» »

EVE Online

EVE Online

««
36 / 41
»»

Netrunner ::

Se komu sanja zakaja se gre ta zadeva ? eve valkyrie ??

Zgleda kot konkurenca star cititzen-u ... me pa zanima predvsem to kako bodo združili sedanjo evo s to zadevo...

A ve kdo kaj več o tem ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Truga ::

Nic ne bo zdruzeno. To je par folka ki dela za CCP nardil za Oculus Rift, ob prostem casu.

Netrunner ::

Kaj pa vem ... govori se da se bo združilo .. sicer ne takoj v štartu vendar se bo .. kako bodo to izvedli pa nimam pojma.

Sklepam pa da bo neke vrste mini igra na določenih področjih kot s razni sites ipd..
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Snegec ::

Right.

10 let starih zadev ne znajo zrihtat (POS/SOV mehanika anyone?) pa bojo Valkyrie zdruzl z EVE? :) Give me a break.

Se za mehaniko Data/Relic sajtov, kjer ti kontejnerji letijo vsak v svojo smer pa jih rabis lovit so uradno priznali, da je bil mega zajeb in bo v kratkem odstranjeno iz igre.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Truga ::



Ampak zgleda pa vseen kr dobr.

Also, kaj "se govori" ni prov dost vazno, CCP pravi da ne bojo nc zdruzli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

zbrisan ::

Novi eve trailer Pomoje eden boljsih.

Netrunner ::

Pri eve so vedno delali dobre trailerje. Pri tem so prvič prikazali malo kakšen je občutek ko si del večjih bitk in si na vezi prek TS z vsemi udeleženimi.

antonija ::

Obcutek je bil tak, da si gledal progress bar ko si jumpnil v sistem, ko se je pa screen refreshal si bil pa ze v svojem klonu ker te je vmes nekdo ubil. Pa na TSju si lahko poslusal ce je komu slucajno uspelo naloadati screen in koga ustreliti >:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Truga ::



Sm bil sigurn da sm to pejstu kle. Zgleda sem v en drug thread al kaj?

Edit: Antonija to je ze dolgo fixed. Zdej je TiDi. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Snegec ::

antonija je izjavil:

Obcutek je bil tak, da si gledal progress bar ko si jumpnil v sistem, ko se je pa screen refreshal si bil pa ze v svojem klonu ker te je vmes nekdo ubil. Pa na TSju si lahko poslusal ce je komu slucajno uspelo naloadati screen in koga ustreliti >:D


Kot je nekdo pod tabo povedal, je zdaj Time Dilation, namesto, da ti ne naloži grida, čakaš 1 uro predno se ti reciklajo diplomacijske opcije. Rule 15 man, rule 15.

1. If it moves, shoot it.
2. If it doesn't move, poke it with your turret and then shoot it.
3. When in doubt -- empty your magazine.!!
4. Overkill works.
5. Never share a cockpit with somebody braver than you are.
6. If your attack is going really well, it's an ambush.
7. No plan survives the first contact with the enemy.
8. Five second bombs blowup in three seconds.
9. Try to look unimportant. The enemy may be low on ammo.
10. Don't look conspicuous -- it draws fire.
11. Never draw fire -- it irritates everyone around you.
12. Teamwork is essential -- it gives the enemy other people to shoot at.
13. The enemy diversion you are ignoring is the main attack.
14. The easy way is always camped.
15. Press f1-f8 for diplomacy options
16. Never get out of the boat
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

smarnca ::

Evo tradicionalni peti (5) slovenski ganknight.
Četrtek ob 20:00 Eve time (21:00 naš čas)

Dobili se bomo v sistemu Villore
Za prijave me kontaktirajte oziroma pridite v Slovenia kanal :)
Leteli bomo T1 frigate (vse zastonj)
FC SmarncaV2 (jst)


Če vas kaj več zanima mi pošljite mail ali startajte convo z mano.

o7

BigWhale ::

T1 frigs? Cheap bastards. :P

Truga ::

Kdo je gan knight? :V
Upam da bo kdo snemal?

Bolj ko gledam patch note bl me vlece nazaj v eve. Pol se pa spomnim da ti isti patch notesi pomenijo da bi moral hodit povsod okol pes, in me nime :(

BigWhale ::

Pes? Kako to mislis? Kaj so pa uvedli? Jaz sem ravno zaradi skomin nehal brati patch notes. :D

Truga ::

Well... Zdaj dobis jump fatigue ce jumpas s carrierjom, ki je basically cooldown preden lahko jumpas se enkrat... Po enem jumpu bojda ni hudo, po dveh je pa ze dolg? Pa znerfal so jump range na 5Ly iz 10.

