» »

Kir mobilc mate in kirga mi priporočate ?

Kir mobilc mate in kirga mi priporočate ?

«
1
2

R0K ::

OK zanima me kater je najbl popularn mobilc na forumu s-t (upam da še ni vedno nokia 5110) zato povejte kaj noste u žepu......
...druga kar je pa me neki zanima če ve kdo za kašnem "mini notebook" ki bi biu podobn nokii communicator sam da nebi mel funkcije za telefoniranje ampak samo za sprejemenje in pošiljanje mejlo, za pisanje zapisakov in po možnosti WAP.....cena okol 100k sit ker več ne dam....

hvala!

webcreator ::

Odličn telefon je 6210 (oz. 7110). Spomina kolker hočeš, wap, koledar ....
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

DrSergioDJ ::

yup yup...jest mam tud 6210 :D vrlo dober :D . ne menjam sploh vec ( sm ze prevec zamenju... ).
...

R0K ::

ja to drži da je 6210 super sam jst bi rabu neki tazga.....

....sam da ne sme bit nokia communicator....ker me moti cena in fukncija za telefoniranje ki je na spredni strani mobitela/dlancnika/notebooka-a......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Cosmo ::

Jaz mam Nokio 3330 in sem nasplosno zelo zadovoljen, tako da jo toplo priporocam.:D

Lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

DrSergioDJ ::

"..bi rabu.." .... si morda kak hud biznis man? Bi se "postavil" pred drugimi? Al zakaj rabis tazga? Ce ne...pomoje dobis tud takega za 100k...sam, zal ne v stacuni :D
...

R0K ::

rabm ga zato ker si morm vedno kaz zapisat, v moj mobitel gre pa en kurac, pa ce gres kam je fajn da si dosegljiv prek mejlov in pregledenega wapa.....ne in se nimam namena postavljati pred drugim, pravzapram me je strah da mi ga nebodo sponasal alpa da mi ga nebo kdo spizdu.....
.....ma sej itaq nism nor da bi ga kupo v slo štacuni !! Avstrija, črni trg,......

DrSergioDJ ::

sam...to je velka zadeva...pa mal tezja od drugih mobilcev....ne vem no...ce se le da...ga prej mal sprobi v stacuni, pa pol na crnem trgu kup :D pa ne ga kazat frendom...kmal ne bojo vec tvoji frendi. ampak pac eni, k majo super-duper mobitel ( ti ga pa nimas vec...:D )
...

R0K ::

neke take štorije sem našu, sam ti so brez POP3 odjemalca sam so pa zlo poceni za tisto kar dobiš (250dem)....
.....dej če kdo kaj najde, nej prosim napiše !. ...hvala.....sej veste zej pride čas božička pa novo leto, torej prihaja čas DENARJA :P ... tko da upam da bo moja denarnca kej bol debela 1. janurja kt je pa zle.....

tejo ::

Kupi si Compaqov iPac, pa si vanj vnašaj podatke. Dobra stvarca je, ti povem.

Problem je edino v tem, da je to dlančnik... Rabiš pa mobitel...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

R0K ::

ja tejo ampak to so dlančniki, kjer morš vse delat na dotik z tisto palčko k joo zram dobiš in pisanje z pelmovim dlančnikom če nisi dobro navajen je izjemno zamudno (tested)....zato bi jst rabo tipkovnico (čim večjo) in pregled ekran....

DrSergioDJ ::

pa nej kupi se regljo I :D pa bo
...

tejo ::

Kupi tisto ta'velko regljo (zaradi velikega ekrana), pa poskusi nekako zraven dat tipkovnico od tistega plastic-fantastic ericssona (T10 se mi zdi). <--- joke :D

Kaj pa prenosnik? Ravno za vžep ni, ampak lahko preko njega telefoniraš, surfaš po netu (sem spada pošiljanja eMaila), WAP imaš...
Tipkanje je hitro... Samo ne vem, kakšna je cena interneta prek mobilnega omrežja (vleče okrog 40kbps), ker jest ne plačujem računov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Tomi ::

