» »

black & white 2 pomoč

black & white 2 pomoč

begy ::

eee, lp

B&W 2 igram že kar nekaj časa pa imam skoz premalo population.
No ustvarjam si veliko breederjev, ki rojevajo, vendar potem naokoli letajo le kupi otrok (nwm kaj naj s toliko dece, ki kar ne žali odrasti)
poleg tega pa vedno, ko pogledam k armori ( za izdelavo novih enot) piše ni dovolj mož.
pogledam statistike pa vidim, da jih imam še veliko.
aja, pa še to: moj creature spoloh ni evil, čeprav mu kupujem voodoo dolls, ljudi za žret itd.

PS: A se creature sploh kaj veča??

PS: Sem šou skozi tutorial
hehehe

Rotaidal ::

Kaj si ti mogoče igral Black&WHITE prvi del??? Če ga nisi ti priproročam, da ga igraš!
Ker tam, se boš vse naučil!

" PS: A se creature sploh kaj veča??" LOL, LOL! Kot še enkrat igraj prvi del!

" aja, pa še to: moj creature spoloh ni evil, čeprav mu kupujem voodoo dolls, ljudi za žret itd. "

To ni dovolj! Moreš ga malo "nalamat", kaznovat za neke brezvezne stvari! Pustit, da je lačen.... Jaz sem recimo mel pri prvem delu želvo. Ko je bila recimo še prijazna, je bila še normalna želva, pol pa ko je bla " evil" je dobila okoli glave in oklepe nekakšne rogove.... pol je zgledala kar fajn evil.....
Mislim pa da morš bit ti tudi evil bog, če želiš da je tvoja creatura tudi.... nisem pa 100% ker je od tega že nekaj let, ko sem nazadnje igral B&W.......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Mavrik ::

To ni res.
Če hočeš da je creatura hudobna, jo moraš pač naučit da je hudobna. Ko razbija stvari jo pohvali, ko poskuša pomagati ljudem jo namlati.

Tvoj lasten alignment nima s tem veze, saj jaz sem recimo v enki mel rdeče konice, ki so mi rasle iz templja, za mojo želvo pa se je vila mavrica.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13913014 (6552) griza5
»

Spore (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19114795 (6071) Outsajder
»

Razvoj lika v igrah z RPG pridihom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
734750 (3786) Berserker
»

Black&White help (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
783414 (2700) Isht
»

Black & White 2

Oddelek: Igre
301967 (1084) Nejc Pintar

Več podobnih tem