Kar pomeni da ce bi se spet subal in hotu prit do tja kjer je trenutno moj corp bi verjetno rabu 3 dni cakat te cooldowne preden bi prsu do njih. Sounds like :effort:

BigWhale ::

Se prav, pocas preklapljajo na real-time space flight? :D

Netrunner ::

Ta zadnji patch me je odvrnil od eve ... ravno sem pred koncem skilanja za carrierko in mi gredo to implementirat .. naj gre v pm :)

pa ni panike .. zdaj naredim switch na Elite Dangerous, tako da moje sci-fi potrebe bodo zadovoljene.

Truga ::

BigWhale je izjavil:

Se prav, pocas preklapljajo na real-time space flight? :D

Ce bi se ta patch zgodil 5 let nazaj ko sem mel se cas igrat bi verjetno igral se zdej, ker je zelo dobr patch. Nemors vec met 6 regij pod kontrolo, ker enostavno ne mors dost hitr pilotov premikat. Pod jumping je tud znerfan (samo lokalno lahko nastavis klon), clone jumping ma pa nevemkok ur cooldowna.

Ta patch je zmaga za vse, ker zdej ne bos rabu it 500 jumpov da bos srecal enemyje, ker bojo ti lahko 6 jumpov stran pa jih ne bo en 5000 people alliance razbil, "because they can".

Problem je zdej seveda da nimam dost cajta za nastavt si ladje po celi galaxiji, ker bi to trajal pri mojem prostem cajtu prblizn 2 let :D

Netrunner ::

To da se omeji skakanja sem pa tja je super, ker sedaj je bilo res preveč enostavno kontrolirat velika področja. Velike korporacije se bodo morale pošteno reorganizirat.

Snegec ::

BigWhale je izjavil:

Pes? Kako to mislis? Kaj so pa uvedli? Jaz sem ravno zaradi skomin nehal brati patch notes. :D


Dolgo je že od tega odkar si zaprl TGB Foo Corp :P Zdej mislm, da so renterji od PLja al NC. v tisti regiji k si bil ti.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

BigWhale ::

Drone regions... In cas, ko je cena mineralov padla za buttload procentov. :)) Vsake tolk casa me se tud mal zasrbijo prsti, da bi mal sprobal. :))

Reycis ::

Jaz sem že 3 leta off. Quital sem po titan boomu. Pustil sem za sabo prek 100m SP char in še dva preko 50m. Poleg tega pa zares ogromno assetov - naprimer 2 freighterja, 1 jum freighter, high pimped 2 golema. Včasih še razmišljam o Evu vrnil se pa nebi ker je bil bolj služba kot pa igra.

Baltazar-x ::

Majk, tudi jaz sem imel umes več večjih pavz, zmerom se je bilo dobro vrnit in zapravljat za novitete. Zbolšani maruderji, oh, ni bolšga, naprimer torpedo Golem ima z TII torpi 45km dometa. Tok gledam da nardim pozitivno nulo preden zaključim za nekaj časa, se da izredno hitro isk narest z naskilanimi karakterji.
Šmarnca, pridem na PVP.

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

Reycis je izjavil:

... ker je bil bolj služba kot pa igra....


hehe .. s to izjavo se popolnoma strinjam ...

Baltazar-x ::

No pa rečmo bobu bob, kaj sta pa počela v EVE, da igro jemata kot službo?

BigWhale ::

V EVE karkoldelas, ce se stvari ne lotis resno, potem je brez veze. :D

Napajalc ::

No ja, ni čisto tako.
Šmarnca ima zdravilo za take:

smarnca je izjavil:

Evo tradicionalni peti (5) slovenski ganknight.
Četrtek ob 20:00 Eve time (21:00 naš čas)



o7

Netrunner ::

Baltazar-x je izjavil:

No pa rečmo bobu bob, kaj sta pa počela v EVE, da igro jemata kot službo?


jaz sem počel neumnosti :) .... en teden kopal da sem si nabavil ladjo in opremo ki sem si jo želel in kmalu zatem po pomoti zašel v low sec kjer me je en pirat poknil :) ...spet par dni takega in drugačnega dela da sem si neki nabavu in sem kmalu po neumnosti zgubil ...

