» »

Težava v BlueVoda

Težava v BlueVoda

MihaFirst ::

Za štos sem učeri potegnu ta program dol, in ko sem dokončal web page sem ugotovil, da jo lahko publishiram samo, če mam njihov plačniški account! Če pa shranim kot html, pa mi sami čudni znaki ven pridejo...

Kaka ideja?
www.gamma.si

ManyMan ::

ej iste tezave sem imel jst ne daleč nazaj, in se odpravijo samo z nakupom protora na njihovem serveru

#000000 ::

Ja sej v tem je fora, na izi način 'nakaj klikov in stran je gotova' in fino je tako, kdor pač hoče priti do svoje web strani, in noče za to plačat nekomu da mu jo naredi, sam pa je prelen da bi se naučil, ter jo naredi sam, takšnim ostanejo taka in podobna orodja, ki pa seveda niso zastonj, kaj sta mislila da bodo tok dobri in vama za đabe omogočli to zadevo. ??? Tako pač je, lenobe nikjer ne podpirajo, vsaj zelo neradi, če pa že je to treba plačat. Brez zamere. LP

MihaFirst ::

sej zdej sem našu rešitev:

desni gumb, HTML source (al neki takega) in maš kompletno kodo ki jo kopiraš v notepad, tam na novo napišeš kodo za slikce in to je to! :D
www.gamma.si

jubax ::

a ne bi blo lažje če bi stran lepo odprl u mozili pa bi stisnu ctrl+s?

ManyMan ::

ZGUBA ti si res ena zguba, ves kskna je razlika med source in tvoje ctrl+s NOBENA... Drgač Edward se kr začni kakšne druge programe učiti priporočam ti

jubax ::

ctrl+c ni enako kot izvorna koda
to ti shrani celo stran na računalnik in ti ni treba nič spreminjat kode

vilig ::

To se je lepo dalo narediti do verzije bluevoda 6.6.2 ( v zip obliki ga je 3M) Sem takrat pol pogledal še ene par updatanih verzij, pa ni bilo kakih hudih pridobitev, zdaj pa že dolgo nisem preverjal)
Delam pa vzporedno še z salteco flash za fleše in animated gif animator.

Vse, kar je treba dati na strežnik, se nhaja v mapi
C:\Documents and Settings\ime računalnika\Local Settings\Temp\htmltest

Jaz zato vse strani delam s to verzijo.
wilko domača stran
BF2 stran klana [BUM]
willy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vilig ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako združiti 2 sliki v 1?

Oddelek: Pomoč in nasveti
284375 (3674) Vice
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071019 (27614) DJ Beat
»

Novi word - dobljen skupaj z Visto

Oddelek: Programska oprema
443582 (2935) ender
»

drsni trak na strani

Oddelek: Izdelava spletišč
202028 (1750) Yunai
»

Visual Studio 2005 Beta 2

Oddelek: Programska oprema
371552 (1062) [MYTiX]

Več podobnih tem