» »

Ne morem spati

Ne morem spati

1
2
»

maco-maco ::

Mene zelo uspavajo dokumentarci o živalih, predvsem o ptičih in žuželkah. Večinoma so zvoki narave, dogaja se skoraj nič.
Kaj?

energetik ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz mam ledice samo v delovnih prostorih. Drugače pa mora bit tudi nitna. Svetloba je neprimerljiva, čeprav segrevanje je tečno.
Ja res je neprimerljiva, sploh če si superman in imaš vgrajen spektrometer.

Invictus ::

oracle je izjavil:


Pač jebiga, eni mamo RES probleme s spanjem. Verjetno bi se dal s kkšno močno kemijo pomagat, sam tist je itak sam gašanje požara pa še zdravo ni...

Premalo seksate oziroma drkate.

Če vam pa to ne pomaga, potem imate pa res probleme ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

zrataj4201 ::

Vsekakor imajo prav, ko nastopi močna utrujenost zaspiš, pa se lahko upiraš kolikor hočeš, vseeno boš zaspal ne glede na tesnobo,...
Kolega ne more spati ponoči, če pije pravo kavo po 15 uri. Ni pa to nujno. Sam spijem 2dcl črne kave in lahko grem spat. Pravzaprav sem po kavi še bolj zaspan tudi če je 10 dopoldan.Tudi pravi čaj za nekatere povzroča nespečnost.
Veliko ljudi ima težave z nespečnostjo.Moj najlažji nasvet je MIND MASHINE. Preverjeno deluje a ni ravno poceni. Je pa večstransko uporaben. Po vsej verjetnosti se boš lahko kasneje znebil tudi vzroka nespečnosti. Vzrok za nespečnost ni zadolženost, slabe ocene, slabi odnosi med.... temveč tesnoba, ki nastane zaradi tega. Vendar je veliko ljudi, ki kljub enakim težavam spijo.
Druga a poceni varijanta je autohipnoza. Nekaj časa traja, da se naučiš, potem pa ne bo težav.Ni rešitev "ta hip" a je dolgoročna in poceni rešitev.
Baldrijanove kapljice pomagajo a dvomim, da bo kakšen efekt. Pomagajo pri lažji obliki nespečnosti.

sodnicaN ::

zrataj4201 je izjavil:

Vsekakor imajo prav, ko nastopi močna utrujenost zaspiš, pa se lahko upiraš kolikor hočeš, vseeno boš zaspal ne glede na tesnobo,...
Kolega ne more spati ponoči, če pije pravo kavo po 15 uri. Ni pa to nujno. Sam spijem 2dcl črne kave in lahko grem spat. Pravzaprav sem po kavi še bolj zaspan tudi če je 10 dopoldan.Tudi pravi čaj za nekatere povzroča nespečnost.
Veliko ljudi ima težave z nespečnostjo.Moj najlažji nasvet je MIND MASHINE. Preverjeno deluje a ni ravno poceni. Je pa večstransko uporaben. Po vsej verjetnosti se boš lahko kasneje znebil tudi vzroka nespečnosti. Vzrok za nespečnost ni zadolženost, slabe ocene, slabi odnosi med.... temveč tesnoba, ki nastane zaradi tega. Vendar je veliko ljudi, ki kljub enakim težavam spijo.
Druga a poceni varijanta je autohipnoza. Nekaj časa traja, da se naučiš, potem pa ne bo težav.Ni rešitev "ta hip" a je dolgoročna in poceni rešitev.
Baldrijanove kapljice pomagajo a dvomim, da bo kakšen efekt. Pomagajo pri lažji obliki nespečnosti.

super, še en ki pametuje o receh, ki jih ne pozna

če boš kdaj imel res težave z nespečnostjo (pa ti jih res ne privošćim) pejt spet prebrat kaj si napisal ma kake baldrijanove kapljce če imaš srečo ti bo osebna zdravnica (al pa zdravnk)) dala tablete, ki bodo delovale par tednov, če boš imel srečo 2x ti bo psihiater dal močnejše ki bodo delale še par tednov

če boš imel spet srećo in boš našel na internetu še malo močnejše (takrat se zahvali meni in še parim, ki izboljšali strukture obstoječih) in si spet dober zq par tednov

GupeM ::

zrataj4201 je izjavil:

