» »

wordpress pomoč

wordpress pomoč

1
2
»

paliskic ::

Mislim da malo pretiravaš. Delam spletno stran po svojih najboljših močeh. Kaj ima veze en plugin s tem da delam stvari na pol in da delam iz sebe šolski primer človeka? Plugin dela kar mora.

BigWhale ::

In ko bos nadgradil wordpress in bo plugin crknil?

paliskic ::

Če bom še admin ko bo potrebno nadgraditi wordpress in bo plugin crknil ga bom odstranil. Če bo do tega prišlo ko ne bom več admin, pa bo to storil nov admin. Ni pa rečeno da plugin bo crknil z novo verzijo wordpressa ne? Drugih pluginov za to kar rabim ni. Preostane mi še pisanje kode ki doda ta obvezna polja (custom posts), ampak je ta file potrebno pol naložiti na strežnik v določeno mapo wordpressa. Če bo prišlo do menjave predloge, ne morem pričakovat da bo naslednji admin pisal novo kodo oz. spremenil file in ga spet naložil na strežnik. Zato je ta edina trenutna možnost.

Neumann ::

Imam vprašanej glede wordpressa. Ustvaril sem blog. Vse deluje, razen ene stvari.

Nevem kako se naredi, da ko ustvariš nov post, kako ga dodaš pod določeno stran.

Recimo ustvaril sem nov page "Avti" sedaj bi rad prilimal nov post na stran Avti. Zanima me, če lahko daš le add new post in potem, tako kot označiš kategorije, nekako označiš, naj ta post gre na stran "Avti".

Vem, da sem malo zakomplicirano napisal ampak vseeno. Jaz naprimer dodam nov post in označim Categories Avti, ki sem jo dodal, ampak na strani "Avti" ni te objave.
Upam, da bo kdo znal pomagati. Lp

BigWhale ::

Page in Post sta dve razlicni stvari.

Lahko naredis tako, da se ti prikazejo posti iz razlicnih kategorij. Ne mores pa narediti tega, da se ti na eni strani (Page) prikaze nek post.

Torej, nima smisla tako delati, lahko vseeno naredis z enim kupom hackanja. :)

darko_modri ::

Mene pa zanima, kako lahko kreiram stran z wordpressom, da ne bom potreboval izjave o piškotkih...?
Odstranil sem vse vtičnike, tudi google analytics več nimam, pa mi še http://www.cookie-checker.com/ vedno pokaže :
1 Google Analytics Analytics __utma 147613934.1724493429.1...
2 Google Analytics Analytics __utmb 147613934.1.10.1368697098
3 Google Analytics Analytics __utmc 147613934
4 Google Analytics Analytics __utmz 147613934.1368697098.1...

in
1 Google Analytics Analytics http://www.google-analytics.com/ga.js
2 Google Analytics Analytics http://www.google-analytics.com/__utm.g......

A je možno kreirat stran brez piškotkov?
Hvala
Modri

Gandalfar ::

Ja, nehaj uporabljat Google Analytics na strani ane :)

darko_modri ::

Odstranil sem vse vtičnike, tudi google analytics več nimam!!!
Piškotki pa se so še vedno
Modri

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Očitno ga nisi :) Vrjetno ga ma kar tema notri :)

darko_modri ::

Ok, bom zamenjal temo.
Kako pa vem, da tema nima piškotkov? Ali sploh obstajajo take?
Se opravičujem za take butaste, ampak bi želel to urediti čim prej.
Hvala
Modri

Tody ::

Ogled izvorne kode, Ctrl+F ,google-analytics.com

BigWhale ::

darko_modri je izjavil:

Odstranil sem vse vtičnike, tudi google analytics več nimam!!!
Piškotki pa se so še vedno


Poglej kak expiration time imajo tisti piskoti. Ce jih pobrises, se ne bi smeli na novo ustvariti.

paliskic ::

Ali kdo od vas uporablja vtičnik Nextgen gallery in mu je uspelo dodati breadcrumb? Želim da pokaže ime galerije ne pa imena post/page.
Da je naprimer pot: Domov>Galerija>Album>"Ime galerije" ..ko kliknem na eno galerijo.
Za breadcrumb uporabljam vtičnik WordPress SEO by Yoast

Lp

Kakšen namig?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: paliskic ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WP Ali moja stran nima piškotkov?

Oddelek: Izdelava spletišč
5876 (485) Manager
»

Blokiranje piškotkov v wp-config.php

Oddelek: Izdelava spletišč
6709 (509) Manager
»

gdpr pri brezplačnem wordpress.com blogu in na preprosti joomla-strani

Oddelek: Izdelava spletišč
82375 (1868) darkcoffee
»

Pripravite vašo spletno stran na nov zakon o piškotkih (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Izdelava spletišč
744203664 (155230) Tydek

Več podobnih tem