» »

Harry Potter

Harry Potter

TESKAn ::

Kolk vas je že prebralo kako to knjigo?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Aggressor ::

Prvi dve, samo zato, da ga lahko kritiziram. Zadeva se mi ne zdi kdovekako posebna. Za froce je seveda super, ampak vsa evforija se mi zdi nesmiselna, ker je le posledica sodobnih družbenih pojavov, ne pa realne vrednosti knjige.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

TESKAn ::

Hm, ti svetujem, da prebereš še zadnji dve...ob četrti boš po moje spremenil mnenje, da je za froce.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

eomer ::

Prebral vse knjige in komaj čakam na naslednjie tri! Upam da prideo kmalu!

eomer


:))

Tomi ::

Ja, prebral sem že vse tri, ki so v slovenščini, za ostale za se mi ne da iti v knjižnico.. Prve tri je imel en frend..

Aggressor: knjiga je dobra protiutež vsej literaturi, ki jo imam ( saj si jo mogoče videl pri Petri ), tako da zna biti zabavna. Umetniška vrednost pa je druga stvar..

Čeprav imajo knjige nekaj v sebi, da jih ne moreš odložiti, dokler to res ni nujno, torej ali prebereš do konca ali pa zaspiš, ker si preveč utrujen..
metrodusa.blogspot.com

TESKAn ::

Huhh...včeri sm prebrau četrto knjigo v angleščini (cirka 600 strani:)). Hehe, poznam občutek, ko ne morš nehat brat...jst sm brau do pol pete zjutraj:D(hehe, addicted:))
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

NoUse4AName ::

sem prebral vse 4, vsaka nova je boljsa od starejse, 4. je pa neverjetna.

Elemen_T ::

Hhe pa je knjiga res dobra al kaj?

Promoviranje te knjige na TV shop-a mi je odurno.
|O

bluehacker ::

Jaz ljubim poterja
saj so knjige o njem glede na to da so otroške pravljice zelo berljive. Prebral sem : KAMEN MODROSTI, DVORANA SKRIVNOSTI IN JETNIK IZ AZBAKISTANA. Meni osebno je bil najbolj všeč drugi del.
Nasvet: berite jih po vrsti saj se zgodbe navezujejo.

V vsakem od nas je mali otrok, ki rad verjame v nekaj čarobnega.;((
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

NoUse4AName ::

hehe caki da preberes Goblet Of Fire(tazadnja) ta knjiga je veliko bolsa od prejsnih,

3L33T ::

Prebrav ta prve tri, pa se mi zdei, da na konc tretje, je tko, da se delno nadaljuje v 4 del ane??? Vsaj po moje. Drgač mi je najbolj všeeč 3 dev, to pa zato, ker ta čeetrtga še nism prebrav.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

NoUse4AName ::

kaj pa mislis da se nadaljuje v 4. del? jst nisem nic opazo. se pa 4. del nadaljuje v prihodnost, in recem ti, ta bo temna.

3L33T ::

Ja zgleda že tko. Dej no, marius maly pobegne. PA tista prerokba, k jo una foksa izvrže. Dej pliz povejte za kva se gre v 4 delu.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

romci ::

Hm...kaj ce nebi in public govoril kaj se je nardil u keremkol delu, sej vete, za vse tiste, ki se niso prebral pa iz radovednosti chekirajo topic? :)
luniju je tko ze en mal pokvaru branje lord of the rings...
-- not all those who wander are lost...

luni ::

ja... kdor pove knjigo v javnosti (oziroma tukaj) je avtomatsko GnojTM... ce te ze tak fejst zanima naj ti en emaila

roberto hja... sem ze mimo Bridga of Khazad-Dula samo je shit ko sem skoz vedel da bo nekje tam umrl :(
Artificial Intelligentia

Tomi ::

Luni ima čisto prav, kar se tiče vsebine.. Tudi meni gre najbolj na živce to, da mi kdo preden knjigo preberem, pove, kaj se bo zgodilo.. Itaq pa je pri Harryju tako, da ga prebereš v dveh dneh, pa če si potem čisto crknjen.. ( branje do 4. zjutraj, iz izkušenj..)
Btw, kje v knjižnicah imajo četrti del, angleški seveda..
metrodusa.blogspot.com

fictionel ::

ej luni a ti beres slo al ang verzijo lord of the ring?
jst berem slo verzijo...

3L33T ::

Ha ha ha, romci, luniju sem jest pokvaru branje lord of the rings :D:D:D. Pa sej je itak že mem tistga ko sem mu povedov. Ja ok, mejl me TUKEJ
Pa vsen ne preveč podrobno. Hvala, če se vam da. Jest sem brav gospodarja do 5, pol pa sem končno zaokrožu na stran 1000, k je matr prazna. Pol sem pa umr :D. A veste za tist film o Potterju? Ful bedn zgleda, sem mal brskov.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

luni ::

fictionel anglesko, seveda... Tolkien je pac bil mojster svojega jezika in bi blo skoda knjigo brat v neizvirniku
Artificial Intelligentia

romci ::

luni, sam je tud slovenski prevod LOTR zelo dober, eden najboljsih v slovenscino po mojem okusu, tko da se tud splaca prebrat..ceprov mam jst tud anglesko...vseen ga ni cez original :)
-- not all those who wander are lost...

bluehacker ::

Hary je cool ceprav mi gre RAWS na jetra. Prevod pa je kar uspel a ne?
;((|O:P:O:)):)
I am here to kill all the unvorthy not-hackers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno berete? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1211316836 (603) cebelar123
»

Vaša najljubša knjiga/avtor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
848217 (1797) donvito
»

Harry Potter

Oddelek: Loža
233077 (1943) Starodavni
»

Katiro knjigo ?

Oddelek: Loža
352189 (1768) ABX
»

Gospodar prstanov

Oddelek: Sedem umetnosti
245749 (4518) eomer

Več podobnih tem