» »

dobra duša s prenosnikom

dobra duša s prenosnikom

softwar66 ::

Rabim pomoč. V prejšnji temi sem žalostno oznanil, da mi je crknil prenosnik. Lahko nekdo, ki ima prenosnik ali pa ve kaj se zgodi, vzame ven disk, prižge prenosnik in pove kaj javi ali se na zaslonu prikaže kaj in ali kaj piska. Enako naj prosim stori z ramom in sporoči. Mislim, da je vse skupaj 5 min dela.

Zanima me ali prenosnik brez diska ali rama javi, da mu nekaj manjka ali se celo ugasne. Če kdo ve ali se prenosnik brez procesorja zažene pa naj tudi sporoči.

Hvala že v naprej.

opeter ::

Če dobro vem, se računalniki brez procesorja ne zaženejo. Brez RAM-a pa bi morali, vendar pa baje izpišejo napako. Samo tole za informacijo. Upam, da bo kdo, ki ti bo ustregel to željo, sam namreč nimam notesnika.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ender ::

Če ti na prenosniku crkne disk, bi se računalnik moral zagnat, vendar bo BIOS izpisal napako pri zaznavi diska (sem že večkrat videl). Če je problem s procesorjem, namizni računalniki ponavadi piskajo, pojma pa nimam kako je s prenosniki. Če je problem v RAMu, je podobno (kadar RAM ni vstavljen), ali pa stvar zmrzne (kdaj je odvisno od tega, kje in koliko napak je v RAMu).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410157 (7940) Tac20
»

Prodati hladilnik Eskimu? Ni problema! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
699339 (5447) ombre
»

Hitachijev novi favorit

Oddelek: Novice / Diski
344483 (3286) Brane2
»

Nič več golih računalnikov na Kitajskem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
858569 (6414) 64202
»

Microsoftu ni všeč, da se prodajajo računalniki brez operacijskega sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
999945 (7118) Smorny

Več podobnih tem