» »

Dirkanje z formulo

Dirkanje z formulo

Klemenn ::

iščem kakšno igrico v kateri dirkaš z formulo.

po možnosti kej novejšega.

kaj priporočate?
  • zaklenil: Tilen ()

tomii83 ::

Ja zdaj bo naslednje leto Codemasters izdal formulo s tekočo sezono,sicer pa imaš F1 Challenge '99-'02 zadnjo ampak še vedno kul simulacijo formule in nato Grand prix 4 ki je prav tako odlična formule vendar pa ima sezono 2002.Sicer pa imaš formulo tudi v igrah kot so Toca Race driver 3 ter Race 07.

jype ::

LFS

Meizu ::

LFS definitivno najboljša in najbolj realna simulacija zaenkrat.

tomii83 ::

Ja sem igral že vendar samo demo,in se mi zdi da je to prvi pravi Gtan Turismo za pcje tako kot Forza za Xbox vendar škoda da se ne da dobit v trgovini.

Meizu ::

Preko Paypala nakaži na njihovi strani denar in boš dobil licenco za uporabo. Drugače greš pa vedno lahko na travnik pogledat, sam tukaj pa ne smemo in tudi ne bomo o tem debatirali.

DOOM_er ::

+1 za LFS zaradi nje razmišljam o nakupu volana :))
Robots will steal your job. But that's OK

ArYeS ::

Če kdo zainteresiran prodam LFS S2 licenco + dobro ohranjen MOMO v garanciji.

Razlog.. ni stvar zame :) Raje kako Forzo igram

jype ::

LFS brez volana je praktično brezveze (če nimaš analognih in ločenih osi za plin in zavoro, ne moreš normalno vozit), z volanom je pa samo še izjemno zajeban :)

White&Nerdy ::

LFS brez volana je praktično brezveze (če nimaš analognih in ločenih osi za plin in zavoro, ne moreš normalno vozit), z volanom je pa samo še izjemno zajeban :)



Meni je vsaka dirkačina brez volana ali Joypada BV. ;((

DOOM_er ::

jst mam joystick slider pa miš. Je pa res da ne morem s kkšnimi z zadnjim pogonom špilat, sam formulo v8 pa ostale formule, pa tist najslabši šrot
Robots will steal your job. But that's OK

tomii83 ::

Kaj za LFS rabiš samo ključ da dobiš licenco?Sicer pa sta zame najboljši simulaciji Toca in Gran Turismo.

__Devil__ ::

+1 za LFS, jo igram že par let brez volana pa mi je zakon, licence pa nimam, niti prek hamachi ne znam naret. Tako pač single player igram ker mi je ZELO dobra fizika =).


Mogoče kdo že ve kdaj pride LFS 3? nekaj sem slušal da so jo omenjali septebmra mogoče lai nekaj takega?

Pa, če je že novi scirocco zunaj za lfs s2 ?

DOOM_er ::

ne še. Bojda pride z s3 :)), ko dobim plači al pa 150 € viška si kupm momota + licenco za LFS
Robots will steal your job. But that's OK

__Devil__ ::

ne še. Bojda pride z s3 :)), ko dobim plači al pa 150 € viška si kupm momota + licenco za LFS


amm.. Nebi pogledal malo po bolhi? jih maš že od 60€, tudi za 70€ se najdejo ki še jih niso uporabljali oz. so samo sporbali, novi skoraj pač.

Sicer pa je tale lfs s2 že dokaj stara igra in se še ljudje kar veliko zanimajo zanjo.

ABX ::

iščem kakšno igrico v kateri dirkaš z formulo.

po možnosti kej novejšega.

kaj priporočate?


Prave simulacije F1 so hudo zahtevne in boš moral imeti reakcijski čas muhe.

Jaz ti priporočam LFS in rFactor, ter nakup volana Logitech Driving Force GT, ker ima dober price/performance ratio.

LFS demo ima neomejen multiplayer z tremi avti in 2 progi, če se ne motim. Če te potegne 50% licenca je ene 10-15E. Brez volana pa ne boš imel za burek.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

__Devil__ ::

Kateri volan pa pa najbolj primeren za lfs s2? da se "vživiš v igro?

btw. men bi blo zakon, če bi bli taki sedeži da, če bi se zaleto bi te treslo :P

ABX ::

Kateri volan pa pa najbolj primeren za lfs s2? da se "vživiš v igro?

btw. men bi blo zakon, če bi bli taki sedeži da, če bi se zaleto bi te treslo :P


Logitech Driving Force GT, kot sem že omenil, imaš pa kar hočeš, omejitev je tvoja denarnica.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

__Devil__ ::

a ni tale samo ps3? vsepovsod piše samo za ps3. Drugače pa dobim logitech momo racing wheel za 50 oz. 45€ =)

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184400 (3237) Buggy
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746411 (3527) __Devil__
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210462 (6718) frenk
»

dirkaške igre

Oddelek: Igre
273043 (2433) globoko grlo
»

live for speed multiplayer (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
623120 (2351) PrimozR

Več podobnih tem