» »

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Chemtraili ali "kemični repi" so neobičajne sledi za neidentificiranimi reaktivnimi letali

Temo vidijo: vsi
««
26 / 29
»»

$%&/() ::

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ka...

Branja komentarjev ne priporočam, rage guaranteed.

jest10 ::

npr. se spomnim, ko so ta letala spuščala kondenz se je le ta sproti izginjal, sicer ne takoj, ampak mnogo hitreje kot chemtraily, ki pa ostajajo še kake pol ure v zraku, potem se pa še tvorijo v zelo čudne oblike.

Slab spomin imaš, to je očitno.

imagodei ::

The Player je izjavil:

Teli chemtraily so ena velka uganka, eni pravja ja drugi ne, kaj je res je težko vedeti.

Sploh ne. Fizika je jasna, zgodovina tudi. Contraili so z nami že od prvih letal dalje (to potrjujejo posnetki in slike), kar tudi ni čudno, ker gre za naravni fizikalni pojav.
- Hoc est qui sumus -

Ramon dekers ::

Ok gremo od začetka če ste tako pametni:
1. Je kdo opazoval letalo pri spustu in vzgonu kaj se dogaja z njim
2. Na kateri višini (približno) naj bi začeli spuščati te kemikalije
3. Koliko kemikalij sploh lahko gre v tak avion, če računamo da so letalski prevozniki že pri prtljagi strikntni in ti računajo 1 kilo tudi do 10EUR in več...
4. Je kdo opazoval še druga letala poleg potniških?

Me pa zanima bolj prvi odgovor.

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

Najujši chemtrail je, ko poleti kmetje na poljih zažigajo krompirjevko. No pa kadarkoli katerikoli vrtičkar zakuri nagrabljeno suho travo in sorodno gnilo kramo na svojem vrtu. V tistem dimu je pa res cela juha raznoraznih organskih kemikalij ... medtem ko je v izpuhu motorja z notranjim zgorevanjem mogoče precej natančno izračunati, kaj vse je v njem poleg vode.

Matev ::

the player
Lahko rešiš letino pred sušo ali točo, lahko pa jo uporabiš za destruktivne namene in povzročiš poplave ali točo v velikosti lubenice.


še vedno čakam na link o toči v velikosti lubenice

4kik4 ::

sicer nevem kaj je res pa kaj ne o teh chemtrailih, samo tole dejansko zgleda kot nek patent, ali kdo ve, če je tole kaj kredibilen link?

http://www.google.si/patents?hl=sl&lr=&...

Mipe ::

Ne, najhujši chemtrail je ta, ki prihaja iz ust teoretikov zarote.

jype ::

4kik4> sicer nevem kaj je res pa kaj ne o teh chemtrailih, samo tole dejansko zgleda kot nek patent, ali kdo ve, če je tole kaj kredibilen link?

V praksi ne deluje.

The Player ::

Joj, kok ste smešni s temi komentarji kle, se sam smejim lahko :))

me tuki neki napadate in sam svoje mnenje povem pa me že označte za teoretika zarote, LOL, zakaj potem sploh obstaja tema, če mate itak Vi prav? Skregan z logiko. A je pol namenjena tema trolanju?

Kdo sploh pravi, da tisto kar sem napisal sem izjavil jaz. Vse kar sem napisal se nanaša na dokumentarec, ki sem ga prilimal, se pravi linkal sem skoraj vse in sem dal vir kot hočete.

glede toče je link tu:

mladinska enciklopedija znanosti/Annabel Craig, Tehniška založba Slovenije, 1994
največji kos toče, ki je kdaj padel na zemljo, je bil velik 19 cm in težek 785g, kar je velikost melone (male lubenice)


drgač pa pogoogli pod imenom hailstone in boš dobil takoj ven, če se ti ne bo dal it v knjižnco po to knjigo.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

The Player je izjavil:

zakaj potem sploh obstaja tema, če mate itak Vi prav? Skregan z logiko. A je pol namenjena tema trolanju?

Tema obstaja zaradi trolov, ki nimate prav.

