casa...

Lucifix ::

Ne trdim, sam povem kaj sem videl! Še men se zdi nelogično, ker je logično pričakovati, da bo tist lonec, v katerem je topla voda, hitreje dosegel vreliščno toploto.

Steinkauz ::

Za obratno sm slišal link
Za to pa še ne :D

Trololololo1 ::

Naslednje vprašanje bo pa verjetno kam gre svetloba, ko ugasnemo luč.

CaqKa ::

širi se s svetlobno hitrostjo.

http://www.school-for-champions.com/sci...

nekaj podobnega je nam profesor za fiziko razlagal o avionih ki so leteli v sibirijo. da so jih morali imet stalno prižgane drugače so zamrznili, zamrznili so pa prej kot če bi bili hladni. kao finta, da če imajo več energije (so segreti) lahko to energijo hitreje porabijo za zamrznitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Pesjan ::

wtf?

Vec notranje energije mas, dalj cajta bo uhajala, dalj cajta se bos ohlajeval..kasnej boš mrzu...

CaqKa ::

kaj če pa ti to da imaš več energije omogoča da se jo hitreje znebiš?

Fizikalko ::

Hja, sem se držal nazaj, pa ne znese več... Da ne bom tle težil s kakimi simpl izračunčki, samo tole v premislek: hladna voda se na neki točki v nekem času segreje do temperature tople vode. Tu pa, bi človek mislil, ima pa isto stanje kot topla in je torej razlika v času segrevanja pač tolikšna, kolikor je rabila hladna, da se je segrela na T tople. Ja? Ne. Naprej vas pa pustim še malo tuhtat...

nevone ::

Thomas pomiva posodo in pravi, da je to Mpebov pojav.

Nevone se posipam s pepelom. :8)
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Fizikalko ::

No, no, smo že bliže... he he. Thomas, dej, ne povedat naprej, nej se kdo pomatra malo. Je treba možgančke pretegnit. Ali pa vsaj Gooogla vrpeč in poštekat prebrano ter znat to napisat na ST. ;)

Yossarian ::

Dajmo v malo bolj laičnem jeziku, pubeci.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

perci ::

Neka fora s kisikom je. Voda, ki je bla ze enkrat prej zavreta, ima manj raztopljenega kisika in zato hitreje zavre/zamrzne.

Ce das pa vodo, ki ima 10 stopinj in vodo, ki ima 30 stopinj na stedilnik, bo pa po mojem prej zavrela tista, ki ima 30.

p.s. not sure though ;) Naj kdo drug pove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

perci ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Fizikalko ::

He he, pa probaj...

perci ::

Se mi ne da. Raje poguglam in vidim, da nimam prav.

Fizikalko ::

Maš, maš. V smer zmrzovanja velja Mpemba pojav, v smer vretja pa gre vse kot po žnorci.

BigWhale ::

Tudi Mpeba ne velja vedno... Vsaj na tistih linkih pise, da lahko najdes temperaturo pri kateri bo topla voda prej zmrznila.

T-h-o-r ::

Pa topla voda tudi prej zmrzne kot mrzla8-O

To so po TV dokazali

js pač ::

mam eno vprašanje pa me zanima če bi mi znal kdo odgovorit. Nekje na tej strani sm zaslediu da naj bi bila napetost nad 50V in tok nad 20mA (m mišlen kot mili ne mikro) smrtna doza za človeka. Sam a ni tk da recimo van de graaffov generator proizvede približno 250kV in 20uA (mikro amperov) in nekdo da na njega roko in ga ne ubije ampak se mu samo lasje postavijo pokonci. Torej 20mA je res smrtna doza, se strinjam, ampak jaz sklepam da je napetost lahko zelo visoka in dokler je amperaža nizka te to ne ubije. Ali sklepam pravilno?

Kami ::

Jap

Na taki način delujejo tud elektro šokeri

js pač ::

ok:) hvala

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grelnik vode - čas do zavretja ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7626252 (23374) radmannsdorf
»

Alpsko mleko ob kuhanju eksplodira? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11522296 (18951) echo
»

Fizikalno vprašanje

Oddelek: Loža
142063 (1782) Thomas
»

Tema o čokolinotu/čokolešniku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667777 (6294) krucymucy
»

Raztopine...

Oddelek: Znanost in tehnologija
211475 (1204) Tomi

Več podobnih tem