Vsekakor imajo prav, ko nastopi močna utrujenost zaspiš, pa se lahko upiraš kolikor hočeš, vseeno boš zaspal ne glede na tesnobo,...
Kolega ne more spati ponoči, če pije pravo kavo po 15 uri. Ni pa to nujno. Sam spijem 2dcl črne kave in lahko grem spat. Pravzaprav sem po kavi še bolj zaspan tudi če je 10 dopoldan.Tudi pravi čaj za nekatere povzroča nespečnost.
Veliko ljudi ima težave z nespečnostjo.Moj najlažji nasvet je MIND MASHINE. Preverjeno deluje a ni ravno poceni. Je pa večstransko uporaben. Po vsej verjetnosti se boš lahko kasneje znebil tudi vzroka nespečnosti. Vzrok za nespečnost ni zadolženost, slabe ocene, slabi odnosi med.... temveč tesnoba, ki nastane zaradi tega. Vendar je veliko ljudi, ki kljub enakim težavam spijo.
Druga a poceni varijanta je autohipnoza. Nekaj časa traja, da se naučiš, potem pa ne bo težav.Ni rešitev "ta hip" a je dolgoročna in poceni rešitev.
Baldrijanove kapljice pomagajo a dvomim, da bo kakšen efekt. Pomagajo pri lažji obliki nespečnosti.

Sam nimam nobenih problemov z nespečnostjo. V bistvu ponavadi še prehitro zaspim, pa čeprav gledam izredno zanimiv film, ali pa pridem direktno s treninga. Lahko tudi spijem 2 kavi pred spanjem, pa se mi to ne bo nikjer poznalo. Se mi je pa predlani, ko je bil žledolom, zgodilo, da nisem mogel zaspati. Ker sem tudi prostovoljni gasilec, sem pomagal v lokalnem gasilskem društvu. Nobene utrujenosti nisem čutil, čeprav sem bil pokonci več kot 35 ur. Po teh 35 urah pa sem postal izredno utrujen, zato sem se odpravil spat. Tu pa je nastal problem, da več kot 2 uri nisem mogel zaspati, kljub temu, da sem bil zelo utrujen in zaspan. Ko mi je končno uspelo zaspati, pa sem spal dobre 3 ure in se zbudil popolnoma naspan.

Tako da tvoja trditev, da ko pride močna utrujenost, boš zaspal, ne velja. Velikokrat ravno zaradi prevelike utrujenosti ne moremo zaspati. Lahko pogledaš tudi dojenčke. Če ga boš dal spat ko bo postal zaspan, bo zaspal. Če ga boš takrat držal pokonci še kakšno uro ali dve, pa bo po tem prekleto težko zaspal, kljub temu da nima več nobene energije in komaj še gleda.

kosta ::

Točno to se je zgodilo tudi meni. Septembra lani smo bili na MotoGP v Misanu. Temperature so bile res visoke in po nekaj prehojenih km po soncu, nato pa več kot pol dneva preživetega na dirkališču sem bil pošteno utrujen. Ob cca. 16ih smo se napokali v avto a domov smo prišli šele ob 5ih zjutraj naslednji dan.

Kdor je bil na kakšnem podobnem eventu ve zakaj, saj smo se v prvih dveh urah premaknili za 100m, nato je bila gužva po celi Italiji na magistralki in AC. Kljub utrujenosti na poti nisem spal, v posteljo sem se ulegel ob 5.30 zaspal pa sem okrog 6.30. Ob 7.15 sem se zbudil popolnoma naspan. :))

Unknown_001 ::

kosta je izjavil:

Točno to se je zgodilo tudi meni. Septembra lani smo bili na MotoGP v Misanu. Temperature so bile res visoke in po nekaj prehojenih km po soncu, nato pa več kot pol dneva preživetega na dirkališču sem bil pošteno utrujen. Ob cca. 16ih smo se napokali v avto a domov smo prišli šele ob 5ih zjutraj naslednji dan.

Kdor je bil na kakšnem podobnem eventu ve zakaj, saj smo se v prvih dveh urah premaknili za 100m, nato je bila gužva po celi Italiji na magistralki in AC. Kljub utrujenosti na poti nisem spal, v posteljo sem se ulegel ob 5.30 zaspal pa sem okrog 6.30. Ob 7.15 sem se zbudil popolnoma naspan. :))


To je res hecen filing. Enkrat sem pršu ob 3.00 domov ob 5.00 je blo treba vstat. Čist isto se mi je zgodl. Bil ko nov po samo uri in pol spanja.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Sabina4 ::

Jaz sem svoje težave z nespečnostjo rešila s tem čajem: https://www.vitahemp.si/vitahemp-bio-de...

Prav umiril me je pred spanjem.. pa sem probala že več čajev (metin itd..),ampak se je tale še najboljše obnesel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: _Denny_ ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zaspanost?

Oddelek: Loža
243157 (2026) gregor_m
»

Tezave s spanjem

Oddelek: Loža
366661 (5229) DOOM_er
»

(ne)spanje

Oddelek: Loža
474378 (3141) energetik
»

Razsche*ukan bioritem

Oddelek: Loža
363353 (2238) SkIDiver
»

Spanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738389 (6721) nokia6310

Več podobnih tem