» »

[Top Gear/Jeremy Clarkson] - Best of

[Top Gear/Jeremy Clarkson] - Best of

«
1
2

Volk Stepni ::

Za zacetek ˛test nam znanega Yuga.

Volk Stepni ::

Richard Hammond hipnotiziran... s strani Paul McKenne :)

d0rK ::

Kva pa je to ena hecna izpeljava Stepnega Volka? =)

Evo: Mondeo vs. Jumbo Jet


Drgac pa Top Gear je noro dobra oddaja. Pogledou sm popolnoma vsak del.

Rapsey ::

Bugatti veyron race. Mater kaki avto.

Super Sonic ::

Top gear compares Malaysian and Korean cars.

Mal pretiravanja, ampak zelo zabavno! :D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Volk Stepni ::

Kolumne Jeremya Clarksona v Timesu. Z dovolj poznavanja svetovnega dogajanja in razmer v Britaniji, garantirana zabava za nekaj dni in še avto stestira vmes :D
Times on-line

roli ::

Malo off topic.Zakaj zaboga ni mogoče nikjer na netu pogledati celih epizod tako kot ima to rtvslo? Sem ter tja potegnem iz torenta eno epizodo ampak to traaaja.
http://www.r00li.com

Shark-357 ::

Jaz mam vse top geare še celo one prve iz 1990 :D

Rapsey ::

Malo off topic.Zakaj zaboga ni mogoče nikjer na netu pogledati celih epizod tako kot ima to rtvslo? Sem ter tja potegnem iz torenta eno epizodo ampak to traaaja.

Pol si pa nabavi boljšo povezavo. Drugače pa BBC ogromno tega kar naredi da na net (ne vem če vse), ampak samo za angleže, saj so oni tisti ki plačujejo da BBC obstaja in oni so tisti ki BBC strani plačujejo bandwith.

NeOman ::

bluefish ::

še polno clipov na MetaCafe.

roli ::

Tista z minijem je dobra>:D .

Ni problem v povezavi,problem je v času,da pride torent ven.Pogledaš,zbrišeš....HRT tudi ponuja svoj program v živo preko interneta.Nevem zakaj kaj takega ne naredijo tudi drugje.
http://www.r00li.com

bond007 ::

Top gear torrenti prihajajo vn zelooo hitro. Ponavadi v roku parih ur do največ enega dneva za tem, ko je oddaja na sporedu na angleškem BBCju. Podobno je z fifth gearom - uglavnem pride vn neverjetno hitro. Včasih se kar čudim, kako uspejo posneti oddajo, jo zripati in uploadati, vse v roku parih ur. To so dobri ljudje:) 8-) . Kar se tiče starejših top gearov, je zadeva malo bolj problematična, kar pa še ne pomeni, da se jih ne da dobiti. Obstaja torrent, v katerem je 6 let top gear oddaj ( okoli 60 delov). Carsko uglavnem!

Ponavadi jst prej gledam epizodo top geara, kot pa angleži lahko gledajo ponovitev (ki je le dan kasneje). Hitrosti prenosa so super (pač obremni linijo na max - 1Mb/s)

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Še pol leta nazaj so bile na Google Video cele epizode (uro in več dolžine) pa so jih potem zbrisali. Škoda.

McWolf ::

OT: A gleda kdo fifth gear, pa če lah mal pove kaka oddaja je. thx
Go tell it on the mountains!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McWolf ()

Shark-357 ::

Pri fifth gear-u zaspiš ...preveč dolgočasni voditelji

Zgodovina sprememb…

d0rK ::

Wooo, tist clip z Minijem sm jz uploadu! Poglejte se mal pod Profile, mam vec kot70 clipov gor.


/me Polde!

McWolf ::

Men je specialna epizoda 28.5.2006, k da clarkson starga mercedes S klase redekorirat eni francozinji, pa se ona skos pizdi k more bit use po njegov. pol ma pa avto betonsk podn, peč na drva(ja zakurjo tut), dimnik, fotelj,... pa 0-100kmh u 35s. ni kej >:D
Go tell it on the mountains!

NeOman ::

Hehe, je huda. Bom se mau po svoji zbirki pobrsku ce je kej zanimivga, pa postam sm gor ;)

Apache Gunship vs. Lotus
Range Rover Sport vs. Tank

Ce kdo najde je zanimiv tut test Boxterja in Mercedeza SLK al SL ne vem tocn na vojaskem sniper poligonu .:D

BigFoot ::

Mislim da je bil SLK 350.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Freezy ::

NeOman ::

NeOman ::

Glede na to da ne morm uredit posta bo pac double:

Top Gear Caravan Trip
Top Gear Bloopers 1
Top Gear Bloopers 2

njok ::

Ne da se ne strinjam, vsi omenjeni prispevki so zelo dobri, ampak ce mene vprasate, ga ni cez Stigov krog z DBR9. Ko bi le imel moznost dobit tisti posnetek onboard brez komentatorja...

