» »

Masicom

Masicom

dean444 ::

Sedaj sem videl reklamo za tega ponudnika internet storitev 1024/256 za 4000,00 SIT.
Je prek LJUBLJANSKEGA KABLA- je to isto kot Telemach.
Ima kdo izkušnje s tem ponudnikom in vaša mnenja.
xy

hipy ::

Ja ponudba je zanimiva, dokler ne prebereš splošnih pogojev kjer piše, da če boš loudal 24 ur robo iz p2p programov ti bodo dodatno zaračunali in ne smeš šerat stvari ki so avtorsko zaščitene!!!???

Malo se je za vprašat ali je to prava stvar

krotko ::

Še bolj zanimivo je pa, da tega nikomur ne računajo in da net dela dobro... :D

Reddmen ::

Kšno je sanje s tem masicomom , kako dela net, a kej jebejo zrd p2p.

Magician ::

Ehh Hipy ne vem kje si to našel, ampak jaz imam pogodbo z njimi podpisano in sicer za testen kabelski internet. Res da imam njihov najpočasnejši paket ( 256/64 ), ampak sem ugotovil, da je cisto dovolj. Igranje iger preko neta enako kot 1 mb paket pri ADSL-u.

Drugače uporabljam P2P programe pa lavfajo 24/7 pa ni nobenih problemov.

Reddmen ::

Poj pravte da nč ne težijo a ma kdo slučajn kšn hitrejši paket, pa da laufa p2p 24/7...

Magician ::

Reddmen ne kompliciraj, vzemi pa bo. Cene so ugodne, težil ti pa ne bo nobeden.

matjazzt ::

...da še jst malo zagnjavim...LJ - Savje, INTERNET ljubljanski kabel, najugodnejša ponudba Masicom - 1M za pičle 4000sitnih, pogodba brez časovne vezave z odpovednim rokom 3 mesece, v dveh dneh mi pridejo povezat...ne vem al naj vzamem.

Sliši se bajno, sam težko verjamem, da gre vse tako na izi. Ali pač? Kaj je s tem p2p - joke?
No, če ma kdo izkušnje z njimi naj kaj napiše, plz.

Aja, še to, sem povprečni uporabnik neta...malo srfam, mail, pa zelo redko si kako musko al film dol potegnem.

Olajuwon ::

Jaz imam v lj Masicom kabelski internet ... 1Mbit povezava za 4000 sit. Dela brez problemov, kar se tiče p2p "terorja" ne vem. Nam ni nihče nič omenil, pa tudi ko sem pogodbo prebral, se ne spomnem da bi bil kje kakšen člen ki bi opozarjal da naj ne delam pizdarij:D . Je pa res, da ne loudam nič nelegalnega.

Samo po mojem je ta "prepoved" nateg... preveč je konkurence, da bi si lahko izmišljali take klavzule v pogodbah. Glede na to da to podjetje ni lih neki telekomunikacijski gigant dvomim, da si želijo kakršnokoli slabo reklamo. Če bi to res "prepovedovali" bi si kopali sami sebi jamo.

Tko da jaz ti priporočam, da kupiš ta paket.0:)
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

matjazzt ::

Evo, dobu sem pogodbo...sem se kar odločil in podpisal. Slabše ko siol sigurno ne more bit. tnx

Magician ::

Jaz recimo se bom odklopil iz Masicom takoj ko pride tehnik od T-2 ( v roku 1 meseca ). Imam namreč porazne pinge... ;((

Nikoli več k njim !

Reddmen ::

Jz mam zej Masicom 2Mbit povezavo ene 14dni prek Lj Kabla in mi dela brez problema:) Kr se unga dela tiče glede p2p bom pa vidu po parih mesecih, če mi bodo kej moril.

fxah ::

Mi lahko kdo pinga nemske serverje pri tem operaterju. Gledam ponudbe ljubljanskega kabla, pa je zgleda edini operater k ne potrebuje vezave. Al se motim? Precej igram igre, pa slisal sem da je kabel centrala precej blizu.

matjazzt ::

Ko sem se jaz odločal je bil edini brez vezave, samo ti ne priporočam ker gre bolj počasi vse skupaj. Je pa res da ni padl linija odkar mam prklopljeno.

CyberPunk ::

Jaz recimo se bom odklopil iz Masicom takoj ko pride tehnik od T-2 ( v roku 1 meseca ).


Ampak boš moral eno leto vnaprej najaviti, da jih odjavljaš... >:D No ja, za internet ne vem, ampak za odjavo kabla pa barabe hočejo zaradi enega člena v pogodbi 12-mesečni odpovedni rok ali pa plačilo pogodbene kazni ranga 31k SIT. 8-O Jim očitno zaradi konkurence voda teče v grlo, pa so se odločili, da bodo ta člen striktno izvajali - namesto da bi ponudili "prenovljeno ponudbo"... in tako odgnali še tiste potencialne stranke, ki bi jih lahko imeli (danes ali v prihodnosti).
Jaz danes lahko rečem samo še - Lj. kabel - nein danke! ;((

Magician ::

Sem že klical na Masicom, pa so rekli, da me bodo menda odklopili konec tega meseca. Odpoved sem dal pred parimi dnevi. Za pogodbeno kazen me pa sploh ne skrbi, saj so očitno kršili člen pogodbe, ki pravi, da mora ponudnik nuditi kakovosten internet oz. povezavo. Meni pa to nikoli ni delalo, saj sem 30x klical na njihov help desk, 2x sem imel tehnika doma, ko je sam videl da zadeva ne lavfa.... :)

Kreteni na LJ-KABLU oz. MASICOMU !

CyberPunk ::

Pa bos odjavil samo internet ali tudi TV oz. "prikljucek" kot tak?

Magician ::

Vse se bom odklopil tudi TV. Zdaj imam tako T2, ki dela prav lepo.

Kot sem napisal prej internet je delal dejansko porazno... televizija je bila pa tko tko... včasih je kar sneg padal po ekranu, včasih je bilo pa čist ok...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19568526 (55972) Cruz
»

S!Mobil omejuje uporabnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12413424 (10041) #000000
»

Sinfonika (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
30027312 (11497) overlord_tm
»

Ljubljanski kabel: Nerazumen odpovedni rok

Oddelek: Omrežja in internet
365194 (3992) grex
»

Amis (Medinet) & LJ-Kabel

Oddelek: Omrežja in internet
81768 (1640) SasoS

Več podobnih tem