» »

Se v nezavesti spočiješ?

Se v nezavesti spočiješ?

HyperKiller ::

Torej, ko se zbudiš iz nezavesti, ali si spočit, zmatran al te ni?

whatever ::

Ko sem se enkrat po eni operaciji zbudil iz narkoze bi lahk rekel, da sem bil bolj spočit kot zmatran. Sam tudi pred operacijo nisem bil zmatran, tak da težk kaj rečem.

WarpedGone ::

zelo odvisno od vzroka nezavesti.

po epi napadu na primer, si ko prazna baterija. par dni da prideš k seb.

Edit: no, seveda to ni vedno tko. So napadi ko se komi zavedaš da je neki blo al pa še to ne, do tega da je stanje hudo kritično
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

Eh, imam precej izkušenj za sabo, pa se po nezavesti počutiš ne zaspan, ne naspan ampak popolnoma normalno, morda rahlo omotično, ampak to se v nekaj minutah zbrihtaš.
Iz narkoze sem se pa zbudil zaspan, pa sem potem še par urc zaspal pa je blo kul.
Lahko je biti prvi, če si edini!

HyperKiller ::

Torej spodbujena nezavest nebi bila SleepOnDemand. Smola.
PS: ima kdo kakšne nasvete za namerno spanje? (Baje) obstajajo ljudje, ki si rečejo sedaj bom pa zaspal (kjerkoli pač so) in zaspijo v roku nekaj minut.
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

Phoebus ::

Ma ko sem se jaz zbudil iz nezavesti sem vedno rabil še par ur da sem prišel k sebi, ker sem bil vedno počen kot mina.

gzibret ::

Vedno?!? 8-O

Kaj to pomeni vedno?
Vse je za neki dobr!

Nejc Pintar ::

Spodbujena nezavest ni SOD, ampak tveganje.
@gzibret: Preberi drugi Phoebus-ov stavek.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tear_DR0P ::

moj brat se je zbudil spočit - ene štiri dni pred valeto ni spal več kot uro na noč. po valeti so ga policaji našl u komi. pri zdravniku so ugotovil, da bi napihal 1.0, torej ni bil ravno nažgan. ko sem ga pršu ob 8 zutri iskat, je reku da že dolgo ni bil tko naspan. seveda sm bil razpizdjen hujš ko mama, ker mi gre res na kurac, če se predoziraš v bilo čem.

aja spanje na zahtevo - jst se uležem v posteljo in spim in to moji punci ni najbolj všeč. pa tud kaki cimri kdaj popizdijo, ker se kao začnem pogovarjat, pol majo pa monologe
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gzibret ::

Nejc - kateri drugi stavek?
Vse je za neki dobr!

Nejc Pintar ::

ker sem bil vedno počen kot mina.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Dzuro10 ::

Jaz edino, da sem bil v nezavsti, takrat, ko sem padel skup (ene 3x). Takrat sem bil čist gotov, sem šel samo spat za par urc:D

HyperKiller ::

Mmoje osebne izkušnje so skope. Nič ni trajalo dlje kot je potrebno da gravitacija spravi truplo iz stoječega v -ne tako zelo stoječi- položaj. Takrat ko sem se razmeroma podhranjen pri visoki zunanji temperaturi močno urezal v prst, sem se po nekaj minuth zgrudil, zbudil in potem pojedel nekaj priročnih jabolk. Pa sem šel delat naprej.

Pyr0Beast ::

Mjah, kokr me je enkrat fajn prerukalo, hmm, niti mi ni nevem kako hudo godilo. Zbudu sem se po parih sekundah, malce omotičen, pa poln adrenalina.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mare_ ::

Jst ko sem takrat edinkrat skup padel (vroče, nobenega zraka, nabito poln atrij, pa še za sedet ni blo placa) , je bilo isto kot pri glisti - spat za par ur.

;-) ::

HeHe
jaz sm v šoli vrate iz omarce zlomo z glavo (smo meli fajt)...
amm no k sm se zbudo sem bil mal omotičen, ... ona seronja k sma se pa tepla pa je mislo da sm hin. . .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne morem spati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
589669 (4010) Sabina4
»

(ne)spanje

Oddelek: Loža
474372 (3135) energetik
»

Polifazno spanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
869394 (7103) MrBrdo
»

Kako dolgo brez spanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9813290 (10962) LuiIII
»

Zaspanost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586594 (4986) satfinder

Več podobnih tem