» »

Tema o čokolinotu/čokolešniku

Tema o čokolinotu/čokolešniku

1
2
»

T-h-o-r ::

čokolino sem jedel vso osnovno šolo:D zej pa zjutraj jem nesquik (ono ko je oni zajc gor narisan) ;)

stromar ::

Jaz sem jedel čokolešnik in to do nekje 12 leta. Sem ga pa vedno naredil s tako malo mleka, da skoraj ni bil tekoč (če sem premaknil žlico, se je krožnik premaknil skupaj z njo). Redkega nisem nikdar maral, čokolkinota pa sploh ne :D

sidd ::

to pa res, mi mamo ono, bolj masno:D sicer pa res, tema o mleku ima svetlo prihodnost>:D

ja, dans zmankalo mleka za čokolino....škoda...

ronaldo ::

Rad imam Cokolino, jedel bi ga vsak dan, kot tudi sladoled in cokolado, nor sem na sladke in mrzle jedi. (Cokolino vedno jem z mrzlim mlekom.)

miko 55 ::

samo mleko mi ne gre, razen če je še kaj zraven pa gre ( kava, kakav,...)
čokolino oz čokolešnik pa ne jem, ga nisem, ga ne bom. raje en šnicel al klobaso za zajtrk:D :D

zee ::

Cokolino/Cokolesnik: oba jako vsecna, vendar se ne najem za zajtrk, ker mi postane prej slabo, tako da ostane samo se preverjen (vsakodnevno) recept: kruh + Nutella (kupljena v Italiji, ker je ta, ki se dobi pri nas, jako pocasta) + BigSoljaTM caja (Assam.power)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

iNooby ::

čokolešnik rula pa samo z toplim mlekom ker če maš mrzlega ti dviguje, pa tak gosto da žlica not stoji, meni mama pa ata kupita 2 kg pa ga pojem v 2 tednih haha
čokolešnik rulllzzz
Haters gonna hate...

overlord_tm ::

IMO je čokolino boljši od čokolešnika, tak da vsake tok cajta si naredim lino zajtrk :D

Jem pa ponavadi z benkotom in rozinam, pripravim pa z mrzlim mlekom ko gret se mi ne da ... pa zadeva mora biti obvezno fajn gosta :D

iggy ::

Jest ga naredim s kozarcem laškega! >:D
Hey, you're fat!

Tic ::

topu čokolino s kosmiči. zdej ga jem.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

overlord_tm ::

topu čokolino s kosmiči. zdej ga jem.


Misliš čokolino +?

Najbol zanič čokolino ever ;)

Tic ::

Kaj sanjaš.

Vzameš posodo, mleko, vrečo s čokolinotom, kosmiče, žlico ter štedilnik ali mikrovalovno in sestaviš skupaj po logičnem zaporedju.
persona civitas ;>

overlord_tm ::

Ne, sem mislu da ješ čokolino plus ... tist ko ma že serisko dodane kosmiče in ostale smeti :P

sidd ::

Jaz pa se spomnem ene 10 let nazaj, al še več, da sem vedno jedel čokolino z vloženimi kumaricami in salamo....dandanes nočem niti probati tega, kakšen okus bi melo >:D . Drugače pa smetana all the way. Grem zajle povečerjat eno šalčko!
no idea for signature
signed
I

iNooby ::

daj nea mi delajte luštov s čokolešnikom zaj, zaj pa morn it na 0,5 l mleka pa 200 g čokolešnika :D :D jao to bo gosto
u z laškim še pa nisn probo je doro?že rem probat ajde
Haters gonna hate...

trnvpeti ::

men je pa coko njami:)

krucymucy ::

po tem vrstnem redu.

medolino
grisolino
cokolino
cokolesnik

najveckrat sicer cokolino. pol litra mleka in dodajam "vsebino" do ravno pravsnje gostote.

medolino mi je sicer se najboljsi od vseh, vendar ce ga jem prevec se mi malce zagabi. po tedensmek tretmaju s cokolinom sem spet nared za medolino :D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ovseni kosmiči (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11514965 (12040) kjut
»

Hrana pred spanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8010848 (8212) m0LN4r
»

Kaj jeste?/kuhate doma?

Oddelek: Loža
466911 (5068) FTad
»

Zajtrk-najpomembnejši obrok dneva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11822175 (19842) Bananovec
»

zajtrk

Oddelek: Loža
391563 (1563) DOOM_er

Več podobnih tem