The Player ::

jest10 je izjavil:

The Player je izjavil:

zakaj potem sploh obstaja tema, če mate itak Vi prav? Skregan z logiko. A je pol namenjena tema trolanju?

Tema obstaja zaradi trolov, ki nimate prav.


popravek: "ki nimajo prav"

Še enkrat povem, da nisem nikoli trdil, sem samo povzetek dokumentarca naredu. Tud polovica stvari k sm jih postov, si jih ljudje sploh niso pogledal, ampak sam pr svojem skos vztrajajo.

Js sm pač sam omenu svoja opažanja in pričakoval mal bolj konkretne odgovore na svoja vprašanja.

Sj men je itak vseen. Nej se tema zaklene, kot pravi Jype: smo že prišli do 100% odgovora in ni potrebe da tema še živi :)

jype ::

The Player> Tud polovica stvari k sm jih postov, si jih ljudje sploh niso pogledal, ampak sam pr svojem skos vztrajajo.

Ker si postal neumnosti, ki jih nimamo časa gledat.

Največji vulkan na svetu je po tvoje torej delo afganistanske obveščevalne službe?

Senitel ::

Tole:

The Player je izjavil:

Še enkrat povem, da nisem nikoli trdil, sem samo povzetek dokumentarca naredu.

Se nekak ne sklada s tem:

The Player je izjavil:

Js sm pač sam omenu svoja opažanja in pričakoval mal bolj konkretne odgovore na svoja vprašanja.

Razen, če je tvoje opažanje, da je en kup folka preplonkalo fiziko v osnovni šoli.

Matev ::

največji kos toče, ki je kdaj padel na zemljo, je bil velik 19 cm in težek 785g, kar je velikost melone (male lubenice)


in kje je link da je ta kos bil ustvarjen kot si ti trolal...
?

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bluefish ::

Naj me koklja brcne, če je tale stric dejanski inženir. Bi namreč pričakoval neko objektivnost in ne obtoževanja in domnevanja vse počez.

Ah ja.

Šimpanz ::

Kaj pa ima vojska z raziskavami ali nekdo prši snovi iz letal. A bo naslednjič tankovska divizija preverjala tovornakarje če vozijo na kurilca. Tip je usekan.

globalna80 ::

Kot je poročal švedski časnik Katrineholms Kuriren:
Voditeljica švedske stranke zelenih Pernilla Hagberg priznala, da so strupeni ''chemtraili'' resnični in ne divja teorija zarote.

Po mnenju Hagbergove je zapraševanje neba združena operacija vojne obveščevalne službe ZDA (CIA) in službe za narodno varnost ZDA (NSA), kot tudi švedske vlade v svoji lastni državi, z namenom spreminjanja atmosferskih pogojev z namernim pršenjem aerosolov. In v tej ''nevarni'' mešanici aerosolov so vsebovane različne kemične komponente, virusi in virusni delci, kovine kot aluminij in barij, za kateri je že bilo dokazano, da se kopičita v vodnih zajetjih in zemlji po vsem svetu. (http://chemtrails.cc/)


http://www.zazdravje.net/aktualno.asp?n...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

dzinks63 ::

Voditeljica švedske stranke zelenih Pernilla Hagberg priznala, da so strupeni ''chemtraili'' resnični in ne divja teorija zarote.


Letala nimajo prečiščenega izpuha kot recimo avtomobili po euro6 normativih. Iz letalskega motorja gre vse direkt v ozračje, kaj vse se tam najde je vsakomur jasno, kateri se spozna na organsko kemijo. Da bi v gorivo dodajali barij, aluminij za zastrupljanje vsega živega na zemlji, so pa še vedno sanje in halucinacije "zelenih".

bluefish ::

Potem pa človek prebere dejansko novičko na strani omenjenega časnika in vidi, da ženska prodaja en navaden BS, obstoj chemtrailov pa "argumentira" s parimi stavki, brez dejanskih dokazov ali česa podobnega. Torej, na ravni običnih teoretikov zarot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Hayabusa ::

bluefish je izjavil:

Naj me koklja brcne, če je tale stric dejanski inženir. Bi namreč pričakoval neko objektivnost in ne obtoževanja in domnevanja vse počez.