Sam imam še vedno Siemensa C35i, pa ga nekako ne mislim menjati, ker so vsi telefoni, ki so lepši, neprimerno dragi, kar je pa v akcijah, mi pa sploh ni všeč.
Ok, imel bi Nokio 6210, samo se mi zdi brezveze dajati denar zato, ker bi imel.
Počakaj še malo, da pride ven nova generacija in, cene bodo šle dol, funkcije pa močno gor.
metrodusa.blogspot.com

[BISI] ::

Jaz tudi uporabljam Siemensa C35i - ima preprosto vse, kar rabim. Wap, vibra, par igric, pisanje melodij... Poleg tega pa je lahekin dokaj majhen... Pa se mocno seva! :D

Loki ::

Jest mam tut Siemensa c35i, ga ne menjam dolgo (razen za s45i), razen ce ga razbijem :)...
Drgac ti pa priporocam Siemensa s45i, nokie 6210 pa raje ne, ker ima blazno veliko napak (recimo virus...) in se stara in velika je...
I left my wallet in El Segundo

Matek ::

Kaj pa NOKIA 5510?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rc-car ::

Jest imam siemensa M35i in se trenutno oziram za ME45 :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

roscha ::

Posedujem Siemensa S45. Kar fleten telefonček, mogoče malo PREVEČ zaobljen. Za past iz rok bombastičen .. Ne vem kakšni zapiski te dajejo. Tale S45 ima 348kB spomina, ki ga lahko uporabljaš za različne stvari: Imenik, grafike, melodije,SMSe zapiske ali voice memo. Zapiske lahko delaš do 50 znakov. Voice memo pa je max. do 3min. Zame čez glavo preveč. Poleg telefončka dobiš tudi kabel in SW. Sw ti v M$ Explorer doda telefon, ki je v bistvu "virtual" disk.
Pozkusi ga dobiti na testiranje. Cena? 100kSIT v redni prodaji.

by!

DrSergioDJ ::

Roberto: kak virus ma 6210? uno, k je bla enkrat na S-T novica? :D
...

danielka84 ::

A ima kdo Siemes SL45?
Jas bi ga rabu, a kdo proda?
ni-da-ni

Thrivial ::

Jaz imam kar starost Erika T18. Na zalost ga bom moral menjati ker mi odpoveduje poslusnot :|.

Mogoce sem staromoden ampak ko nisem za racunalnikom racunalniske zadeve raje odmislim(ok, ce se mi kaksen projekt po glavi mota) in nimam nikakrsne zelje biti 24/7 online :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

||_^_|| ::

mam 7110. Bomba. Menju bom pa za 7650..nekoč...:)

ROK: če rabiš neki tazga si kupi neki tazga ne? mislm da se jih da tut za 100K dobit za vogalom.

R0K ::

jah pa naj mi prvo kir pove če sploh kira firma kaj podobnega mojim potrebam izdeluje.....še enkart povem.....
....rabu bi databank ki bi bil zelo dober, meu bi ekranček (najmanj 10-15cm po dolžini) na zgornji polovici, tipkovnico pa na spodnji (like notebook) mogu bi pa podpirat POP3 (sprejemanje in pošiljanje mejlov) pa da bi lohk delal dalše zapiske (beležnica, ne samo do npr. 50 znakov) , imenik, urom datum in to sranje....brez možnost za telefoniranje (ker zato mam pač mobiča t29)..

miranpozar ::

Naj se ti ne mudi še! Zadeva, ki si jo želiš še ni naprodaj, bo pa kot kaže verjetno kmalu. Po mojem že v letu 2002. Opaziti je namreč trend integracije dlančnika in telefona. Če bi danes obstajalo to, kar rabiš bi jaz to že imel, tako pa za tako uporabo zaenkrat še uporabljam Nokio 8210 in Handspring Visor palma.
Tipkovnice ne rabiš... palmovi "grafitti" so superiorni, le malo več kot en dan jih moraš uporabljati!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

spacejam ::

glej vzami si NOKIO 5510 in uzivaj. ima vse kot 7110 in plus MP3 prnasa
Space-jam Team & Co.

