» »

nero - snemanje

nero - snemanje

pmodic ::

kako naj v nerutu napravim, da mi bo prepoznalo cd rekorder. Ko izberem "choose recorder" mi izbere nekakšen image recorder.

freejack ::

Image recorder opcijo v bistvu opravlja tko al tko sam cd rom, torej ti cd-writerja sploh ne prepozna oz. najde, je pa vprašanje zakaj? Teh težav sam sicer nimam,.. Ti ga OS prepozna? Če ja, uporabljaš referenčne gonilnike (iz OS baze?/samostojna instalacija gonilnikov)? Hmm, če pa kljub temu ne prepozna pekača, potem obstaja možnost, da ga Nero ne bi podpiral, mogoče? Če je temu tako, bi lahko poizkusil namestiti pekač kot pekač neke druge znamke ali serije, upajoč, da ne bodo Winsi imeli nič proti in pa da ga bo Nero prepoznal...Žal je v največ primerih rešitev v eksperimentiranju...Ima še kdo drug kakšen predlog?

rap3r ::

Hm ja tud jz sm mel ta problem! A maš slučajno Nero 5.5.6.4?!! Men se je v tem nerotu pojavu problem! Zdej jz ga nism uspel odpravt, ker se mi je disk pokvaru in zdej mam na nov naložene winse, in pa 5.5.5.1, tanovga pa glih dol vlečem! Tko da nevem če ga bo najdu! Kaj si mel pa prej inštaliran? Men je ne se zdi od roxia easy cd creator nagaju tko da mogoče zato!:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Kekec ::

Mogoče bi pomagalo če bi še povedal katero peč imaš !

Borci ::

Jaz imam TEAC-a 8/8/32, WinXP in se mi tudi včasih zgodi, da ga ne prepozna. Potem zaprem Nero-ta, ter ponovno odprem. To delam tako dolgo, da ga prepozna. Včasih tudi to 10x. Pojavljajo pa se različna sporočila, enkrat se pojavi okno, v katerem je samo Image Recorder, drugič sploh nič ne napiše, včasih pa celo, da nimam privilegijev - imam pa administratorsko geslo.
V čem je "fora", še nisem "pogruntal".

rap3r ::

Jz sm pa zdej pogruntu, da mi ga zazna v 5.5.5.1, sam mi pa nedela DAO-disk at once!!!;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Wox ::

Če koga zanima kaj več o ASPI layerju in njegovi namestitvi na sisteme z WinME/2k/XP, si naj prečita tole.

pmodic ::

imam lg 8160B

rap3r ::

Je*********, pof**** nero!!! Sploh mi noče snemat z DAO!!! In to je v 5.5.5.1 delal! K sm pa 5.5.6.4 naložu, mi ga pa ni pol prepoznal pa sm dal 5.5.5.1 nazaj in zdej pa tko da noče DAO pa še clonecd mi en PM pof**** recorder eror!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1;((;((;((;((;((;((;((;(( Vrgu ga bom čez okn, pa tud čez zaprtga če bo treba!!!! DELI TI KIŠTA ENA! Aja mi lahk kdo pove kako bi se dal complitely deinstallirat nero 5.5.6.4!?>:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

--Switch-- ::

Veš kaj probaj nardit.Downloadaj iz www.ahead.de dodatek(file) WNASPI32.DLL.In ga inštalraj tam kjer maš nerotov directory.File najdeš pod download bolj spodaj.To naj bi bili najnovejši driverji za Nerota(za WinNT/2000/XP.
Jst sem s tem rešu problem.

--Switch-- ::

rap3r ::

JA bom probu upam da bo deloval, aja pa tud na xpjih mam aspi inštaliran! Disk hitrej dela!!:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Kriko ::

Jaz imam TEAC 8x8x32 in mi že od prejšnjih verzij Nero vedno prepozna pekač. Za TEAC-e ima drugače odlično podporo. Nekaj drugega vas zajebava, verjamem da ste ASPI namestili ker drugače bi vas Nero že pri zagonu opozoril.
Lahko probate na strani download-at TEST CD ali CDROM.CFG file (na dnu strani) in na ta način probat da nero prepozna pekače!! Samo navodilom sledite.
Mislim pa da če ne prepozna TEAC-a je nekaj čudno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

rap3r ::

Ej fantje sam še neki mi povejte! A mate mogoče XP, in imate inštaliran IDE miniport driver od vie? Če mate, si potegnte dol najnovejše via driverje za plato, deinštalirite IDE miniport driver, in vola! Stvarca deluje!:):P
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

--Switch-- ::

Kriko kaj nisi vidu da sem mu jst isto povedal dej malo poglej poste preden se začneš vmešavat v debato.

Kriko ::

--Switch-- in pmodic
Ne mislim se z tabo kregat ker si prepameten za nas.
Ampak vseeno, ker je fant nekaj vprašal mislim da določene stvari ne pozna in mu hočem čim natančneje razložit zadevo. Če mu bojo razlagali tako kot t,i ki pravijo je ASPI.DLL driver za Nerota, bo imel težave dokler se bo ukvarjal z računalnikom.
Najprej si malo preberi kaj je in zakaj se sploh rabi ASPI! Tega ki ga ti uporabljaš za Nero-ta ali nekateri za CD Creator je le ALTERNATIVA aspi gonilnika!!

Pmodic!
ti je ratalo odpravit problem??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

Smorny ::

pmidic - katero verzijo nerota uporablaš? Jaz sem si pred kratkim namestil ratail različico, ki mi je delovala le s rekorderjem h kateremu je bila priložena.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

pmodic ::

ma ni mi ratalo. sem obupal :)) zaenkrat sedaj kr v windows explorerju snemam. vseeno hvala za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nero overburning

Oddelek: Pomoč in nasveti
111046 (827) Pisk
»

Teac RW 24x

Oddelek: Pomoč in nasveti
171382 (1078) Dirkac
»

Problemi s pečico

Oddelek: Strojna oprema
7920 (753) Tomi
»

Problemi z CDRW Teac 516EB in nerotom v XP-jih!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10939 (815) Paramedic
»

WINXP in snemanje CD ?????

Oddelek: Programska oprema
151223 (1003) Mr.B

Več podobnih tem