» »

EVE Online

EVE Online

««
37 / 41
»»

Netrunner ::

Jaz EVE enostavno ne igram več zaradi cene plexov ki niso več normalne. Zadnje pol leta ko sem igral sem si plačeval 2 accounta z plexi ... Pa načeloma sem planiral da bom enega plačeval z € drugega z plexi, samo dokler je bila cena 600mil je nekako šlo ... zdaj pa nima smisla ...

antonija ::

Kolk pa danes sploh kostajo plexi? Ko se je zacelo z njimi so bli okrog 300mil...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

celada ::

Pod 800 so. Peak je bil čez 1 bil.

Netrunner ::

ko sem jaz začel uporabljat plexe so bili povprečno 460mil ... pa sem jih uporabljal tja do 620mil ... Ko sem malo spremljal so se dvignili tja do 800 in lezli še kar naprej. Kakorkoli če so se stabilizirali na 800 je to samo začasno in bodo prej ali slej šli naprej.

BigWhale ::

K sem jaz igral, PLEXa sploh se blo ni. :>

Netrunner ::

BigWhale je izjavil:

K sem jaz igral, PLEXa sploh se blo ni. :>

Se pravi da že kar nekaj časa ne igraš, ker plexi so že dolgo na trgu. Jaz sem začel tudi pred plexi ... z občasnimi pavzami :) .... mesečna naročnina in pomankanje časa me je odvrnilo od eve :)

BigWhale ::

Jaz sem koncal, ko so se PLEXi zaceli pojavljati. Videl sem se wormholes in exploration, potem sem pa pocasi zakljucil.

Rokomah ::

Mene je ELITE čist razočarala in razmišljam o vrnitvi na EVE.
Kakšni so trenutni vtisi?
Gredo addoni v pravo smer ali so še vedno v slepi ulici?

antonija ::

Tkole gre EvE.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Napajalc ::

antonija je izjavil:

Tkole gre EvE.


Mater mate eni srečo s službo, 1 uro delata za denar stvari ki jih radi počnete, potem se pa 7 ur zabavate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()

antonija ::

Ne vem zate, ampak jaz sem 8 ur delal za denar, potem sem pa denar dal CCPju da sem lahko nevemkoliko ur porabil za to, da se je sploh dalo naredit kaj vec v EvE kot pa whoranje misij v high sec ali pa pobijanje NPCjev v 0.0. Pa se misije in 0.0 NPCji niso nic kaj prevec zabavni (vsaj ko nekaj casa igras).

Karkoli se spravis v EvE ornk delat rata sluzba. Razen ce igras samo zato da si lahko kupis naslednji plex da bos lahko se naprej igral da si bos lahko kupil plex... in na koncu naredil nic razen da se ves cas trudis zasluzit dovolj za tisti plex. Zame to ni zabava, zame je to sluzba.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Napajalc ::

No ja, tistih 8-10 lvl 5 misij pa ja komot nardiš enkat na mesec za plex. Še dodatnih 10 misij za 100 frigov in je to to.

zbrisan ::

ce vsak dan naredis eno 0.0 (anomalijo)site imas dost za plex, 1 site ti vzame pa okol 20 minut. Plus se loot dobis

Napajalc ::

V parih mescih se že da v "cigar" mode po zaslugi prijaznejšega pristopa za noobe.

antonija ::

Koliko casa na dan pa porabita za igranje EvE? In kaj vse pocneta v tem casu v EvE?

Resno me zanima, ker ko sem igral v 0.0 nisi v 20minutah naredil skoraj nic. Mogoce enkrat sel cez titanov bridge, pa je bilo 20 min mimo preden se je prikazal en sam rdecko.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Napajalc ::

Delam samo kar mi je všeč, sem v poznem stadiju igre, denarja je dovolj. ATM mi je skeniranje low sec všeč. PVP je pa čist odvisn kaj si želiš, osebno mi je ušeč vnaprej napovedan pvp manjših kategorij, tja do BS.

BigWhale ::

Sploh fun je k reces: "roaming gang!"

Five hours later...

Dva smo pa ubil! :D

Truga ::

BigWhale je izjavil:

Sploh fun je k reces: "roaming gang!"

Five hours later...

Dva smo pa ubil! :D

Solution za to je:
Roaming gang, only first 19 get in!

Ko mas gang z 20 folka ali manj se bojo vsi undockal ker "lol sam 20 folka" in bos prsu nazaj s killi tud ce bos su samo do sosednje postaje 3 sisteme naprej, ker se bo takoj ~100 folka undockal.

