» »

iq test

iq test

Klemenn ::

dejte naslovov kakšnih iq testov in kakšne rezultate ste vi imeli=

Kaboom ::

težek naslov : www.iqtest.com

imel pa sem IQ=135
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Nitraemus ::

Na www.iqtest.com sem imel IQ 165, ampak se mi zdi, da je malce nerealističen, ker sem rešil že kar precej drugih testov, ki so mi vsi pokazali okrog 130. Predlagam tegale: http://lea.hamradio.si/~s57noc/iqtest.h.... Sicer je štorast, ker je treba pisat na list, ampak da rezultate take kot je treba.
Give a man a fish - feed him for a day. Give a man religion - he wil starve to death praying for a fish.

R0K ::

DrSergioDJ ::

120... :D
...

DrSergioDJ ::

hehe..na www.iqtest.com sm pa 133 dosegu...who the man!! :D ( enkrat v soli sm dobu celo 146...sam...no ja..tist je blo bl ugibanje kot pa kaj drugega )
...

Cosmo ::

Torej..mam Zoisovo stipendijo. To pomeni 130+, kolk tocno pa ne vem:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

R0K ::

hja, jst mam 144 (klik), samo vrjetno bi lohk blo se vecje ci bi bil test v domačem jezike, ker je vseeno lažje študirat če piše slo kot pa ang.

billy ::

Ne vem kako vam naj to povem...ampak tile testi so bolj jajca kot pa kaj drugega. Jaz sem imel 160 na neke angleskem testu in 170 na slovenskem....v kar pa seveda vsak dvomi (da bi jaz lahko imel tako visok IQ). Tako da kr opustite misel, da ste ne vem kako inteligenti.

Kaboom ::

eheh, očitno vsi sekamo, proglasimo slo-tech za slo-nerd (pa ne v tistem pravem pomenu)....

res, najboljše je it k psihologu in dobit pravi iq test... ni zgovarjanja na materni jezik, in pa uradno je... se da dobit rezultate od tistega preizkusa iz nabora ?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Klemenn ::

jaz ga pa rajš ne bom delal da ne bom izpadel kot kak moron:D

Tr0n ::

Povprecni IQ PRAVIH testov je od 90 do 110 (vecina slovencev je nekje v tem rangu). Tile testi so za otroke iz vrtca :).

Tomi ::

Ponavadi dobim na testih nekje 130-150, glede na to, da sem pa tudi Ziosovec, naj bi bilo to nekako realno, samo verjetno ni.
Rad bi pa enkrat dobil en pošten slovenski IQ test, saj so tuji pristranski.
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

Kje pa se da dobiti takšne PRAVE in KVALITETNE IQ teste ? sej veste, tiste, ki mores na list pisat, pol pa ti jih preverijo, ne pa tko kot tu na internetu....
.....??

Marjan ::

Zadnč je bil v MAGu edn, dost bol realen se mi je zdel!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

Bajo1 ::

Iqtest.com je za en qrc, nerealen totalno-
jst sn mel 157 en moj sosolc pa 187!
Premal!!!:D:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bajo1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IQ test (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
658115570 (35863) gruntfürmich

koliko imaste iq

Oddelek: Loža
213278 (2841) bluefish
»

iq test (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111757 (10261) PrimozR
»

HERMES SoftLab - razgovor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14427483 (13980) Tr0n
»

IQ Test

Oddelek: Loža
3710442 (9666) Volta

Več podobnih tem