» »

Predvidevam da tezave z MYSQL

Predvidevam da tezave z MYSQL

Mitk ::

Pred casom sem si instaliral XAMPP v katerem je vse pripravljeno za zagon spletnih strani v PHP. Zadeva vkljucuje Apache, Mysql, ... etc. Zadeva zacne lepo laufat, vse se ok instalira, skratka brez tezav. Potem grem pa z drugega racunalnika na modul PHPMYADMIN, da skreiram novo bazo in instaliram se eno spletno stran. Odpre se mi okencek za logirat in po vnosu gesla se mi naslednja stran ne odpre. Torej stran za urejanje baz, dolocanje privilegijev in podobno se ne odpre. S Firefoxom grem cist OK. Vcasih se mi tudi zgodi, da recimo ko se logiram na spletno stran ki laufa na tej masini, da mi preko administratorskega modula se gre, ko pa bi zelel recimo dodati clanek pa me zopet vrze ven oz. strani ne izpise. Podobno se mi dogaja tudi s Firefoxom vendar veliko manjkrat. Zdej me pa zanima ali je potrebno se kaj dodatno nastavljat ta mysql... v rubriki nastavitve streznika v MYPHPADMIN sem opazil ogromno enih podatkov (ime spremenjljivke, odprte seje, skupne seje) ali je potrebno tu kaj spremeniti/dvigniti... kaj pa vem, cache, buffer size, time....Kako se te vrednosti sploh spreminjajo in ali jih je sploh potrebno?

Masina na kateri laufa ta zadeva niti ni tako slaba, 2.8, 512 Rama... tako, da mi ze malo zivce najeda vse skupaj!

Hvala za pomoc in kaksen nasvet!

Lp, M

Gandalfar ::

probi upgrejdat phpmyadmin

Mitk ::

Nekje sem zaseldil... bi bilo mogoce resiti zadevo, ce bi upgrejdal file... ntwdblib.dll. Kje dobiti zadnjo verzijo?

lp, M

krho ::

ntwdblib.dll je za M$$QL in ne za MySQL
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322246590 (21255) miko22
»

wordpress pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
626636 (5123) paliskic
»

PHP5 ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
332219 (1734) fizikalac

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11622324 (20812) Ziga Dolhar
»

Brskalnika Internet Explorer in Firefox v Sloveniji skoraj izenačena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
15815322 (11920) poweroff

Več podobnih tem