» »

Game Port

Game Port

||_^_|| ::

Z novo mamo platko (nf7 2.0) je pršla tut nova zvočna (integrirana na plati), ampak jst sm ostal brez gameporta in zdej nimam več kam uštekat volana. Najprej sm pomislu da bi eno staro zvočno not vrgu pa jo disablu pa sam gameport inštaleru ampak šit k ma ta plata sam PCI slote. A obstaja gameport kartica?

VASkO ::

v skatli si poleg ziher dobil gameport, ki si ga vstekas v plato
pri moji 8RDA+ je tako

||_^_|| ::

Nope..nč ni blo

kuglvinkl ::

Dej poglej najprej v knjižico iz česa je sestavljen bundle.
Your focus determines your reallity

VASkO ::

||_^_|| ::

Ja sej, v knjigici ne duha ne sluha o gameportu...peesda, če bi pa to vedu pa nevem če bi plato vzel. now what?

Han ::

USB volan oziroma igralna palica.

kuglvinkl ::

Link ne dela. Čaki, ga ni na plati al ti kabel manjka?

Lahko probaš s kakšno staro zvočno karto. IIRC je folk na forumo že spraševal, če se ima lahko dve zvočni v kišti, tko da bi ostala edina težava fajt med IRQji.

Sicer pa, če je I/O zadeva draga, se poskusi dogovoriti za zamenjavo plate.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Dela link. Tudi 8RDA+ nima tu Game porta, dobiš pa zraven bracket, da ga priklopiš na plato.
Your focus determines your reallity

Clemento ::

Seveda da delajo dve zvocni na enkrat...jst sm probal z audigjem pa intergrirko(nf7-s v2.0) pa ni nobenih IRQ konfliktov tko da ni panike...celo tko dobr dela da lahko locis
zvok da das film na TV pa zvok spila recimo vgradnja zvocna in spilas spil na monitorju
in dela intergrirka...
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

kuglvinkl ::

Clemento: kul.

Sem pa malo gledal bundle (dva). In nope, ni game porta.
Your focus determines your reallity

VASkO ::

kuglvinkl, saj sem napisal, da 8RDA+ ima prilozen bracket za GAME port. samo vprasanje je, ce ima Abitka sploh header (pine) na plati, kam se taksen port lahko priklopi, ce si ga ||_^_|| kje kupi.

poglej v knjigico, meni se ne da po netu slik iskat

kuglvinkl ::

VASkO: pojasnjeval sem črtiza možu, da na zadnji strani ni bracketa, če morda zaradi tega misli, da ni game porta.

Kot pravim, pogledal sem v dveh reviewjih na netu (random) in v nobene ni priložen bracket niti ga ni na zadnji strani. Torej ga sploh ni na plati.

Clemento ima NF-S by Abit in ni nič rekel, kaj je s tem.
Your focus determines your reallity

Clemento ::

Ne bracketa ni zraven(pri 8rda+ sem pa dobu zraven-sam sem po forumih bral da je mel folk ful probleme ker ni delal game port spljoh)....jaz se zarad tega glih
ne sekiram ker ne rabim gameporta...bi blo pa pametno pogledat na
plati ce so sploh pini res gor ker ce so rabis sam bracket dobit.
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Azrael ::

Saj se še dobijo zvočne z game portom. Jaz sem 2 meseca nazaj kupil novo CMedia CMI8738sx (4 kanalni zvok) za 15 Eur (Media market) in vse dela OK,tudi game port, samo driver za DOS mi nikakor ne uspe zrihtat, pa tudi s firme, ki je naredila kartico mi dosedaj niso nič odgovorili.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

||_^_|| ::

Na matični ni ne duha ne sluha o pinčkih za game port. Ni mi jasn kva so mislil k so načrtoval tole platko. Zgleda da bom res mogu livea not obdržat.

thramos ::

ok, moja plata (Epox 8k5a2) pa ma pine za prklopt gameport. Kaj in pa kje morm zdej kupt, k sm ze spraseval po stacunah pa v 70% sploh niso vedl kaj hocm??? hvala

lp

VASkO ::

v slovenskih stacunah so prodajalci vecinoma navadni trgovci, tak da jim bos moral kar sliko pokazat, ce bos hotel dobiti to, kar hoces :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Joystick WingMan in volan in kako igrati?

Oddelek: Igre
6871 (819) waLkeR^!
»

Joystick port na novih matičnih ploščah

Oddelek: Strojna oprema
91059 (905) roli
»

PC Volan in Windows XP

Oddelek: Strojna oprema
71311 (1209) slikar
»

Joystick konektor, kje kupiti?

Oddelek: Strojna oprema
7852 (810) para-site
»

problem z gameportom

Oddelek: Pomoč in nasveti
71046 (1057) brane

Več podobnih tem