» »

problem z routerjem canyon cnbr1

problem z routerjem canyon cnbr1

m_a_t ::

Lep pozdrav.

Gledal sem po forumu pa nikjer nisem zasledil, kako se nastavi router, da deluje na telemachovem internetu. Sedaj imam nastavljeno, da avtomatsko poisce povezavo in naslov in ne na opcijo staticnega IPja, katera opcija tudi obstaja, a je ne znam usposobiti. Sicer zadeva deluje, vendar problem nastane pri uporabi p2p programov saj router nikakor noce odpret portov, ki jih nastavim (se vedno so stealth). Zanima me ali je to problem ruterja samega (saj vem da so jajca) ali sem izpustil kaj pomembnega?
Najlepsa hvala za odgovore.

_TIMER_ ::

m_a_t

Imam skoraj isti problem ko ti!
Imam isti ruter sam ke mam adsl internetno povezavo!
jas kak sem si naredu static ip se mi ne da portov odpirat;((
Tak ke se meni zdi da je problem v samem ruterju:O
Tak ke se še mal zajebavli mogoce bos kaj naredil:D
Lp

m_a_t ::

Ne ne.... bo pomoje kr nazaj u stacuno odletu.... ce ga ne vzamejo pa skozi okno.
En koscek us..ne plastike ze ni vreden mojih zivcev.

lp

_TIMER_ ::

m_a_t

js sm tut odnesu nazaj k prodajaclu!
Zaracunal mi je 1500 naredil pa nic!
tak ke nebois nic profitiro.

Najbol se splaca kupit nov ruter:D

lp

promocija ::

Pozdrav!
Tud sam mam ta router, drgač mi kul dela, mam pa eno vprašanje. Kje se vnesejo porti notr (tcp in udp) da ti na emuli ne piše več da maš LowID ?! Mogoče se je že kdo zajebaval s tem?
Tnx lp
ni podpisa

bbf ::

v Virtual Server vpisi
IP=192.168.1.X Port Range= 4661-4665 Protocol=TCP
in
192.168.1.X 4672-4672 UDP
(za X poglej v računalnikov IP - ali preko Local Earea Conection/Advanced ali preko Comand Promptha vpisi ipconfig pa enter in ti pove tvoj IP)
port range mora bit enak kot na muli pod Options/Conection/Client port nastavlen.

Pe še neki: ker ta ruter, največje sranje, kar sm jih videl, ne obvlada statičnegas dodeljenaja IPja posamezni mašini: tisti x v IP naslovu, se rado zgodi, da ti dodeli vsakič drug IP, čeprav imaš na ruterju nastavlen na static DHCP (DHCP Settings), vse lepo po poklukano na enable, pravilne MAC adrese, včasih noče dodelit naslova temu MACu. lahko kompu dodeliš manualne nastavitve v TCP/IP protokolu, sam ne pomaga dost. sam sm se neki igral s tem, pa mi niti net ni hotu delat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bbf ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338420 (38876) ignats
»

IZZIV za vse ki se spoznate na WIFI

Oddelek: Pomoč in nasveti
233057 (2442) NeMeTko
»

Lokalni in Globalni IP

Oddelek: Pomoč in nasveti
241889 (1467) KoMar-
»

clarkconnect rabim poomoč pri inštaliranju! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Operacijski sistemi
23016418 (7957) Gapi
»

ruter WRT54GL in eMule z lowID

Oddelek: Omrežja in internet
101756 (1647) mihax00

Več podobnih tem