» »

Kaj je to ? Graficna zanic ?

Kaj je to ? Graficna zanic ?

[-=Jaka=-] ::



Ok tkole zgleda moj racunalnik trenutno ... sm dal ze vn graficno spucu reze, instaliru nove drajverje, formatiru ... nc ne pomaga ... ce instaliram drajverje (za graficno) mi itak takoj frizne k pride u windowse ce pa ni drajverjev pa dela ampak tko kokr vidte na slikci ! Komu se sanja kwa je narobe ... vrjetn druge resitve ni kokr novo graficno kupt, sam rad bi se rpepricu prej rpedn kupujem da je res graficna in ne kj druzga !
WW 3

Randomm2 ::

Govoriš pa o kateri grafični??

Po vsem kar si naredil je vrjetno res grafična fuč. Vseeno pa raje še enkrat preveri, samo grafično če je kej vidno skurjeno ali pa če je hladilnik zamaknjen...itd
Mess with the best die like the rest.

[-=Jaka=-] ::

Govorim pa o Radeon X600 Pro
WW 3

Randomm2 ::

Če je še v garanciji jo nesi nazaj pa naj se serviserji z njo ubadajo.;)
Mess with the best die like the rest.

Poldy ::

Takšne simptome ima ponavadi neuspešno "navita" kartica - seveda sedaj skurjena (podobno sliko sem imel jaz na 4600Ti). Ali si z njo kaj takega počel?

Sami ::

Preveri, da se grafa slučajno ne pregreva. Ali je navita? Če je, koliko?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

_eddy_ ::

da nebom začeu nove teme... jst mam leadtek 6600gt in mam tud ene tezave. Pač ko igram igrce se mi učasih pokažejo kr eni kvadratki raznih (zeleni, rdeče...) , kokr kdaj se mi popač tud slika. a mam preveč navito, a sm že kj skuru??.. help:'( :'(

dolenc ::

Zlo bi pomagal če zraven napišeš še kolk maš navito ;). Drugače pa ja, mal zmanšaj frekvenco pa bodo kvadratki zginel, lahko tud izboljšaš hlajenje. Če pa tud ko je grafa na privzetih frekvencah riše vse mogoče kvadratke, pol si pa najebu :D

_eddy_ ::

ja 500/900 @ 561/1040... meu sm tud več. Sm dau na detect optimal frequencies pa mi je dal na 575/1050. pa sm sm še poveču pa daju na test changes, sm pol sm zmajsu pa dela kr dobr. sm vseen se mi kdaj pojavjo kvadratki al pa se mi popač slika. a moram se kj zmanšat, al si kupm hladilnik da bo čist lepo delal????

dolenc ::

Če se kvadratki pojavijo šele čez čas, ko se zadeva dodobra segreje, potem bi znal pomagat drug hladilnik, al pa kakšen ventilator usmeri naj piha skozi. Vsekakor pripomore k dobremu "počutju" grafične.

_eddy_ ::

ahaaa... ja ker hladilnik bi biu pa najbolš kupt ??

_eddy_ ::

ja drgac je grafa na 38C ko ne špilam... ko pa igram pa neb vedu povedat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39127821 (11701) erzy
»

Radeon 4850 bo zdaj, zdaj tu (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Strojna oprema
70744073 (19567) Music Man
»

Sem skuril GRAFO?

Oddelek: Strojna oprema
171474 (966) igor0203
»

Gigabyte 6800 GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
663651 (2516) vidi
»

Cudna slika po testiranju v 3dMarku!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10760 (624) MrGTO

Več podobnih tem