Ce mas roaming gang s 50 folka se noben ne bo undockal dokler ne zberejo 500 folka za ~defense fleet~, kar ponavad traja 1-2 ure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Napajalc ::

Always coming biger fish. Če predolgo mečkaš.
Je blo nekajkrat prou hecno, smo mel tok spedenane fleete, da smo se sam mrcvarli pa noben umru.
Zna bit pa zanimivo v Star Citizen omejeno število ljudi v bitki, to zna rešit blobanje.

antonija ::

Napajalc je izjavil:

Delam samo kar mi je všeč, sem v poznem stadiju igre, denarja je dovolj. ATM mi je skeniranje low sec všeč. PVP je pa čist odvisn kaj si želiš, osebno mi je ušeč vnaprej napovedan pvp manjših kategorij, tja do BS.
Se opravicujem za ignoranco, ampak kaj tocno je "pozni stadij igre" v EvE?

Ker jaz sem pomojem v EvE pocel vse razen fural mothership ali pa titana, pa nikoli nisem imel obcutka da sem "v poznem stadiju igre". Tudi tistih nekaj 10b ISK ki sem jih prisluzil mi ni dajalo vtisa "poznega stadija igre".

Skeniranje v low sec? Koliko tocno pa traja, ce bi rad s skeniranjem v low sec zasluzil en plex? Kolk je ISH/uro? (vkljuceno skakanje, haulanje loota iz exploration site-ov in prodaja)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Rokomah ::

Kakšen dober CORP, slovenski po možnosti, ki ima potrplenje s povratnikom, ki je že skoraj vse pozabil, oz. se moram naučititi vse novosti.
Ni mi do nekega velikega corpa, majhna skupina, ki skupaj leti in si pomaga.

zbrisan ::

Prid v Shadow legion X ni cist slo corp nas je pa okol 7 slovencev, vkljucno z ceotom, smo pa v 0.0

Napajalc ::

antonija je izjavil:

Napajalc je izjavil:

Delam samo kar mi je všeč, sem v poznem stadiju igre, denarja je dovolj. ATM mi je skeniranje low sec všeč. PVP je pa čist odvisn kaj si želiš, osebno mi je ušeč vnaprej napovedan pvp manjših kategorij, tja do BS.
Se opravicujem za ignoranco, ampak kaj tocno je "pozni stadij igre" v EvE?

Ker jaz sem pomojem v EvE pocel vse razen fural mothership ali pa titana, pa nikoli nisem imel obcutka da sem "v poznem stadiju igre". Tudi tistih nekaj 10b ISK ki sem jih prisluzil mi ni dajalo vtisa "poznega stadija igre".

Skeniranje v low sec? Koliko tocno pa traja, ce bi rad s skeniranjem v low sec zasluzil en plex? Kolk je ISH/uro? (vkljuceno skakanje, haulanje loota iz exploration site-ov in prodaja)


To pomeni, da sem skoraj vse že sprobal kar ponuja igra. Vračam se na stvari ki so mi bile ušeč, tokrat z max skilli in spimanmi ladijami,. Glih prou bo pršu Star Citizen.

Scenanje low sec: oh, dnara kolkr češ, + pvp istočasno. Lot je zelo majhen pa dost vreden, skeniranje so poenostavli... meni odgovarja.

Rokomah ::

Pa ja EVE je EVE, čist neki druzga kot pa ELITE, kjer je čisti zeehhhh.

antonija ::

Scenanje low sec: oh, dnara kolkr češ, + pvp istočasno. Lot je zelo majhen pa dost vreden, skeniranje so poenostavli... meni odgovarja.
Kaksna je pa kaj raznolikost site-ov? Ko je prisel exploration ven sem zelo hitro poznal vse site-e... A je se vedno tako kot misije: pogruntas kateri site delas in potem streljas po vrstnem redu? Ali je kaj bolj random?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Napajalc ::

Ubistvu je vse isto, ker imam spimpano ladijo da tanka celo sobo, edin kar je treba extra pazit so neuti. Ta del je najdolgočasneši če ne pride kdo na obisk, ga čakajo pvp alti :).

Rokomah ::

Vprašanje:
Prvič poskušam 2 characterja na enem accountu (ALT+TAB), pa mi ob zagonu drugega, vedno prvega izklopi.
Kako igram z dvema characterjema na enem account?

