» »

dej čekiri tole

dej čekiri tole

Tic ::

Das is majn case mod:link
Any comments??:D
persona civitas ;>

Heisenberg ::

sejj kul sam nimas niti ene slike ki bi pokazala celo skatlo, pa fukn te kicaste nalepke dol pokvarjo stvar .... pa postrihi ga :D

Tic ::

Slike rox, no way da jih dam dol.:D
Pa barvou ohišja tut ne bom!
persona civitas ;>

Heisenberg ::

....moje mnenje....


malce premisli, ena dobra nalepka al 10 brezveznih ?!?!:\

rc-car ::

Valda, prefarbat ga moris nujno! Na crno..

Ce dobim ta vikend digitalca, pol bom tut jest mojo kisto objavu :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Mislim da ne grem barvat, ker se mi neda.
Kdor ni lenuh n slovenec. A uki ste pol vsi antislovenci?:D
persona civitas ;>

R0K ::

Tic : skejtar torej.....kjes dobu te nalepke ? v obsešnu ? ker so KULSKE ....aja pa ohišje je tut kulsko :)

rc-car ::

Pa saj ni treba, da sam barvas!
Jest sem samo snel stranice in sem dal enmu, ki se profesionalno ukvarja s tem za prebarvat na crno! Prislo me je 3k za celo kisto in pobarvan je zelo lepo + svetloba se odbija 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Heisenberg ::

...glede na ohisje ti pripisem starost max. 14 let

R0K ::

DM : lohk bi pogeldu v njegov profil, ane ??
.....drgač men se nalepke ne zdijo nič čudne.....to je tako kot bi ti z veseljem gor po ohišju limal nalepke AMD, Intel, Geforce, .... mamo pač nekateri radi tašne nalepke.....pa še pašejo....ker so skor vse iste barve....

Heisenberg ::

mam jst tut nalepke gor...PCjevske seveda...ne pa kr ene random ala skejtarske

rc-car ::

Kje dobite PC nalepke?
Jest nimam nobene, sem jih pa mislu ene par sprintat, sam te niso tolk lepe...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Ma jst sm tut iskow nalepke od AMDja, Athlona........ Ampak ker je to težko, sm jih dal tiste iz Obsešna. Aja, jst bordaam in skejtam po malem. Drgač star sem pa 14 let. Tko da si imel prav. Mladina torej...:D...lena mladina.... Za ohišje ne dam več pu kurca, k men je važno hlejnje! In shladi ta ku huhu da te srat prime!:P
persona civitas ;>

Tic ::

Malce spremenjena. Sej pol bo bl normalna naslov. Slo-mods.....
persona civitas ;>

rc-car ::

Za to spremembo si porabu pa se manj kot 5 min, a? >:D

Ko jest poslikam mojo kisto ti lahko poslem slike in, ce cs lahk objavis..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tic ::

Jaaaaaa. A boš dal? Pa še kej napisu zravn?!
OK, pa skoz neki spreminjam, kšne zahvale..., kej probavam...:D
persona civitas ;>

rc-car ::

Ja lahko ti jih dam in prekopiram text, ki bo bil na moji strani.. ni problema!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Malecky ::

O.K. men je kišta v pizdi sam je to moje mnenje, nalepke!!! Bljah!!!! Res nima kj delat na kompu sploh pa DCshoe lohk bi bla AMD inside or whatever.

Mrežce za ventilatorje ni tko drago da ne bi???? Pobarvu bi lahko drugače....hm nekje je treba začet sam če bi imel digitalca bi ti pokazal kaj sem jas naredil v enem mescu, si pač še mal mlad:D

Tic ::

Hehe, vidim da nisi prvženec sk8tanja al pa kšnga bordanja. Ko boš, ti bo ta kišta čist ql. Drgač je tuki ta post da se ocejuje štekarje!
persona civitas ;>

Malecky ::

Bordam tko kot ti nikol ne boš, sem snowboard učitelj druge stopnje.

Šaltarji pa ne vem zakaj si tolk komplicirui js mam dva sunona na potenciometer pa je. Drugače pa če se ti da.....

Tic ::

Zgleda da pa sk8tat ne znaš!>:D>:D>:D
Pa sej briga me. Tu se ocenjuje štekarje. Vse kurcanje lepo prezrem, kr nima veze, tako kot tvoje:P:P
DONT WORRY , BE HAPPY.......
lol
persona civitas ;>

Tic ::

Pa men je to najlepš kar sm kdaj vidu. Pa sm vidu že mnogo stvari, k sm po netu iskal prav za to.... Potencijometer je ql, sam je grd!!!>:D
Svaki ljudek ima svoj stajl!:D
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik friza...

Oddelek: Pomoč in nasveti
191259 (975) seljo
»

Disk IBM 7k250 moj najboljsi nakup letos. Priporocam bolj kot karkoli drugega. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25113396 (7293) e-marko
»

Blackmesa HL2 ohišje

Oddelek: Novice / Modifikacije
433086 (3086) DSmidgy
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744336 (3500) Uporabnik
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367850 (6579) luni

Več podobnih tem