» »

VIA 4 in 1

VIA 4 in 1

nytro ::

zanima me če tud vas upraša po enih gonilnikih po inštalaciji teh via driverjev pravzaprav po ponovnem zagonu računalnika pol pa nevem kere izbrat.

krucymucy ::

ja v 9x winsih res sprasuje po gonilnikih - jih pa tud sam najde, če klikašnaprej - v mapi c:\windows\system32\viamach.inf
NE me za besedo drzat - ampak so pa nekje v winsih!!!

spacejam ::

mene recimo vprasa za ide master drivers....pogledam boljse in SCASI ke neumnost saj sploh nimam SCASI voidila in tam se mi pojavi error pod DEVICE MENAGER. sem ga skinu in stvar vseeno dela brez tezav.
Space-jam Team & Co.

krucymucy ::

Meni zacne delat neumnosti če instaliram IDE bus driver!!! Zadnjo verzijo - naj bi imeli podporo za XP! V w9x dela vredu - v winXP pa mi napiše da mam kar SCSI kontrolerje in mi cez cas pobriše particije na disku sledi pa ponoven format ... a teb tud pri tem al ti pri 4in1?

nytro ::

nevem za xpje ker jih še nimam ampak v win 98 ko me praša tko kot je reku krucymucy in kliknem pol naprej da namesti tiste ki jih najde v winsih. včasih ko sm pa mel še eno drugo plato lih tko z via čipovjem me je pa po ponovnem zagonu sprašvalo po gonilnikih za geforce.
tko da mi ni lih jasno zdej to.

krucymucy ::

nytro: sej tisti ki jih najde v winsih so ta pravi - med instalacijo jih prekopira v mapo windows\... in jih pol tud najde - tko da je kul...

nytro ::

Ok!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190296235 (23892) Skrat
»

Novi računalni...problemi z windovs XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
71209 (1117) r5r
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246672 (20349) R33D3M33R
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
606149 (5043) LordWorm
»

Imate 5 min. časa, da sesujete Win Xp

Oddelek: Operacijski sistemi
343691 (1811) SkIDiver

Več podobnih tem