» »

Imate izkušnje z Mini moto???

Imate izkušnje z Mini moto???

;-) ::

Hello!

Rad bi si nabavil Mini moto (malo za šalo malo za res)...
Pa me zanima, če so zračni mini-ji sploh kaj vzdržljivi????
Ima kdo izkušnje z tem??
Koliko kilometrov pa lahko prepelješ,da se ne pregreje itd...

Ps.: V mislih imam cenejše modele (na bolhi sem jih zasledil tam od 35k naprej...

hvala

Vikking ::

Raje vprašaj TUKAJ

Nejc Pintar ::

Ko sem se usedel gor se mi je zaskočila noga. Sicer pa imajo prisilno zračno hlajenje.
Lahko je biti prvi, če si edini!

;-) ::

prisilno zračno hlajenje.????

stromar ::

Tako kot APN4, APN6, skuterji...

r5r ::

Lahko bi rekel, da je motor tak kot na kosilnici brez prestav :D (malenkost manjši)

Priporočljivo je, da ima voznik krajše noge, saj le-te otežujejo premikaje krmila.
And it makes me wonder.

;-) ::

Ja saj ta dejatva o kratkih nogah vem (nism pa glih pritlikav...182cm)
Za višjo ceno majo tud vodno hlajenje...(1x višja cena)
mene zanima če se to fjst pregreva pa to

Jan987 ::

Pomojem se boš za tvojo višino velik bolje počutu nakakšnem apn6 ali pa kakšnem cenem rabljenem skuterjuki jih dobiš že za 150k stare enoleto s par tisoč kilometri. ker ma to kolega pa sm se enkrat pelov en krog cca. 1kb pa k sm šou dol se nism glih najboljš počutu pa sm ene 10cm manjši od tebe

Izak ::

Ne pregreva se!

smilyxx ::

Minimoto ni namenjen prevažanju! Edin namen k ga ma je to da se dobite s prijatli pa dirakte po kakšnem parkirišču. Nisem še videl minimotota ki bi se pregrel, pa smo se dost vozil. Če se mislite resno vozt se nakup takega z vodnim hlajenjem vsekakor splača ker ima 6 konjev (kitajski zračni "le" 2), boljše bremze pa tut sam okvir je narejen mal močnejš. Računaj tudi na strošek z gumami saj so Savine gume po 10k ena. A kdo mogoče ve kako je kej z zakonom urejena vožnja z minimototom po cestah oz. plocnikih? Pa kakšne so kej kazni?
Save water.
drink beer.

;-) ::

tnX za info...
o tem kje se pa lahko vozimo je pa že bilo nekaj govora (na drugih temah Klik)
vendar še zdsaj se nič neve natančno....
cem da je to sam za parkirišča, go-card steze itd. sam kaj naj ga pod pazduho do tja nesem???
:D pomoje policaji ne komplicirajo preveč:D

smilyxx ::

Ja jst se sicer vozim po cestah, samo to bolj po stranskih pa še to večinoma po pločnikih (če ni pešcev). Nardim pa tko recimo 1,5km. Pa me zaenkrat še niso srečal in me res zanima kolk mi lohk zaračunajo.
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S 50ccm skuterjetm na morje

Oddelek: Na cesti
387470 (5038) vostok_1
»

gokart

Oddelek: Na cesti
303846 (2957) kriko07
»

Razlika med štirko in avtomatikom

Oddelek: Na cesti
102151 (1778) theBill
»

Mini moto

Oddelek: Loža
202074 (1653) _Dejan_
»

atx ali apn6?

Oddelek: Loža
347492 (7020) snow

Več podobnih tem