» »

EVE Online

EVE Online

««
41 / 41
»
»»

celada ::

bluefish je izjavil:

Praviš torej, da se jo je v izogib odvisnosti bolje izognit :P


Jp. Jaz sem nakoncu vse prodal pa je deloval :)

Netrunner ::

Truga je izjavil:

Igra je zlo dobro narjena, glavni problem pa je da ce se hoces resno igrat lotit rabis nujno vec accountov.

Jaz se vsake tolko spomnem nanjo, in pol se spomnem tud vsega tistega alttabanja med 3mi clienti in me spet mine :D


2 računa je minimum :) več je boljše. Alt-tab je katastrofa, jaz sem igral na dveh monitorjih. Ta manjši je bil za main acc, drugi ta večji pa je prikazoval dve manjši okni ostalih dveh. Kakorkoli lepo je če vidiš vse istočasno.

Drugače pa čas EVE je šel mimo :) vsaj zame
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

bluefish ::

Mnja, sem šel čez tutorial, opravil nekaj začetnih PvE misij ipd. Ampak vidim, da bi za kakršenkoli uspeh igra vzela preveč časa.

Pass.

Netrunner ::

bluefish je izjavil:

Mnja, sem šel čez tutorial, opravil nekaj začetnih PvE misij ipd. Ampak vidim, da bi za kakršenkoli uspeh igra vzela preveč časa.

Pass.


Odvisno kaj je zate uspeh :) Je bilo kar nekaj takih ki so z osnovnimi ladjami in basic opremo grenili življenje drugim in si nabrali bountije na svojo glavo za par 100 mil :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

BigWhale ::

Jaz sem igral takrat, ko si lahko igral z enim samim karakterjem in accountom. CCPju je blo vseen za multi accounterje in tega niso nikol preganjal ali pa enforcal in je to ratal prakticno norm. To IMO igro cist ubije, ker jo nardi zabavno samo za tiste, ki so temu 100% posveceni.

Izi ::

Igra je stara že 17 let :D in ob tej obletnici za darilo zastonj šenkujejo Starter Pack, ki drugače stane 5 €
Ponudba velja na Steamu in to samo do 7. maja ob 10:00
Tukaj si ga lahko prilastite:
https://store.steampowered.com/app/1308...

Netrunner ::

5€ :) kaj se hecajo.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

S8an994 ::

Lep pozdrav fantje in dekleta
A je nekdo tukaj ki bi se rad pridružil aktivni korporaciji v null secu in nam pomagal malo obuditi eu time zone :) sprejemamo pve, pvp, haulerje, industrialiste torej kvečjemu use
Smo aktivna korporacija z LASTNIM sistemom če bi koga zanimalo naj me taga pa nadaljujemo debato :D korporacija pomaga z samim začetkom nema veze če ste začetnik itd. ob prihodu dobite ratting vexorja in mining venture

Snegec ::

S8an994 je izjavil:

Lep pozdrav fantje in dekleta
A je nekdo tukaj ki bi se rad pridružil aktivni korporaciji v null secu in nam pomagal malo obuditi eu time zone :) sprejemamo pve, pvp, haulerje, industrialiste torej kvečjemu use
Smo aktivna korporacija z LASTNIM sistemom če bi koga zanimalo naj me taga pa nadaljujemo debato :D korporacija pomaga z samim začetkom nema veze če ste začetnik itd. ob prihodu dobite ratting vexorja in mining venture


Od koga pa najemate lastni sistem? ;)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

urbybaby ::

Pozna kdo kakšen aktiven SLO highsec ali lowsec corp, pa da sprejema nove?
------
Kamena doba se ni končala, ker bi zmanjkalo kamenja...

Jazboc ::

Mislim da je S-L-X bol ko ne zadnji korp z slovenci (vsaj največ slovenci na kupu) ampak ma tudi dosti ostalih not...niso več sami slo. Je pa leadership Slovenski. Kul folk, se splača pogledat...so pa v WH C2/C5,NS

Bojevnik ::

Hmm, meni corp iskalnik ne najde S-L-X, so mogoce spremenili ime?

Jazboc ::

Shadow Legion X je polno ime, SLX je corp ticker. Če ne pa piši ali Deff al pa xxJanxx -u :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jazboc ()
««
41 / 41
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128704 (7261) jamiroq
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131434 (61145) ahac
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727139656 (104164) Truga
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837563 (4800) pr0sac
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311843 (7129) Pyr0Beast

Več podobnih tem