Tomi ::

DrSergioDJ: zadnjič so jih sesuli z enim SMS-om, napisanim posebej za to.
metrodusa.blogspot.com

tha_man ::

Imam Sagem MC 926, aka Mobičuk 3 :D Legendaren telefonček.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Kekec ::

Telefon definitivno ni namenjen da bi noter vnašu kake zapiske ali nevem ka !
PRaviš da so dlančniki zamudni, mislim d ase krepko motiš jaz ti napisem v palma dosti hitreje kot pa ti v telefon, da ne govorimo o gmotah memorije ki je na voljo!
lp!

BC3 ::

miranpozar, kako maš povezano 8210 in handspringa?
ker men nikakor ne dela email itd. z 8210 in palm3 preko IR, sm pa probu z motorolo (GPRS) pa lepo dela tko da je najbrž telefon kriv?

Lunik ::

t10 ki gre ta teden v smeti. Kupil bom t65.

BojlerTM ::

Kupi kaksnega HPjevga handheld PC(al nek tacga). izgleda tko k kaksna nokia 9210, ampak nima mobitela. Zato pa ima IR in pol gres prek ir-ja ja internet. En prijatelj ga ma, pa N6210 zraven. Kr kul stvarca.

Sj res.. ROK->zagreti PCgameras.. Spomen se poletne sole v MB, ka ga je Anže meu (ce se spomnes..)
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

R0K ::

BojlerTM : fak mi spomin peša 100 na uro....ne spomnem se več :( ...čak v kiri sobi je biu ? oz v kiri skupini ? ker jst se skor nč več ne spomnem, sploh po imenih.....
....ja zdej sm najdu ed takšen mini notebook ki sm ga jst iskal samo sm najdu samo kao slike prototipa (kr na image.google.com) sam naj bi pršla stavr šele leta 2003 vn :(( ....cene pa tut ni blo....sam je pa stavr zgledala ful ubijalsko...

BojlerTM ::

ROK -> Anže je biu u C++ skupini, za sobo pa se jest nevem vec..(drug stuk desno, druga vrata levo.. tko nek) ena od vrat z viki kremo gor :)
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

borutzi ::

Nokia 9210, za backup pa se palm m505 in siemens s258-O
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

R0K ::

jaja zej se pa spomnem....tist bol tak močn ane ? ......tut sm se spomnu v kiri sobi je biu....sam eno vprasanje...kdo si pa ti ? ker res nevem ? a si edn od tistih ki so bli nasprot moje sobe ?

.....aja, drgac, vrjetno bom jst ubodo nokio 9210, tko kje za vogalom pa bo pod 100k sit....bom že nekak.....

kocba ::

Jaz pa sploh nimam mobitela. In ga tud ne nucam.:))

miranpozar ::

BC3:

Palm OS 3.3 changed the way any serial/IR connections are made to the device. See Palm OS 3.1 and below section following the OS 3.3 section if you don't have at least OS 3.3 installed.

Palm OS 3.3 and higher
Most folks will be using Palm OS 3.3 or higher (Visor owners, see below) as this OS has been out for quite sometime. If you *can* upgrade to OS 3.3, I recommend it highly (go to Palm OS 3.3 Upgrade Page at Palm, Inc.

To set up an IR connection to your phone:
Go to the Prefs application
Set up a new connection under Prefs/Connection. ("New" button)
Set the Connection Method to "IrCOMM to Modem".
Set Dialing to TouchTone
Under details type AT&F&K4 for the Init String.
Set Speed to 57,600 or less
Set Flow Ctl to Automatic.

For a connection via a Cable, perform the above but instead of setting the Connection Method to "IrCOMM to Modem" set it to "Serial to Modem".

At this point, you're ready to go to the Network panel and set up your Network connection as you would a standard connection to a modem. See the documentation that came with your handheld for more information on this (and you'll need ISP specific information from your provider).

Palm OS 3.1 and below
You will need to download the IR Enhanced Library at Palm, Inc.
If you are using a Visor only install the SerialIRPnl.prc and SerIrCommLib.prc from this download, if you install the other files then the Visor will die a painful death and a hard reset will be needed. (This is because the AMX and IrLib are in the visors ROM)

Once all the files are installed, got to Modem in Prefs.

