» »

Ikona prikazuje "limited Local Area Connection"

Ikona prikazuje "limited Local Area Connection"

hysteria ::

Na novo sm inštaliral winXP, pa se mi spodaj desno zdaj pojavlja tale ikona




Ko v lastnostih izberem Repair, mi napiše



Hec je v tem, da se mi je to zgodilo že prejšnjič, ko sem na novo nalagal Winse, ampak se zdaj ne spominjam kaj sem že naredil, da je ta ikona potem izginila.

Any help?
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

BlazP ::

Mrezni kartici nastavi en IP.

Aboy ::

V tvojem omrežju nimaš DHCP strežnika, tako, da moraš ročno nastavit nek IP naslov. Če imaš router potem mora biti IP iz njegove klase in prehod njegov IP. Če uporablaš kar pppoe dial-up povezavo od winxp pa lahko nastaviš karkoli.

hysteria ::

Eno n00b vprašanje: Kje pridem v nastavitve za mrežno kartico, da vpišem notr IP naslov?

Odprl sm device manager, izbral properties od mrežne in prikaže se spodnji okenček



Je to prava zadeva? Če ne, prosim nekoga če lahko napiše kako pridem tja notr, pa v kaki obliki je potrebno IP napisat, kolk "mestno" cifro. (npr. XXX.YYY.ZZZ.AA) Mam PPPoE povezavo, povezano direkt na modem brez ruterja. Ker tle notr v ta okenček sm vpisal kr en IP, pa mi je vrglo povezavo vn in se pol internet noče povezat, tko da nism zihr če je to pravi okenček?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

5er--> ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

hysteria ::

Thanks, 5er :)

basist13 ::

Mene pa zanima naslednje.

tudi sam sem imel probleme ravno takšne kor hysteria in sem poskušal odpravit nastalo napako,kot je predlagal 5er.

Uspelo mi je povezati se na intrnet. toda tukaj nastopi naslednja težava--računalnik ne sprejema podatkov, kljub aktivni povezavi.

Ima mogoče kdo kako idejo kako to odpravit?

hvala

lp, basist

Yacksy ::

Pod gateway in DNS vpiši IP usmerejvalnika. Mislim, da bo to pomagalo.
Shit happens

amigo_no1 ::

Dovolj je vpisati pod gateway ip routerja (oz po slovensko komunikacijskega prehoda :D )

JamesBond ::

Slabo so te učili slovensko. Si že slišal za usmerjevalnik? ;)

amigo_no1 ::

Hej to piše v navodilih za uporabo enega slo isp-ja da je komunikacijski prehod == router

basist13 ::

sem še enkrat preveril IP in DNS. Sam je vse pravilno vnešeno. Tudi gateway je pravilno nastavljen.

Kakšna druga rešitev?

lp

basist13 ::

bi bil lahko vzrok to da nimam posodobitev, ker sem pred dvema tednoma instaliral na novo XP+SP2, ostalih posodobitev pa še nimam?

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napaka 651

Oddelek: Omrežja in internet
144146 (3841) miraldi
»

Povezava med dvema routerjema in wireless

Oddelek: Omrežja in internet
273223 (2931) ali3n
»

Kako priklopit brezžični router?

Oddelek: Omrežja in internet
1116807 (16052) Tilen
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543515 (19055) imallears
»

Clarkconnect in t-2 ne deluje zato rabim pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
91228 (1054) HitriPepe

Več podobnih tem