Napajalc ::

1 aktiven karakter 1 account, 2 karakterja na enmu accountu lahko skillaš hkrati z posebnim plex om. Rabiš šeen account in preneseš drugi karakter na njega če je že naskillan.

Rokomah ::

Napajalc je izjavil:

1 aktiven karakter 1 account, 2 karakterja na enmu accountu lahko skillaš hkrati z posebnim plex om. Rabiš šeen account in preneseš drugi karakter na njega če je že naskillan.


Se pravi, en account= en karakter !?
Torej če želiš hkrati igrati z 2 ali 3 karakterji na enkrat, moraš imeti 2 ali 3 accoute (2x ali 3x plačaš)?

Truga ::

Rokomah je izjavil:

Napajalc je izjavil:

1 aktiven karakter 1 account, 2 karakterja na enmu accountu lahko skillaš hkrati z posebnim plex om. Rabiš šeen account in preneseš drugi karakter na njega če je že naskillan.


Se pravi, en account= en karakter !?
Torej če želiš hkrati igrati z 2 ali 3 karakterji na enkrat, moraš imeti 2 ali 3 accoute (2x ali 3x plačaš)?

Kaj si pa ti mislu? Ce se zlogiras se enkrat v isti account ti bo drug client vrglo ven. Tko to dela pri vseh online igrah.

Netrunner ::

Na vsakem računu lahko imaš 3 like, vendar lahko igraš istočasno samo enega. Če želiš istočasno igrat z dvema moraš poganjat 2 računa .. kar tudi pomeni 2x plačilo. Jaz sem imam dva računa in na vsakem 3 like in oba računa sem plačeval z plexi.

Imam nekako tako:

Račun 1
- Lik 1: Glavni moj lik
- Lik 2: Jita trader
- Lik 3: Cyno alt

Račun 2
- Lik 1: Support lik mojemu
- Lik 2: Cyno alt
- Lik 3: Cyno alt

Rokomah ::

Kako je kaj s EVE test serverjem?
Ali se lahko tam res preizkušajo stvari, katere drugače ne moreš (preveč tvegano, predrago...).
Kako se inštalira?

Netrunner ::

Na test serverju so vse ladje in oprema zanemarljivo poceni, tako da si lahko kupiš capital skiš brez težav. Vsake toliko časa naredijo klon live serverja, tako da tvoji skili niso enaki kot na live... ponavadi zaostajajo X dni / tednov.

Kako točno usposobiš v delovanje pa sem pozabil, vem da narediš kopijo obstoječe instalacije pa samo nek setup poženeš da ti upgrejda na test .. poguglaj malo

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Vcasih je blo tko ja. Naredil si kopijo trenutne instalacije, potem si pa zamenjal server. Pol si se parkrat kliknil 'YES' in ti je nardil upgrade.

Rokomah ::

Še eno vprašanje:
V preteklosti se mi je nekajkrat zgodilo, da sem daleč potoval v HI sektorju in zato prestavil n avto-pilota, vendar sem med potjo padel v system, katerega je obvladovala meni sovražna rasa (negativni status). Zanima me, kako ali kje vidim natančno kdo obvladuje določene sisteme na moji poti? Kako bi pred potovanjem lahko preveril, da ne grem skozi sovražne sisteme?

Netrunner ::

Načeloma pri autopilotu nastaviš da te ne pelje v sistemih ki so pod 0.5

Nevem kaj točno misliš z "tebi sovražno raso". Sovražne rase v bistvu nimaš ... če si v korpu in da je korp v vojni potem nisi varen nikjer. Pazit je treba le da potuješ po sistemih 0.5+ kjer te concord varuje. Vendar vedi da 0.5+ sistemi niso varni kot bi kdo pričakoval. Zahvali se suicide gankerjem ipd :)

antonija ::

Lahko se zelo zameris dolocenim NPCjem in so potem zelo zelo zelo jezni nate ce priletis v njihov high sec. Takrat ti tudi concord ne pomaga ce prav vem.

