» »

Nokia in SMS

Nokia in SMS

BojlerTM ::

Danes mi je sosolec pokazu en sms, not pa je text utripu! nebi verjel, ce nebi videl na lastne oci.. Rekel je, da se to dela z enim programom, sam se ni spomnil s katerim.. a kdo ve kater je to program, oz. kako se to dela?
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

R0K ::

aha, tudi jst sem že videl podobno...vidu sm takšno božicno jelko na kateri so tko utripale lučke....drgače pa mi on k mi je to pokazu tut ni znau povedat kako in kaj ker je dobu od frenda, ki pa noče nč povedat...bitch !! :))
....zgledalo je pa ful fansy...
....treba mal po google.com pobrskat...ziher se kej najde....

BojlerTM ::

tokrat pa google ne najde.. Najde samo ene strani, k ti hocejo zaracunat za tak SMS, nikjer pa nisem zasledil delujocega primera...
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

tec ::

Za posiljanje takih sporocil obstaja SMSBlaster
Drugace pa to deluje samo na starejsih modelih noki aparatov. U bistvu je to napaka, ki so jo v novejsih modelih (6210,..) ze odpravili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()

R0K ::

evo, gremo zlovdat tole, da vidim kako in kaj...
...aja, pa kaj pošiljat se da pol tut prek njega....te utripajoče SMS namreč ? ...

||_^_|| ::

na 7110 ne dela:(

tec ::

Deluje samo na nokiah modela 3210, 3310, 5110, 6110, 6150, 8210 in 8810

DrSergioDJ ::

kako sploh posles sms? a nucas un key & pass ? Kako napises da utripa -> karkoli ??

hvala
...

tec ::

Tisti Key in password dobis, ko se brezplacno registriras na njihovi strani. Problem je samo to, ker ce zelis karkoli posiljat, potrebujes doloceno stevilo kreditov, ki jih je potrebno kupiti.
Program pa je dokaj preprost. Izberes si Recipients in manualno vstavis stevilko. Na jezicku text SMS napises sporocilo in obkljukas eno od opcij spodaj (blinking, flash,..) in se vrnes na prvi jezicek kjer imas gumb Send text SMS!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android Messages omogoča pošiljanje SMS-ov prek spleta

Oddelek: Novice / Android
4312322 (8780) BivšiUser2
»

WhatsApp prispel na Windows in OS X

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
53878 (568) poweroff
»

SIMke končno heknjene

Oddelek: Novice / Varnost
4110722 (7349) trizob
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071004 (27599) DJ Beat
»

Nujno rabim pomoč - pošiljanje smsov

Oddelek: Mobilne tehnologije
214638 (4080) adrian007

Več podobnih tem