Select the following:
Modem: Custom
Speed: 9,600 bps
Speaker: Anything
Flow Ctl: Automatic
Country: Other (This is important. It will not dial unless this is set to "Other")
String: AT&Z
TouchTone

Now goto Serial/IR in prefs, Select "Serial via Infrared" When hotsyncing via a serial cradle, you will need to change this back to Cradle.

Now set your network up as appropriate (The same as your PC connection to your ISP)

Enable the IR on your mobile.

At this point, you're ready to go to the Network panel and set up your Network connection as you would a standard connection to a modem. See the documentation that came with your handheld for more information on this (and you'll need ISP specific information from your provider).

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Zgodovina sprememb…

BC3 ::

thnx, bom probu v kratkem:)
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

jetam ::

OldSkul ::

Jaz mam erika T18 in to že 3 leta.Je že čist sfukan, tko da kmalu dobim T68!

R0K ::

jst sm se pa po kr dolgem premisleku odloču da bom kupo Nokio 8310, tam za vogalom za dobrih/slabih 500dem....pa mogoče še v prihodnosti (sredina/konec leta 2002) še dlančnik da bom to oboje povezal, ker se nokia in palm super razumeta.....
....sadjar : nebit preveč naiven in vrjet vsem opisom po netu, kjer (pre)močno hvalijo t68 ! njegov barvni ekranček je zelo požrešen pa še zelo kičasto izgleda....čeprav je 256 samo to je PREVEČ ja tako majhen ekran, ker je vse preveč natlačeno (moglo bi bit največ 32-64 barv).....tudi mene je zanima nakup tega mobiča, samo sem si premislil....in prešaltal na N8310...pa še dost cenejša je...

OldSkul ::

Mislim da si se zajebu, glede na to da potrebujem dober mobilnik da ga bom imel 3 leta recimo!
Pa jaz osebno prisegam na Erike in ne na Nokie ker se mi zdio kar neki pa premalo funkcij glede na t68!

R0K ::

3leta !! are u crazy ?!

...čez tri leta bo ta tvoj t68 nekaj takega kot je v sedanjost N5110...torej uporabna še samo ena funkcija - klicanje....ti neveš kako gre tehnologija, naprej..kupiš mobitel, čez en teden pa že pride nov, bolši, ki ima 3 fukncije več kt tvoj.....poznam veliko folka ki menja po recimo 5-6mobitelov na leto (vsaka 2-3mesce)....

MaD_Mavr0 ::

Osebno lastim t-28 zaenkrat; čist O.K.;
Vendar zamenjal ga bom pa definitivno z T-68

R0K ::

no sej to je vaša izbira....vsak ima svoj okus, in vsakem sede en telefon, ki drugem pač ne .... mene prav zanima če ima ta t68 iste probleme z brenčanjem kot t65, ker zaenkrat še nobenga ne poznam ki bi meu t68 da bi ga vprašal.....

....aja, sem že slišal nekatere ki govorijo da si bodo kupli sonyericsson t65/t68, kar pa sploh ni res ! ker bo firma SonyEricsson začela prodajat svoje produkte šele v spomladi leta 2002....

BC3 ::

kamot bi meu zdle še telefon star 3 leta pa mi ne bi nč mankal
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

R0K ::

BC3 : Torej bi imel Reglo 1...a še poznaš koga s tem telefonom ? jst niti enga....aja pa takrat so delal še tut tist mobič Philips Diga, ki pa ga tut zle nima več noben....

zetko ::

Sam mam t65 in ga tut zlo priporočam, k tist brenčanje sploh ne mot tolk k eni nabijajo. Itak pa so brenčal usi ericssoni, ki sem jih mel do zduj u rok. Ta pač mal bl brenči zarad večjiga ekrana. Drgač pa za ta dnar ne boš dobu bolšega telefona.
Living it another way.....

alien-w ::

Jest mam n8210, priporocam pa n8310 zaradi HSCDja in GPRSja... IR pa itaq zakon!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512438 (8607) Azrael
»

Kje v trstu pocen nokia

Oddelek: Loža
121395 (1206) rap3r
»

Kako do skrite igre

Oddelek: Novice / Igre
102147 (2147) NoUse4AName
»

Nokia 7650

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
153110 (3110) R0K
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705384 (4797) Morpheus

Več podobnih tem