EDIT: Kako nastavit AP da gre mimo takih sistemov pa ne vem... verjetno je najlaznje rocno nastimat waypointe. Aja, lahko pa gres whorat misije za tisto raso ki te ne mara in si popravis status da te ne bojo vec ubili ce priletis k njim.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Netrunner ::

Prvič slišim da se lahko neki NPC korporaciji "zameriš". Konkord te ščiti če nisi v vojni z njimi. NPC korporacije pa nevem če lahko napovejo vojno tvoji ?? ... Je pa res da so neka vojna območja kjer te lahko počijo in konkord te ne ščiti.... no nevem :) .. ne igram več eve tako da nisem up to date.

antonija ::

Ce whoras misije izkljucno za Caldari/Amar potem se zameris Galente/Minmatar in obratno. Ce to pocnes doovlj dolgo casa tvoj status z njimi pada dovolj nizko da te zacnejo streljat. To je pomojem zato, ker te Amar vedno poslje streljat Galente al pa Minmatar NPCje v misijah, in ti potem status z njimi pada, z Amar/Caldari pa raste in lahko prides do boljsih agentov.

100% obstaja kaksna eve wiki stran ki to zelo dobro razlozi.

Aja pa pomojem se zameris celotni rasi, ne samo posamezni korporaciji (ceprav tudi tam "izgubljas" status).

Najdu.

However, if it gets too low (-5.00 or below), you run the risk of being attacked by that faction's Navy, much like low security status can get you in trouble.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Rokomah ::

Recimo, jaz sem Gallente in že po default me Amaar-i ne marajo, imam bad standing.
Ko gledam Amarr Controlled territory vidim, da kontrolirajo tudi sisteme v HI sec-u.
Verjetno se zgodi, če skočim v takšen system, da me že pri gatu killajo ali kaj?
Kolikor pa vem, v nobenem info za posamezen system ne piše, kdo ga kontrolira.
Torej, kaj se zgodi, če pridem v system, ki ga kontrolirajo Amarr-i in kako pravočasno preprečiti, da bi nehote skočil v takšen system?
Govorim samo za HI sec. Za low sec mi je jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

Rokomah ::

Pa še eno vprašanje:
Kolikor vidim, sedaj po novem ni več save skill klonov.
Kako je sedaj, če ti uničijo sheep ali te celo kill-ajo?
So sedaj skilli avtomatično varni ali moraš kako drugače narediti?

ZaphodBB ::

Rokomah je izjavil:

Recimo, jaz sem Gallente in že po default me Amaar-i ne marajo, imam bad standing.
Ko gledam Amarr Controlled territory vidim, da kontrolirajo tudi sisteme v HI sec-u.
Verjetno se zgodi, če skočim v takšen system, da me že pri gatu killajo ali kaj?
Kolikor pa vem, v nobenem info za posamezen system ne piše, kdo ga kontrolira.
Torej, kaj se zgodi, če pridem v system, ki ga kontrolirajo Amarr-i in kako pravočasno preprečiti, da bi nehote skočil v takšen system?
Govorim samo za HI sec. Za low sec mi je jasno.

Po defaultu te v high secu ne bo nihče napadel - razen faction fightov. Kolikor se spomnim.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

zbrisan ::

>So sedaj skilli avtomatično varni ali moraš kako drugače narediti?
skillov ne izgubljas vec razen ce umres v t3 cruiserju

Netrunner ::

zbrisan je izjavil:

skillov ne izgubljas vec razen ce umres v t3 cruiserju


Pa še to zgubiš samo tiste ki se nanašajo na t3 cruiser.

antonija ::

Cakte mal: ce te zdej podajo ti ni vec treba placevat za nov klon? Kar avtomatsko obdrzis celoten skill progression? Kaj pa implanti?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Netrunner ::

NEvem kako je s kloni po novem, implanti pa sigurno grejo.

Truga ::

Klona ne rabis vec upgrajdat (sepravi zaston), implanti so pa pac implanti.

Rokomah ::

Na enem account imam 3 karakterje, vendar jih ne morem hkrati oporabljati, samo enega na 1x, ok to razumem sedaj, čeprav mi je čudno in ne logično. Skillam eneka za drugim, sedaj me pa zanima v primeru, če si odprem še en account (ima dva računa ki jih plačujem mesečno) ali lahko potem uporabljam recimo drugi karakter in prvega računa? Ta karakter ima namreč že določene skille.
Trej imam dva računa in bi želel hkrati uporabljati dva karaktera iz prvega računa. Ali to gre?

Napajalc ::

Prenest moreš karakter na drugi account po uradni poti.

Rokomah ::

Transfer chara stane kaj?
««
37 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128892 (7449) jamiroq
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132446 (62157) ahac
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727141064 (105572) Truga
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837603 (4840) pr0sac
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311920 (7206) Pyr0Beast

Več podobnih tem