» »

Počitnice 2006

Počitnice 2006

planetparty ::

Zanimam se za eksotične države, ni važno kje leži.

Prosim za predloge.

Cena: Čim manj, tem boljše, seveda se zavedam, da to ni glih poceni.

Morada poveste lastne izkušnje?
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Trubadur ::

Jest bi šel takoj na Kubo dokler je Castro še živ, da vidim kako je s socializmom v 21. st.
Berite Thomasa!

planetparty ::

Kuba je glih nadražja izmed karibskih držav, zgleda da je opazovanje modernega socializma drag šport :D

Kak so pa kaj cene, jaz sem zasledil nekje okoli 300k.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Microsoft ::

Jst bi recimo sel na Bahame pogledat Atlantis. So mi taki objekti dokaj zanimivi za pogledat.8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

planetparty ::

Dobro zgleda, kak so pa kaj cene? Ne mislim iti nekam, kjer so cene zasoljene, tako kot na Irskem. 1 pivo 1000 SIT!
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

NoUse4AName ::

Glede kube je popolnoma odvisno kako nameravaš potovat. Če hočeš z agencijo in hotele potem je seveda zelo drago. Jaz sem dal za karto nekje 130000, zraven imel 150000 in hodil po kubi 3 tedne. Od tega sem zadnjih 4-5 noči bil v hotelu, ker je ostalo dovolj in smo se hoteli spočit za pot domov. Drugače smo pa prenočevali v casah (torej pri ljudeh doma ki oddajajo sobe).

smilyxx ::

NoUse4AName: Ne boš verjel ampak mi ravno planiramo potovanje na Kubo. Sicer e ni nujno da bo uspelo letos, samo držim pesti. Šlo nas bo 8 tko da bomo probal tam najet en kombi in potovat po Kubi in se čim bolj izogibat tem turističnim centrom. Kakšne so kej cene življenjskih potrebščin?

Edit: 1000 sit za pivo ni toliko pretirano. Na Norveškem sem že videl pivo ki je bilo v trgovini tudi do 1500 sit. Prav tako je moj oče v Parizu naletel na pivo za 10 eurov.
Save water.
drink beer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smilyxx ()

STASI ::

Pojdi v Egipt v Dahab. Idilična vasica/naselje kjer se je možno potapljati in surfati. Cena 200000 SIt za 2 tedna (HB+prevoz+potapljanje+dva izlet).
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Matty ::

kuba res ni poceni... Letalo ja, je lahko zelo ugodno, sam tam porabis en kup denarja, saj je nategovanje tujcev njihov nacionalni sport.

Koliko denarja pa mislis porabiti?

Zavedati se moras, da je poleti "sezona" in da so letalske tudi malo drazje... Jest sem bil lani poleti v Keniji in Ugandi, se dajo letalske dokaj ugodno dobiti. Potem varianta je Indija, ki je zelo poceni za tam bit, vendar zna biti poleti dokaj neprijetno (vroce in vlazno - razen ce gres v Ladakh).Varianta je tudi juzna amerika, npr. Ekvador, Peru, Bolivija, ki so super za ogled med nasim poletjem, poceni, samo letalske tja so malo drazje... (to sem bil razen Bolivije leta 2001 - mogoce bo pa Bolivija letos padla)

Drugace sem pa nekaj tukaj na http://photomh.blogspot.com/ tipkaru, moras pogledat v arhiv... pa bo Kuba, Afrika, Indija...

delfinus ::

Malezija. 150K Letalska karta. Ostalo zelo poceni. Za relaksacijo priporocam otoke Perhentian. Tale konkretno je Perhentian Besar. Nocitev po osebi okrog 1500 - 2000 SIT v prijetnih in cistih bungalovih na plazi. Morje je zivo, raj za potaplanje in snorklanje. Hrana cudovita, sokovi natur presani, sadje pada z dreves. Guzva - kot na sliki. lp, D.

McNato ::

Jaz bi šel na Bora Bora če bi imel $$$.

planetparty ::

No, da obudim tole temo, zdaj npr. imam 200k na razpolago. kam naj grem, najraje bi sem, samo je drago :(
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umrl je Fidel Castro (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22150544 (45656) stara mama
»

Kuba vključila prvi podmorski kabel za internet

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3211673 (9401) nekikr
»

Kuba dobiva širokopasovni dostop do interneta

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3816632 (14482) nekikr
»

Panoramska slika tropske plaže (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212759 (9963) gzibret
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223350 (115) Pujcek

Več podobnih tem