Ah ja.

http://cobiss4.izum.si/scripts/cobiss?u...

http://www.ro.feri.uni-mb.si/predmeti/s...
-> foto galerija - demonstracija el. kolesa Mihaela Simiča

http://www.ro.feri.uni-mb.si/predmeti/s...


Če geoinženiring ne obstaja, zakaj potem "U.N. urged to freeze climate geo-engineering projects" ?
Je Reuters dovolj kredibilne vir, za razliko od raznih "wearechange" ?
http://www.reuters.com/article/2010/10/...


http://www.desmogblog.com/2012/12/07/un...
UN Climate Delegates Agree on Something: Geo-engineering Is No Solution

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

jype ::

Eh, to ne pove ničesar. Tudi Kononenko je dober inženir in znanstvenik kar se tiče strojnega učenja, pa ga vseeno biksa z blazno neznanstvenimi rečmi.

bluefish ::

Reuters le omenja projekte ter raziskave, nič konkretnejšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Hayabusa ::

http://www.fas.org/sgp/crs/misc/R41371....
stran 29
Stratospheric aerosol injection

Stratosphere @ Wikipedia
At moderate latitudes the stratosphere is situated between about 10–13 km (30,000–40,000 ft; 6–8 mi) and 50 km (160,000 ft; 31 mi)

Ravno primerna višina za letala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

jype ::

Ja. Vprašanje je, zakaj tega nihče od osebja, ki skrbi za letala, nikoli še ni videl.

bluefish ::

Za kaj točno naj bi bil to dokaz?

V smislu idej ter patentov se je pojavila tudi zamisel o shranjevanju CO2 v trdno agregatno stanje in nato shranjevanje na dnu ocena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

globalna80 ::

Zadnje čase imamo sila redke zelo jasne sončne dni, nebo je vse bolj megleno.

Znanstveniki so našli novo rešitev, s katero bi Zemljo ubranili globalnega segrevanja. V ozračje bi izpustili delce, ki bi odbijali sončno energijo nazaj v vesolje, modro nebo, ki smo ga vajeni, pa bi postalo skoraj belo.


V ozračje bi spustili drobne delce, ki bi odbijali sončno energijo


http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivos...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

Popolnoma nekredibilen vir.

globalna80 ::

jype je izjavil:

Popolnoma nekredibilen vir.


Carnegie Institution for Science |
Geoengineering: A Whiter Sky

The Department of Global Ecology was established in 2002 to help build the scientific foundations for a sustainable future. The department is located on the campus of Stanford University, but is an independent research organization funded by the Carnegie Institution. Its scientists conduct basic research on a wide range of large-scale environmental issues, including climate change, ocean acidification, biological invasions, and changes in biodiversity.


http://carnegiescience.edu/news/geoengi...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Oberyn ::

bluefish je izjavil:

V smislu idej ter patentov se je pojavila tudi zamisel o shranjevanju CO2 v trdno agregatno stanje in nato shranjevanje na dnu ocena.

Patent? No, če pogledam rahlo v desno skozi okno, kaj vidim? Mislim, kaj vidim podnevi, ne točno zdajle? Vidim 2 kilometra visok kup CO2, shranjenega v trdno agregatno stanje. Kup se imenuje Storžič. Zgleda, da je nekdo že prišel na to idejo.

jype ::

globalna80> Geoengineering: A Whiter Sky

A pa si ti prebral kaj si pejstal?

jest10 ::

Oberyn je izjavil:

? Vidim 2 kilometra visok kup CO2, shranjenega v trdno agregatno stanje. Kup se imenuje Storžič. Zgleda, da je nekdo že prišel na to idejo.

Hm... Tukaj je rahlo kemijsko vezan>:D

swamigi ::

Danes je na nebu lep primer"belega neba "
Le pogledat je treba....

bluefish ::

Res je, vreme je zanimiva reč.

jype ::

Ja, oblaki so.