Glede fifth geara... z top gearom se marsikje res ne more primerjat (kvaliteta posnetkov recimo), ampak je tudi tip oddaje rahlo drugacen. TG-like humorja tam gotovo ne boste nasli. In tudi prav je tako, kdo sploh hoce na pol kopijo TG? Ima pa FG prednost v tem, da so vsi voditelji profesionalni dirkaci (z izjemo Toma), medtem ko imajo pri TG samo Stiga (Stifge?). Dueli med Tiffom in Jasonom so zato nekaj kar se pri TG ne vidi ravno pogosto (Boxter vs Z4, RS4 vs M3CSL,...).

kalil ::

Se komu sanja kdo naj bi bil Stig?

divide et empera

BaRtMaN ::

Wikipedia

Ve se ne, je pa precej gotovo, da ni vedno en in isti človek. Npr. Ferrari Enzota ni vozil "redni" Stig, ampak menda lastnik avtomobila, enako je z Renaultovim F1 bolidom.

Neka namigovanja so na Damona Hilla.

Matty ::

Nekdo prej je omenil redekoracijo Mercedesa S klase: 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=buyPQPQ9tkU

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

McWolf ::

Hammond in njegov najslabši avto ever : edn izmed izvirnejših načinov kok se uniči avto >:D
Go tell it on the mountains!

Super Sonic ::

Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Binji ::

ce najdete posnetek kako so izdelali convertible Renault Espace (odrezali streho staremu Espacu in zalimali cez platno) si ga oglejte. Je pa epizoda 8x01. Jst crkujem od smeha
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Hitri ::

Tema zadnje (8.sezone) je bila ''how hard can it be?''. Meni je recimo zelo zanimiva tudi tista, kjer so delali amfibije iz navadnih avtov, mislim da je to epizoda 08x03.

Freezy ::

Top gear bloopers

Razni telefoni, alarmi & stuff

Fatboyslim ::

bzp ::

roli ::

Ta je ena boljših.
http://www.r00li.com

Stepni Volk ::

Pri Top Gearu so danes izbrali 100 najbolj seksi avtomobilov vseh časov. Poglejte si jih na njihovi internetni strani: Top Gear - The 100 sexiest cars
neobjavljeno.blogspot.com

Fatboyslim ::

BTW, kdaj se začne nova sezona? Mogoče če kdo ve točen datum

Roadkill ::

http://www.finalgear.com/shows/

V zgornjem delu strani imas odstevalnik casa do nadlenjega dela. :)
Ü

Fatboyslim ::

Haha ql :D

Drugače sem pa presenečen nad izborom najbolj seksi avta. Skoraj stoodstotno sem bil prepričan da bo na prvem mestu Alfa Romeo Brera ob kateri je topgearovcem prihajalo v prejšni sezoni

TribesMan ::

Sicer tole ni the best of... ampk je Top Gear related.

Richard Hammond v hudi nesreči med snemanjem

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

d0rK ::

Grozna novica. A je top Gear vnaprej posnet al je usakic v zivo?


Prve epizode nove sezone se zacnejo 4. oktobra kar pomen, da so jih vecino ze najbrz posnel.

Tko da Hamster, mas do spomladi da si up&running!

OwcA ::

Kombinacija. Prispevki so posneti v naprej, sama oddaja (povezovanje) pa sproti.

P.S. je komu uspelo kaj izbrskati o tem "jet-powered Vampire car"
Otroška radovednost - gonilo napredka.

gzibret ::

Tele nesreče, hmmm, a ni Stig smrt storil zaradi neke nesreče, ko je hotel prehiteti reaktivca, ko zleta iz letalonosilke, pol pa ni mogel več zapremzati?

Malo pretiravajo fantje včasih.....
Vse je za neki dobr!

OwcA ::

Samo tista je bila "filmska" (zamenjali so voznika), tale zgleda pa zares. Upam sicer, da ni, niti se mi ne zdi zelo logična, Richard ni nek kaskader ali vsaj dirkač in je skušal postaviti hitrostni rekord? Čudno.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

d0rK ::

Tut ni tak attention whore da bi sou delat take stunte.

IceIceBaby ::

Sej to ni prvi stunt pri katerem je sodeloval. Vozil se je z bobom, z jeepom po jezeru ogromno dirk so že imeli itd. Pač se je enkrat zalomilo, kljub vsem varnostnim ukrepom. Upam, da bo z njim vse uredu, ker je res faca.

STASI ::

Richard ni nek kaskader ali vsaj dirkač

Ima licenco za dirkanje.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

VidKo ::

Njegovo stanje je stabilno. Klik.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

BendeR ::

omg, ko sem gledal ono s karavanom sem se skor iz stola skotal od smeha. :D

Hitri ::

The Vampire, sponsored by the Swedish company Thule, weighs 2,200 lbs, is 30 feet long and drinks 7-10 gallons of fuel per mile (depending on the speed). The jet-car accelerates from 0 to 272 mph in six seconds and is powered by a Rolls Royce Orpheus jet engine and is theoretically capable of 370mph. The Vampire holds the "Outright British Land Speed Record" with a blistering fast 300.3mph.

vir
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Grand Tour (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31648228 (1832) oo7

Suspendiranje Jeremy Clarksona dobilo končni epilog (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522447 (2666) zee
»

Novi Top Gear (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23643779 (20880) SuperVeloce
»

Top Gear - Kateri je vaš najljubši trenutek?

Oddelek: Sedem umetnosti
463122 (1736) ian wolf
»

Humoristične nanizanke (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6417085 (15340) Platypus

Več podobnih tem