Bilo je kot delo ker sem cel čas samo nekaj delal da ISK katerega nikoli ni bilo dovolj.

in res če EVE ne jemlješ resno se hitro zafrkneš.... parkrat sem padel na kako marketinško finto .. zgubil en kup robe zaradi autopilota ..

še ko sem se preselil v null kjer je "več denarja" ... eh pustmo stat

80-90% časa sem služil ISK katerega sem hitro porabil tako ali drugače :)

Truga ::

Point eve je da najdes eno niso kjer dnar dobivas pasivno. Takih nis je veliko, jaz sem uporabljal JF da sem stockal nullsec hube:

Gres v jito, nabavis poln frejter sranja, jumpnes v nullsec hub, listas iteme za 100% visjo ceno. To je mogoce 1 urca dela. Vsake 2 tedna ponovis to, in vsakic zasluzis okoli 1-2b. Za 1 uro "dela". :D

Netrunner ::

ja se strinjam .. samo da prideš do JF rabiš en kup skilov in ISK-a :) .. meh .. zdaj malo pavze .. mogoče kdaj spet...

zbrisan ::

Snegec ::

zbrisan je izjavil:

http://www.twitch.tv/spaceship_photogra...


Prepozno je blo, da bi jih poslal nazaj v clone-home na žalost. Čim je ura 11 preč, pr nam ni več resnega defense fleeta.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Netrunner ::

Kako se kaj obnese jump fatigue? .. kakšne so kaj spremembe v praksi ?

Snegec ::

V praksi pomeni, da če ti tacklajo titana v Fountainu, ne boš videl PL cap fleeta čez 20 minut kako uleti v sistem ;)

Predvsem zakasni projekcijo moči po vesolju. Če imaš capital floto v enem koncu vesolja, premik le-te ne bo vzelo zgolj 1 uro dela, ampak dan ali dva. Imaš pač kapitalne ladje na dveh lokacijah (ali več) in jump klone v teh postajah/rorqualih. In si pač omejen na skočit nekam 1x na dan.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Netrunner ::

Na kratko to pomeni da je dosti težje kontrolirat velika področja in hitro skočit tja kjer je potreba. Iz tega vidika je super, samo kaj ko mi je ta patch pokvaril vse plane kar se tiče prevoz loot-a ipd z carrierko iz null v hisec ... pa samo par dni mi manjka za jo poskilat :) .. naj gre v tri krasne. JF so predragi pa preden ga poskilam bo spet minla cela večnost.

Snegec ::

EVE je načeloma, multiplayer online game. Menda nisi sam za te stvari. S tem, da.. če imaš manjše reši, se bolj splača BLOPS most nekam. Zgolj samo 8 LY ampak je pa veliko varneje. Pa enga blockade runnerja z Nevidnostjo in imuniteto skeniranju in greš.

Jest večino teh manjših reči pofuram v High-sec z Viatorjem.

Če si v NPC spacu, se da tud kakšni kurirski službi dat. Black Frog/Push Industries itd..
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Netrunner ::

saj transport opravljajo drugi corp memberji, vendar sem si hotel sestavit eno svojo logistiko :)

BigWhale ::

To je nekaj kar je mene najbolj motilo v EVE. Stvar je tako razdrobljena, da enostavno moras igrati v corpu ali pa imeti N accountov in potem ti rata job. :>

Netrunner ::

Ja eve ni za solo igranje, pa tudi če nimaš vsaj dveh account-ov je zadeva kar mučna.

Rokomah ::

Se opravičeujem zaradi moje nevednosti, želim namreč razlago, kako igrate z več accounti na1x?
Kaj to imate 2 PCja in še kakšen notebook in maš pol svoj lasten gange ;) ?
Men osebno se zdi mimo, da moraš igrati na več accountov, to je tako kot bi v real lifu imel več avatarjev (za službo enega, za ženo drugega, za ljubico tretjega...)

To, da EVE spodbuje združevanje je zame podobno real lifu, kjer tudi zelo težko kaj narediš sam, predvsem gre pa vse veliko hitreje, če si v skupini. Ja pa kaj bi še radi, po enio strani čim bolj realno pol se pa bunite da ne morete nič sami nardit. EVE je multi palyer igra, torej igrajte multiplayer.

