» »

Asrock P4 combo in SPDIF

Asrock P4 combo in SPDIF

billy ::

Pozdrav.

Tale plata v osnovi nima "podpore" za SPDIF izhod. ampak sem nekje zasledil, da se na nekatere plošče lahko da gor "S-bracket" kjer je potem SPDIF izhod.

Mogoče ve kdo kje bi se lahko nabavil takšen bracket in kako zgleda, ter če mogoče ve ali ta plata potem vseeno podpira spdif ali pa je to samo pri ALC 650 chipsetu?

billy ::

bracket sem našel, ampak je od prozivajalci MSI..a to pomeni, da je samo za MSI plate ali paše tudi na druge?



Zadeva je videt dokaj "masivna" kar pomeni da ima zgleda not neko "čipovje" ki potem "predela" signal, videt je tudi optični izhod.

5er--> ::

Samo ta stvor moreš imet kam priključit. Ima ta plošča vsaj priključek?

billy ::

Torej se verjetno išče audio priklop na plati? Tak iz katerega se potem recimo da "napeljat" na sprednje priključke na ohišjih?

Ker nekaj takega ta plata ima...

5er--> ::

Ne, to kar ti iščeš je izvor digitalnega audio signala na matični. (sploh ni isto)

Antares88 ::

To bi pa jes rad mel, da bi priklopil svoje Z-5550 gor 8-O

dolenc ::

Na plati moreš imet spdif priklop, 3 pine (poišči v knigci od plate). Bracket je vseeno od kere plate je. Te 3je pini so spdif signal, napajanje 5v in ozemljitev. In pol pogledaš v knigo od plate kero je kero (če ima pine, ma tud v knigci opisano) in še snameš manual od tiste plate od katere je bracket, tam piše pa za bracket, ter lepo priklopiš. Ma da dela :D

Ene plate majo pa tud tako da majo sam 2 sponki, samo signal pa ozemlitev. Pa priklopiš napajanje na kaj drugega, ki je blizu, poglej v knigico, ponavadi kaki dodatni usb, ma tud 5v.

Dobiš pa tale bracket v kaki računalniški trgovini, če naletiš na prijaznega trgovca/trgovko pa ti enga vn iz kašne plate vzame.

5er--> ::

Ne se bat, sem že jaz pogledal manual od plate... nimaš tega konektorja, žal.
Edit: popravljen link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB 3.0 BRACKET ki ima drugačen izhod kot USB 2.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
222257 (1854) WinXP
»

Obstaja za zvok HDMI v SPDIF?

Oddelek: Zvok in slika
71793 (1637) Dami
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930148 (16743) Jaffa
»

Game Port

Oddelek: Strojna oprema
17940 (825) VASkO
»

Plata Asus ali Gigabyte ??

Oddelek: Kaj kupiti
231727 (1199) schurda

Več podobnih tem