» »

Levitacija - Znani leteči predmet:človek

Levitacija - Znani leteči predmet:človek

1 2
3
»

ajin ::

AHA, Nejc jaz pa sem malo drugace dozivljal. POtem pa dvomim da si res delal, z mocno voljo in koncetracijo.

POvezave Gundolf so to , povezave. In zelo slabe priemre dajes, nelogicne. Recimo eden primer je bil da ko so merili mozganske valove enega zdravilca/ali jogija, so ugotovili da je njegova mozganska oscilacija 7Hz pa neki. Kot Shumann resonanca.


MAgnetic resonance

Slucajno sem nasel link!


Zemlja pa ima kar mocno elektromagnetno polje.


Samo pravim Gundolf , da ni vse za zavrzit takoj, in da je vcasih dobro narediti kaksno povezavo, seveda logicno, in veliko bolj verjetno, kto pa tovje povezave, ki zelo slabo kopirajo moje povezave!

ajin ::

MArko; iz cesa je sestavljena KRi? Centralni atom hemoglobina je ?


S tem sem samo hotel nakazati in narediti povezavo med feromagenntim snovi,Zelezo; kot cenrtalni atom hemoglobina in elektromagentnega polja cloveka; biopolje. Sledil sem rdeci niti!

Nejc Pintar ::

No pa povej kakšne bulšitizme si pa ti doživljal ob dihalnih vajah:\
Tvoje povezave ajin so večinoma bulšit!
Možganski valovi pa niso predmet debate. Z možganskimi valovi se ne da doseč levitacije m'kay?

ajin: Prosim če fizikalno razložiš na kakšnem principu naj bi delovala levitacija.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Nejc Pintar ::

Aja, pa magnetno polje ti ne pomaga ravno se upirati gravitaciji. Recimo da bi ti lahko na polih
Lahko je biti prvi, če si edini!

mchaber ::

75 kg človek ima v sebi 6g železa. Razeč če še kaj dodatnega pogoltne :D Dovolj za take-off?
.

gleja ::

Živjo!

Mene pa zanima, kje bi se dal najdit tega Zdenka Dumamčića, k je baje full zaseden, ampak mi imamo en tak problem, v katerem je zdravstvo naredilo že vse in se lahko oprimemo, le še kakšne takšne možnosti.
Če bi kdo kaj vedel, bi ga prosila, če bi mi polsal na nasledn mejl naslov: trezka_kak@yahoo.com

LP
gleja

Stepni Volk ::

TESKAn ::

Če ljudi ne meče okoli v MRI mašinah, ki ustvarijo kar spodobno EM polje, potem bo zemeljsko mag. polje imelo še manjši učinek, z drugimi besedami nič.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Gundolf ::

MAgnetic resonance
Slucajno sem nasel link!
Kaj si pa sploh iskal?
Zemlja pa ima kar mocno elektromagnetno polje.
Samo problem je ker močno magnetno polje ti še ne pomaga, ko rabiš sproducirat silo. Pomaga ti le velika gostota magnetnega polja - Zemeljsko magnetno polje ima pa na površini zelo bogo gostoto.
Samo pravim Gundolf , da ni vse za zavrzit takoj, in da je vcasih dobro narediti kaksno povezavo, seveda logicno, in veliko bolj verjetno, kto pa tovje povezave, ki zelo slabo kopirajo moje povezave!
Problem je, ko jaz govorim o magnetnem polju, vsaj približno vem kaj govorim (recimo ad zato, ker sem naredil srednjo elektro šolo), medtem ko ti zelo očitno ne. Zato ti lahko povem, da kar se tebi zdi logična povezava v bistvu ni niti približno logična - tista moja primerjava z avtom na baterijo je kvečjemu premila.

ajin ::

Nejc ce bi ti povedal, ne bi verjel, pa tudi ce bi ti ;naprimer ne videl jabolko in bi ti jaz govoril o njej in njeni obliki, barvi in okusu, mi ne bi verjel, dokler je ne bi videl. No, nima smisla govoriti, ampak recem ti lahko samo to, da lahko izkusis sam, ce bos resnicno dal truda, koncetracije, volje, discipline, itd.. Torej dihaj pa bos dozivljal kaj vec, kot si sam!

Gundolf, ves povezave so tiste ki locijo cloveka. Omejeni v misljenju ne morejo narediti dosti povezav, in vse locijo, predalčkajo! ODprit mal svoj um na siroko, pa bos mogoce videl kaksne povezave, in je dosti znanstevnikov, ki hocejo narediti teorijo poenotenja, kjer bi vsi ti fenomeni bili razumljivi!

Da imas prav nisem naredil osnovne, niti srednje sole! Še imam probleme pri branju in razumevanju! TAko da ne pogovarjate se z menoj, jaz pa se ne bom z vami!


VSe kar sem ugotovil na tem forumu, ni bilo nic koristnega, niti videl odraz neke inteligence, ce seveda razumete kaj to sploh je! No ,kaj imam jaz za govoriti, jaz sem itak nespismen osebek, vse to kar pocnem pa je odraz tiste caroben palcke!


Grem, lep pozdrav vsem!

Gundolf ::

Ok Ajin, zdej te pa popolnoma razumem, si vse povedal.

drejc ::

Grem, lep pozdrav vsem!


Fešta fantje... prnesem gajbo!
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Nejc Pintar ::

Torej smo razščistili da levitacije ni. Fešta pa zaklep teme;)

p.s. za Ajin-a, če se slučajno še kaj oglasi: Jabolko je srednjega spola, tisto jabolko in ne tista jabolko! Dokazal si da res nisi končal OŠ!
Lahko je biti prvi, če si edini!

BigWhale ::

Nejc, ja odvisno, ce dovolj na siroko odpres um... :P

(Pa se najes zeleza in se vsedes na anti-magnet)

;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

iggy ::

Moderatorji bi se iz te teme lahko marsikaj naučili: odpri um pr neumnih temah in jih ne briši! :D
Hey, you're fat!

snow ::

Železo v človeku, da te dvigne? Aha.. kak že po fiziki? No če bi telo izpostavli nekemu zelo močnemu magnetnemu polju... takemu da bi premikalo železove atome naokoli bi premaknilo vse eritrocite v določen del telesa, tam bi kri postala bolj gosta/viskozna in bi se ti mimogrede kakšna žila zaprla... kak organ bi ostal brez kisika.

Zakaj? Ja ker če imaš ti vodo in notri mal železa... in daš v magnetno polje zadevo boš premikal samo železo in ne tekočine zraven... še manj pa čaše v kateri maš vodo.



Homeopatija: http://www.farma-drustvo.si/forum/view.php?id=683 - s kliničnimi študijami potrjeno, da je homeopatija = placebo.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

ajin ::

Fešta fantje... prnesem gajbo!



to ni odraz inteligence, inteligence spostuje sebe razume kaj je in se ne unicuje!
Eno jabolko to sem mislil, no ja sem nepismen, PArdon!

iggy ::

Eno jabolko to sem mislil, no ja sem nepismen, PArdon!


OProŠČeno!
Hey, you're fat!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioenergija verjamete ali ne? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53863923 (22844) Unknown_001
»

Biomagnetna terapija - vaše mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8639747 (9943) K0l1br1
»

Sevanje mobitelov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211709 (10743) jype
»

Kri.

Oddelek: Loža
282209 (1217) jype
»

Občutek, da te nekdo opazuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
727684 (5292) antonija

Več podobnih tem