ZaphodBB ::

> Se opravičeujem zaradi moje nevednosti, želim namreč razlago, kako igrate z več accounti na1x?
> Kaj to imate 2 PCja in še kakšen notebook in maš pol svoj lasten gange ;) ?
Igraš z dvema klientoma, z enim recimo rudariš - z drugim pa odganjaš pirate ali odvažaš robo. Ali pa z enim delaš misije z drugim pa odvažaš loot in ga prodajaš, itd...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Napajalc ::

Rokomah je izjavil:

Se opravičeujem zaradi moje nevednosti, želim namreč razlago, kako igrate z več accounti na1x?
Kaj to imate 2 PCja in še kakšen notebook in maš pol svoj lasten gange ;) ?
Men osebno se zdi mimo, da moraš igrati na več accountov, to je tako kot bi v real lifu imel več avatarjev (za službo enega, za ženo drugega, za ljubico tretjega...)

To, da EVE spodbuje združevanje je zame podobno real lifu, kjer tudi zelo težko kaj narediš sam, predvsem gre pa vse veliko hitreje, če si v skupini. Ja pa kaj bi še radi, po enio strani čim bolj realno pol se pa bunite da ne morete nič sami nardit. EVE je multi palyer igra, torej igrajte multiplayer.


Čist povprečen PC je sposoben gnat dva-tri cliente hkrati, fajn je met 2 monitorja+.
To z več accounti rata zadeva precej nobl, so tud stvari koder potrebuješ majhen gang, ki ni vedno navoljo.

Netrunner ::

Jaz sem večino časa igral z enim accountom, vendar potem ko sem si ustvaril še enega se mi je gameplay neprimerno izboljšal in si ne predstavljam več z enim. Pri vsaki dejavnosti pride zelo prav. Vsekakor pa sta dva monitorja obvezna, saj preklapljanje se ne obnese najbolje.

antonija ::

Z enim monitorjem se komot da (vsaj dalo se je ko sem se spilal) furat vsaj 2-3 accounte, razen ce se slucajno gres PvP z vsemi tremi (potem sta 2 vrh glave vsaj zame). Za hig sec misije, rudarjenje in podobne semi-AFK zadeve ni problema.

Sigurno je pa z vec monitorji zadeva veliko bolj udobna.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BigWhale ::

Rokomah je izjavil:

To, da EVE spodbuje združevanje je zame podobno real lifu, kjer tudi zelo težko kaj narediš sam, predvsem gre pa vse veliko hitreje, če si v skupini. Ja pa kaj bi še radi, po enio strani čim bolj realno pol se pa bunite da ne morete nič sami nardit. EVE je multi palyer igra, torej igrajte multiplayer.


Razlika je med spodbujanjem in zvijanjem roke. :> Slednjega je v marsikateri igri polno in zato take igre ratajo debilne.

To, da ljudje razlagajo, da EVE rata uzivancija sele takrat, k imas vsaj dva accounta, je trapast.

Netrunner ::

BigWhale je izjavil:

To, da ljudje razlagajo, da EVE rata uzivancija sele takrat, k imas vsaj dva accounta, je trapast.


Nevem kdo to govori venadar vsekakor je dosti večji užitek igrat če imaš alta. Drugače pa vsekakor se da uživat samo z enim.

Napajalc ::

Če si tapravi noob te morjo u Jiti vsaj enkat poscemat :))

Sej dejansko ni nujno met 2 akaunta, sam če se greš kake POSe met v low/0.0 al pa kako oskrbo štacjonu, potem je kar fajn da maš vsaj cyno alte da kapitalc skoči.

Truga ::

BigWhale je izjavil:

To je nekaj kar je mene najbolj motilo v EVE. Stvar je tako razdrobljena, da enostavno moras igrati v corpu ali pa imeti N accountov in potem ti rata job. :>

Men tud to ni blo vsec. Ze samo dejstvo da je na playerja 1.5 accountov pove kar precej...

zbrisan ::

Js mam ze od zacetka samo enega chara, zdej ko je ccp dal moznost trenirat se enega chara za 20 dni na istem accju, sem dal za trenirat, ampak se nism preprican kaj bom z njim pocel, verjetno bo sedel v jiti to je pa to.

BigWhale ::

To, da je Jita se zmeri Jita, je itak zlo disturbing.
««
36 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite dangerous (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13128898 (7455) jamiroq
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132483 (62194) ahac
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727141132 (105640) Truga
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837604 (4841) pr0sac
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311924 (7210) Pyr0Beast

Več podobnih tem