Matev ::

jaz pa vidim zajce na nebu

globalna80 ::

Vreme danes je bilo tako:

Pogledal v nebo in vidim svetlo belino. Čez to belino se je dalo videt nekaj oblačkov in zamegljeno Sonce, ki je pošiljalo razredčene sončne žarke. Modrega neba nikjer.

Namesto modrega neba z oblaki sem videl belino z oblaki.

jype je izjavil:

globalna80> Geoengineering: A Whiter Sky

A pa si ti prebral kaj si pejstal?


Da. To je vir s katerega je bil povzet tisti članek iz 24ur. Geoinženiring za ustavitev globalnega segrevanja: Bolj belo nebo

http://carnegiescience.edu/news/geoengi...
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Namesto modrega neba z oblaki sem videl belino z oblaki.


a zajcev pa nisi opazil

kako to?

bluefish ::

globalna80 je izjavil:

Da. To je vir s katerega je bil povzet tisti članek iz 24ur. Geoinženiring za ustavitev globalnega segrevanja: Bolj belo nebo

http://carnegiescience.edu/news/geoengi...
Angleščina pa ni ravno tvoja močna točka, kajne.

One idea for fighting global warming is to increase the amount of aerosols in the atmosphere, scattering incoming solar energy away from the Earth’s surface. But scientists theorize that this solar geoengineering could have a side effect of whitening the sky during the day. New research from Carnegie’s Ben Kravitz and Ken Caldeira indicates that blocking 2% of the sun’s light would make the sky three-to-five times brighter, as well as whiter. Their work is published June 1st in Geophysical Research Letters, a journal of the American Geophysical Union.

V tem tonu tudi nadaljevanje sestavka.

JanK ::

Mipe je izjavil:

Ne, najhujši chemtrail je ta, ki prihaja iz ust teoretikov zarote.


Ne, ne, moramo biti natancni - to je hot air - seeing as they are so full of it :)
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Mipe ::

Očitno ti nos ne dela - vroči zrak ne smrdi kot kuga ;)

Ko smo že pri smradu, ga je danes bilo dosti v zraku... So kmetje v navezi z iluminati/NWO/židi/JJ/komerkoliže po travnikih razpečevali neke sumljive kemikalije.

globalna80 ::

Nad Ljubljano lahko danes opazite zanimive črte ampak ne tiste navadne, ki jih za sabo puščajo aviončki. Sprva so sicer skoraj identične črte, s to razliko da po nekem času te črte ne izginejo ampak se širijo v megličaste oblačke.

Na nebu danes delajo črte v obliki križev, kvadratov, ki se postopoma širijo.

Kar poglejte. Ampak ne čez okno, raje pejte ven se 100x bolje vidi big picture.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Nič posebnega, poletje je tu, tam gor so drugačne razmere kot pozimi.

Šimpanz ::

Ja ziher spet ameri kaj prašijo ane :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Šimpanz ()

jype ::

globalna80> Na nebu danes delajo črte v obliki križev, kvadratov, ki se postopoma širijo.

Krneki.

Mipe ::

Ziher je nek razlog za temi contraili:

globalna80 ::

Contraili izginejo. Poleg tega se kemične sledi chemtraili spuščajo iz dodatno namontiranih orodij za to. Sodeloval naj bi Nato v sodelovanju z vladami in vzrok naj bi bil uradno globalno segrevanje.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tlozej ()

Mipe ::

Japajade. In svizec zavije kemikalije v folijo...

globalna80 ::

Kot sem napisal, vse kar je potrebno je da greš danes ven in opazuješ 20 minut ali več te črte. Contraili izginejo, chemtraili se širijo. Nobenemu ni treba verjeti, sam imaš danes ob takem vremenu priložnost.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein
««
26 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija na prvem mestu po pogostosti googlanja izraza "Chemtrails" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012637 (9963) dzinks63
»

Ameriško vojaško letalo po nesreči ohromilo civilni informacijski sistem za kontrolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3713471 (9664) pegasus
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233771 (2612) stb
»

Zaprt zračni prostor

Oddelek: Problemi človeštva
284210 (3398) poweroff

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410217 (8369) imagodei

Več podobnih tem