» »

windows messenger live

windows messenger live

prljavac ::

pred kratkim sem si dal gor live messenger, ki ima novo funkcijo share mape. ampak imam problem ker v mapi ne vidim ničesar kar mi sharajo contacti razen tega kaj jaz sharam z njimi. A ve mogoče kdo v čem je fora? tnx

sidd ::

si ziher da sharajo kaj? no, sej je še vedno dobra stara opcija send single file...drugač pa ma neke finte toti msn, mene skoz zeza :\
no idea for signature
signed
I

Tilen ::

si ziher da sharajo kaj? no, sej je še vedno dobra stara opcija send single file...drugač pa ma neke finte toti msn, mene skoz zeza

Zato pa jaz cakam, da me poskusni zajcki prepricajo v zamenjavo 7.5 verzije.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

prljavac ::

ja sharajo ampak ne gre. single file pa gre čist ql, sam ni to to.

Preseren ::

Meni sharanje mape čisto ok dela, tudi pri multiplih fajlih, res pa je da ej stvar čisto crknila, ko sem dal sharat 200 MB file. Pojedo mi je celi procesor in ko sem ga zaprl je bilo isto, poskuil sem prekinit proces v Task Managerju, pa ni šlo, tak da je pomagal samo restart.
In to se včasih še dogaja.
Suxx po tamalem

eales ::

Jest mam tud en problem in sicer, da mi zelo zelo počasi prenaša kar sprejemama/pošiljam. Tam gor se mi napiše "če je prenos prepočasen kliknite tukaj" pol gre pa na msn stran tam pa nč konkretnega kaj nardiš da to odpravš. Aja v 7.5 mi je čist normalno prenašalo.

PJani ::

Da ne bom odpiral nove teme.

instaliral sm messenger live z addoni sweetim live in messenger plus! live. Samo ta ta now messenger mi pozge ogromno procesorja ko se logiram.
A je to kriva moja počasna povezava al so krivi addoni al to slow proc(kar pa ne vrjamem)?

Mam AMD64 3000+ S939; 2x512 DDR400
in povezavo modem 56Kbps k se poveze max z hitrostjo 45.2Kbps.

to me moti zelo se posebej ce gledam film ker mi skuri ves proc in potem mi zašteka film za kar nekaj časa

tnx
C/C++

darkolord ::

BlackCat: probaj brez dodatkov, pa boš videl

Neon87 ::

Js nimam nobenih dodatkov pa dela čist vredu. Tako kot prejšnje verzije sploh se ne pozna da msn proces laufa.

Goldee ::

Js mam tud probleme s tem novim MSNjem. Skoz se mi neki sesuva, še posebej čez noč, če pustim odprto. In potem mam zjutri par pogovorov, ki pa jih ne morem pogledat, ker se napiše, da se je messenger sesul. Mislim, da bo prešaltal nazaj na kako starejšo različico. Kakšni so pa vaši vtisi/izkušnje s tem live messengerjem?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

darkolord ::

Meni deluje popolnoma brez problemov

Nsf ::

meni je ze beta delala brez problemov.

Kekec ::

meni deluje ze par verzij nazaj in do zadnje skoz super ... edino kar sem naredil sem na mess.be pobral patch s katerim si odstranim reklame in se kaksno nepotrebno reč.

Goldee ::

Uh, to bi pa tud js rad naredil. Me namreč moti tist velik napis Windows Live Messenger dol spodaj. Kekec, dej mi povej kako to zrihtaš, da zgine tista "reklama"? A potem program useeno deluje stabilno? Katere so pa še "nepotrebne reči"? Kako se pa izogneš temu, da ti noče poslat na primer mp3ja? Meni javlja, da je "potencialno škodljiva datoteka" in noče poslati.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

darkolord ::

Fatboyslim ::

Js sem spet 7.5 verziji, ker sem imel res čuden problem z Liveom

Kadarkoli sem se vpisal, sem imel za prikazno sliko sliko, ki sem jo imel nekaj mesecev nazaj. Isto je bilo z osebnim sporočilom. Če sem karkoli spremenil je zdržalo le do izpisa. Potem se je spet spremenilo na staro ;(

kaj bi to lahko bilo; na 7.5 verziji dela pa vse tako kot mora :)

darkolord ::

A si probal dat kdaj Sign Out al si ga samo zaprl (ugasnu PC) ?

Fatboyslim ::

Ma ne vem točno, vendar skoraj 100% sem. Prav tako sem probal reinstallirati pa ni pomagalo.

Smešno je, ker vrne na nastavitve ki sem jih uporabljal skoraj pol leta nazaj :) To naredi z ostalimi računi isto

sha_ma ::

Js mam tud problem z Messengerjem live. In sicer do zdaj mi je delal normalno, vse, kr naenkrat se noče povezat. Če dam popravt odkljuka vse razn IE-jeva nastavitev brez povezave...

kaj nej bi to bilo, kako se poprav...

Lp

Goldee ::

Zaženi še enkrat Internet Explorerja in daj "connect" oziroma preveri, če imaš vključeno "work offline". To bi moralo rešiti problem.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

AndrejS ::

Meni pa so drugi programi nehali delal, problemi z DLLji. Ko sem odinstaliral messangerja so programi delali normalo.

bobsaap ::

Imam eno vprašanje,...imam še vedno stari MSN 7.5, ker se mi zdi kr vredu, pa me zanima ali je mozno v messengerju določene stike skriti,...npr da se nekateri vidijo nekateri pa ne,...oz da jih ne vidi nekdo ki bi priso na računalnik, ko bi bil MSN vžgan in bi določeni stiki bili nevidljivi oz skriti!?

Hvala za odgovor!

LP
http://www.slo-fishing.si

sha_ma ::

To sm ze nardila, sem tudi zbrisala in na novo instalirala...nic ne pomaga?!? kaksna ideja?!?

Nets_34 ::

Caw, mam en kr velk problem...

Moj internet brskalnik mi noce odpreti nekaterih strani kot so recimo www.hotmail.com, najdi.si, microsoft.com, msn.com --> internet se mi nalaga vendar nikoli ne odpre strani ( uporabljam windowse xp pro, imam kabelski internet)
Prav tako pa se ne morm povezati na noben msn messenger, lahko pa se povezem prek web messengerja na nekaterih straneh...za brskalnik uporabljam mozillo in microsoftovo razlicico vendar je ucinek povsod enak....PROSIM ZA POMOC, za uspesno resitev sem pripravljen tudi placati

sidd ::

ne nori z plačilom ;) meni začne to delat, kar si opisal, ko se mi obesi router. Včasih mi je to delalo ko sem mel oblkjukano v nastavitvah za povezavo da se naj računalnik identificira kot računalnik, al kako že. Včasih reset modema pomagal. Odvisno, kaki dan je :D
no idea for signature
signed
I


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675332 (15973) tilinho20
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479371 (4944) Zoro3
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678336 (4543) KTr1sk
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272085 (1398) rikta33
»

msn napaka

Oddelek: Programska oprema
312937 (2390) Uros!no

Več podobnih tem